Psy do adopcji

4484. BISZKOPT to nieduży chłopak z Zielonek. Jest bardzo skrzywdzony przez człowieka, boi się dotyku i szczekaniem próbuje odstraszyć każdego :( Szukamy odpowiedzialnego domu!

4879. RAMON - starszy owczar, piękny, dostojny. Nie zasłużył na schronisko.. :( Znudził się? Zestarzał? UDOSTĘPNIAJCIE! Niech psisko ma swój kąt!

4845. TAM-TAM - nieduży chłopak ze Słomnik. Jest bardzo zagubiony :( Szczekaniem próbował odstraszyć wszystkich. Teraz powoli zaczyna ufać. Musimy jak najszybciej znaleźć mu dom!

4768. BUBEK to przefantastyczny chłopak, młodziutki, energiczny, kocha inne psy, uwielbia sunię bardzo podobną do siebie :) Szukamy mu domu ciepłego, kochającego z fajną Rodzinką :)

4888. BIELINKA cudowna sunia dalej bez domku!

4527. MORISEK to takie zagubione stworzenie.. Siedzi w kojcu i ani nie kwęknie, ani nie szczeknie, ani nawet się nie ucieszy.. :( Czemu nikt o niego nie zapytał?Niech bida ma swój dom!

5004. GARY - piękny 4 letni owczar :) Szukamy mu takiego domu, w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny, a nie tylko dodatkiem do budy.... UDOSTĘPNIAJCIE! Niech nie siedzi w schronisku!

4866. MANIO - nikt nie zapytał, nikt nie zadzwonił, że Mania w domu brakło... :( Siedzi bieda i czeka w schronisku na lepsze jutro.

4734. KOLA to przepiękna 9-letnia owczarzyca. Grzeczna, ułożona, koleżeńska. Szukamy domu dla tego Serduszka

4252. BASTUŚ czeka z utęsknieniem na dom! Ma ok. 4 lat, bardzo lubi koleżankę z boksu. Ludzi kocha! Co tu więcej mówić?

4510. NIUŚKA - wspaniała owczarzyca z Wiśliczki (Olkusz). Nikt nie pytał, nikt nie dzwonił, nikt nie szukał teraz będzie już tylko lepiej! Musi być! Niech jedzie do domu!

4356. ZIOMEK - ADHD w czystej postaci Młodziutki chłopak, pełny energii z ogromnymi pokładami miłości! Szukamy wspaniałego domku! 

4221. WHISKY to chłopak z Proszowic. Jest średniej wielkości psem o puszystym futerku :) Miły i przyjazny dla innych zwierzaków, ładnie chodzi na smyczy :) Szukamy dla niego domku!
3896. WALDUŚ to najbardziej sympatyczny psiak w schronisku. Przyjechał z Wolbromia, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Walduś jest średniej wielkości psem, lubi się z kolegami, a najbardziej lubi przytulanki od człowieka :) Domku gdzie jesteś?
4423. TOLUŚ przyjechał do nas razem z Bolusiem z Miechowa. Ma nieco ponad rok, jest przygotowany do adopcji i szuka swojego kąta. Ma szansę na domek?
4699. MOZART - dostojne imię dla dostojnego psa.
Mozart przyjechał z gminy Charsznica. Jest starszym kawalerem, przygotowanym do adopcji. Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny pies.

1671. GAPEK to chłopak z Olkusza. Jest średnim psiakiem, waży 15 kg. Gapek szuka fajnego domu, jest średnio-szczekliwy, lubi inne psiaki, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest za bardzo ruchliwy, nie będzie sprawiał kłopotu nawet osobie starszej. Może zamieszkać w domu jako drugi zwierz :)

1127. MARS to dziadulek z Wolbromia. Pyszczek posiwiał, błysk w oku zmętniał..
A o Marsiulka nikt nie zapyta :( I siedzi bieda i czeka. Tylko czy się doczeka? Szukamy dla niego domu!
2538. PCHEŁKA to bardzo delikatna sunia ze Skały. Sunia jest nieśmiała, peszy ją nawet obiektyw aparatu... Do ludzi jest fantastyczna :) Lubi być głaskana i przytulana. Koleguje się również z innymi psiakami, bo to dodaje jej odwagi. Na smyczy chodzi jak osiołek, ale to jest do wypracowania ;) Kto jej da dom?
4565. LILA to owczarkowata sunia z Imielna. W jej oczach widać wszystko, wszystkie uczucia: smutek, zrezygnowanie i brak wiary w lepsze jutro... Szukamy dla niej cudownego domu, bo Lila jest spokojna, łagodna i kochana! Należy jej się to!
3777. ZOLI to ok. 6-letni psiak z Psar. Właściciel umarł, a razem z nim nadzieja...:( Zoli trafił do schroniska :( Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy mu się uda?
3600. RAGNAR to piękny pies. Ma silny charakter. Jest czujny, szczekliwy i niepokorny. Nie jest psem dla każdego. Szukamy dla niego mega odpowiedzialnego opiekuna. Szukamy domu bez innych zwierząt i bez małych dzieci.
4346. DUSIA to ok 5-letnia sunia ze Strumienia. Jest już przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Sunia jest spokojna i stonowana. Szukamy jej fajnej rodzinki.
3893. DROPEK to starszy pies średniej wielkości. Jest spokojny, stonowany - idealny towarzysz do wspólnych spacerów. Jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Może mieszać wszędzie - koleguje się ze wszystkimi stworzeniami :) Najwspanialszy domku! Czekamy!

3880. CZARUŚ to starszy malutki piesek Alwerni. Jest kompaktowym psiakiem i zmieści się w każdym serduszku, które ją pokocha :) Pilnie szukamy dla niego domu, bo Czaruś źle znosi pobyt w schronisku :( Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego Rodzinki!

3425. KROPEK - To młody piesek o mega pozytywnym usposobieniu!! I znów..pojawia się ten sam kłopot czyli jak opisać to co w swoim psim serduszku posiada ten kochany zwierzak??:) Jest jednak pewna sentencja która towarzyszy mi wiele lat ...sentencja która w najlepszy sposób ukaże jak wyjątkowy jest nasz mały "Kropkowaty" podopieczny...

4456. CAPRI zadowolony ze spacerku

4559. KASPER wciąż bez domu! Fantastyczny owczar! Bardzo grzeczny, ułożony, zna komendy!

4854. HERBATNIK został porzucony początkiem stycznia 2019

4747. HAGA dalej bez domu! Wraz z "bratem bliźniakiem" szukają fajnej Rodziny! Niech futrzaste serduszko ma swoją chałupę!

4669. KAMILEK dalej bez domu! Szukamy domku, bo on na niego zasługuje!

4873. REX to piękny owczar. Dorosły, dostojny i niezwykle zagubiony :( Szukamy dla niego odpowiedniego domu!

4098. MIECIO poleca się do adopcji :) Znajdźmy mu fajny domek, bo na niego zasługuje :)

4949. CURLY - falowane futerko na pewno przyniesie mu szczęście! Wiemy, że żył bez opieki ponad rok po śmierci właściciela. Z właścicielem też nie miał za fajnie... Szukamy chłopakowi lepszego życia!

3949. CZARNY jest małym energicznym psiakiem. Już ponad rok czeka w schronisku na swój dom Wciąż jest omijany. Zwykły, zwyczajny. Nie wyróżnia się niczym, a przecież taki fajny kumpel z niego! UDOSTĘPNIAJCIE! Niech jedzie do domu!

4274. MALINKA to mała sunia z Olkusza. Jest na prawdę drobna - waży 6 kg. Dla Malinki szukamy domu spokojnego, stonowanego i odpowiedzialnego. Przeżyła wiele złego. Teraz wychodzi na prostą, ale schronisko to nie jest dobre miejsce dla tak delikatnego pieska :( 
4195. MYSZKA to sunia z Bochni. Na pewno była czyimś psem, bo przyjechała do nas już wysterylizowana. Niestety nikt jej nie odebrał :( Myszka czeka na nowy dom w schronisku.
4424. BOLUŚ to chłopak z Miechowa. Nikt się po biedulinka nie zgłosił :(, przygotowaliśmy go do adopcji i teraz szuka domu. Boluś nie jest dużym pieskiem i na pewno zmieści się w dobrym serduszku :)
4816. PUSZEK to 8-letni większy psiak. Tułał się po schroniskach, został zaadoptowany, mieszkał sobie bezpieczny w domu. Spotkała go następna tragedia - zmarł właściciel :( Puszek znów trafił do schroniska... Szukamy mu pilnie domku! Udostępniajcie!
4672. BUZZ to duży psiur z gminy Klucze. Przyjechał z Kwaśniowa Dolnego. Buzz jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Powinien być jedynakiem, bo jest zazdrosny o inne czworonogi.

2379. PUNIO to mały psiak z Limanowej. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku :( Jest cichy, spokojny, bezkonfliktowy. Ciągle wypatruje swojego domu! Kto go przygarnie, bo Punio potrzebuje domu jak nikt inny!

1996. WAWRI to chłopak z Ogrodzieńca. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Wawri jest średniej wielkości psiakiem, bardzo radosnym. Lubi się również z innymi czworonogami. Komu brązowe cudo?

4457. KACPEREK to nasza starowinka. Ma ok. 10 lat i jest niewidomy. Przyjechał do nas z gminy Szadek. Kacperek jest bardzo fajnym kontaktowym psiakiem. Koniecznie potrzebuje domu!

3202. NORA to młoda sunia z Klucz. Jest kontaktowa, uwielbia ludzi, cały czas mogłaby być głaskana :) Mieszka w boksie z dwoma kolegami, a bardzo by chciała mieszkać w swoim prywatnym domku! :)
3801. WROTKA to sunia, niewielka, troszkę wycofana. Nie jest wylewna w okazywaniu uczuć :) Z innymi psiakami się dogaduje dobrze i szukamy dla niej domu z drugim zwierzakiem. Obecność czworonoga pomaga jej przełamać się w stosunku do człowieka.
4049. ONYX to mix owczarka z Limanowej. Jest bardzo grzecznym, dostojnym psem, lubiącym towarzystwo. Onyx trafił do nas po wypadku - musiał przejść operację lewej powieki :(Teraz po urazie nie ma już nawet śladu, a Onyx pomimo złych doświadczeń nie stracił zaufania do ludzi. Szukamy dobrej duszyczki, która się nim zaopiekuje!

3914. BĄBELEK to ok. 5-letni chłopak z Olkusza. Jest w pełni przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Bąbelek jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, jest zorientowany na człowieka i lubi się tulić :)

3067. REDA to duża dziewczyna, aktywna, szczekliwa i przekochana :) Domaga się uwagi człowieka, koleguje się z innymi psami i w nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz 

3142. CHRUPEK to fajny średniej wielkości psiak w typie teriera. Przyjechał do nas z Imielna i niestety nikt go nie szuka :( Długi czas był bezdomny, a teraz u nas znalazł schronienie. Chrupek lubi dzieci i chciałby mieć swoją rodzinę!

3279. NEPAL to kontaktowy nieduży piesek z Olkusza. Ma 2,5 roku i szuka domu. Nepal lubi ruch, szybko biega i cieszą go zabawy z innymi pieskami. Szukamy dla niego domu z dziećmi. 

3383. FANTA to młoda sunia z Jerzmanowic. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Fanta do ludzi jest fantastyczna :) z psami układa się różnie. Nie każdego polubi. Pięknie spaceruje na smyczy i lubi głaskanki. Kto podaruje jej dom?

3068. SZARY to 5-letni chłopak o cudownym charakterze. Ma w sobie coś z charta, bo przypomina go troszkę wyglądem, a zachowaniem to już w 100 % :) Szukamy dla Szarego fajnego domku na stałe.

3863. BANZI to terierkowaty chłopak z Klucz. Trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym, wydobrzał, został przygotowany do adopcji i szuka teraz nowego domu. Banzi jest niedużym psiaczkiem - waży 8 kg, umie spacerować na smyczy i koleguje się z innymi czworonogami. Komu?

5081. TOFFI czeka na chałupę. Młodziutki, mały chłopak

5113. BOB to chłopak średniej wielkości. Nikt się po bidulka nie zgłosił, więc zaczynamy szukać nowej chałupy. Bobuś jest kontaktowy i zależy mu na głaskankach

4615. MARVEL to średniej wielkości chłopaczek

4675. MAURYCY dalej bez domku!!! :( To piękne czarne serduszko jest takie zagubione! Niech go ktoś pokocha!

4463. ERYK to starszy psiak w typie labradora. Spokojny, ułożony, zrównoważony. Idealny towarzysz. Dostaliśmy info, że "opiekun" go porzucił :( Szukamy lepszego życia!

4433. LUSI - Luśka to piękne suczydło, młode. Ktoś zgubił ją w Wolbromiu i zapomniał odebrać... Szukamy jej lepszego miejsca. UDOSTĘPNIJCIE te orzechowe oczy! Niech mieszka już u siebie!

4442. ELLA to młodziutka dziewczynka z Sitkówki-Nowiny. Wraz z siostrą i mamą czeka na wspaniały domek

4111. RAMBO - jeszcze żaden psiak w naszym schronisku nie miał na imię Rambo - ten jest pierwszy W związku z tym szukamy dla Rambo domu!  UDOSTĘPNIAJCIE! Kto się zakocha?

4184. LERKA to ok 6 letnia sunia z Łososiny Dolnej. Wygląda jak mniejszy wilczek :) Lerka jest zrównoważona, koleguje się z innymi zwierzakami i ładnie spaceruje na smyczy. Szukamy dla niej fajnego domku.
4144. ORINEK to chłopak z Imielna. Jest większym pieskiem, a charakter ma złożony: z jednej strony szczekliwy i czujny, a z drugiej nieśmiały :) Jest fantastyczny :) Szukamy dla niego domu.
3804. CZIKA to ok 4-letnia nieduża sunia z Alwerni. Miała bardzo złą przeszłość, była przeganiana z miejsca na miejsce, obrzucana czym się da i niechciana nigdzie! :( Czika musi zaufać człowiekowi na nowo. Odpowiedzialnemu i cierpliwemu człowiekowi. Schroniskowe warunki nie sprzyjają socjalizacji, dlatego pilnie szukamy domu stałego!
3884. ZIÓŁKO to ok. 2-letni psiak z Zielonek. Jest średniej wielkości chłopakiem, dość charakternym. Jasno komunikuje co mu się podoba, a co nie. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna. Dom może być z innymi psami, ale raczej bez dzieci.

4053. BENITA to piękna rudziutka sunia z Olkusza. Nikt się po nią nie zgłosił, więc została przygotowana do adopcji i szukamy dla niej nowego domu. Benita jest bardzo sympatyczną i kontaktową sunią. Pokochaj ją!

3872. DUNAJ to dorosły pies z Bolesławia. Jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów. Na smyczy zachowuje się wzorowo, w kojcu szczeka, jest czujny i pilnuje. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy czyjeś serduszko go pokocha?

2830. FLOKI to chłopak z Przegini. Jest fajnym większym psiakiem w typie owczarka. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Jest czujny i szczekliwy, zawsze daje znać kiedy pojawia się ktoś nowy na horyzoncie :)

3865. NIKUŚ to młodziutki chłopak z Gdowa. Ma ok. 1 roku, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nikuś jest koleżeński i kontaktowy. Gdyby umiał to stanął by na uszach, żeby zwrócić na siebie uwagę człowieka. Kto przygarnie to serduszko?

3839. TORIK to 6-letni mniejszy pies z Alwerni. Jest fantastycznym, grzecznym psiorkiem. Szukamy dla niego fajnego domu, w którym będzie kochany ponad życie! :)

3046. KABANOSEK to niski, ale pulchny chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Kabanosek ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi psami, jest cichy, spokojny i bezproblemowy. No pies marzenie :)
Komu okrąglaczka?

3086. BORUSEK to fajny kilkuletni psiak, wielkością sięgający poniżej kolana. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i jest przesympatyczny :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3066. TRUFELEK to złotko :) Wspaniały pies o zaczepialskim spojrzeniu. Trufelek ma 6 lat i wciąż czeka na wymarzony dom. Kto go pokocha?

3061. BULI to nasz schroniskowy grubasek :) Jest kochany! Lubi inne psy, może zamieszkać w domu jako kolejny zwierzak. Buli jest przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Umie chodzić na smyczy i pierwszy pcha się na spacer :) Komu okrąglaczka?

3058. BURZA to fajna sunia o pięknym pręgowanym umaszczeniu. Burza jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i szuka domu. Pomimo bullowatej krwi nie potrzebuje za dużo ruchu. Nie jest kłopotliwa, umiarkowanie szczeka - no pies marzenie :D 

2724. LARRY to chłopak z Olkusza. Uwielbia ludzi, spacery i głaskanki. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Larry jest średniej wielkości psiakiem - waży 15 kg. Może mieszkać jako drugi zwierz w domu pod warunkiem, że nikt nie będzie jadł z jego prywatnej miski :)

3775. TUTUŚ to mały chłopak z Olkusza. Jest sympatyczny i grzeczny. Koleguje się z innymi pieskami i może w nowym domu zamieszkać jako drugi zwierz :)

2261. BRUNO to fajny chłopak, średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bruno jest fantastycznym psiakiem, umie chodzić na smyczy i koleguje się z innymi zwierzakami. Kto się nim zaopiekuje?

3837. MARLON to duży dorosły psiur w typie Owczarka Niemieckiego. Jeszcze go stresuje obecność człowieka, jest dość nieśmiały, ale pracujemy nad jego nastawieniem. Szukamy dla niego spokojnego domu.

3049. TIMOR to chłopak, troszkę w typie beagle. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Timor jest grzeczny i spokojny, dogaduje się z innymi psiakami i może zamieszkać jako kolejny zwierz w domu.

3884. Z wycofanego psa  ZIÓŁKO stał się wspaniałym towarzyszem wspólnych spacerów :) Ale jeszcze nikt go nie wypatrzył.. Cierpliwie czekamy..

4597. TYCJAN - mały chłopak z Olkusza. Szuka swojej chałupy! Pokochaj go!

2437. TYMON posmutniał :( Już tyle czasu mieszka w schronisku i nikt o niego nie pyta

89. JAGUSIA to jamniczka, niezwykła o nietypowej urodzie :) Szukamy dla niej fajnego domku! :D

3861. KARO to czarne serduszko już tak długo czeka na dom :( Jest niezwykle spokojnym psem, kochanym. Czemu jeszcze mieszka w schronisku?

4097. KARUSEK to nieduży chłopak, bardzo energiczny i wszędobylski :) Szukamy fajnego domu dla tego 5-latka :)

4905. SANDY - piękna rottweilerka mix. Urocza, kochana :) Przyjechała z Trzebini. Podobno miała właściciela, ale nikt nie może go namierzyć... Smutne to, że on nie szuka :(  Sandy ma serduszko tak duże jak ona sama :)

4847. KOFFI to 8-letni chłopak, mieszanka siberiana husky :) Jest wspaniałym psem. Kocha ludzi, choć przez ludzi trafił za kraty...

4443. ELMA to młodziutka dziewczynka z Sitkówki-Nowiny. Wraz z mamą i siostrą czeka na wspaniały domek

4517. KAWIOREK to najgrzeczniejsze psisko w całym schronisku! Aż dziwne, że jeszcze nie ma domu.. Ale wspólnymi siłami nam się uda! 

3440. WREDOTEK to mały chłopak o niezwykłym charakterku Szukamy mu odpowiedniego domu, który udźwignie jego kaprysy

4238. WILLY to nieduży psiaczek z Alwerni. Ma ok 5-6 lat, jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Z Willym był problem, ponieważ był przerażony. Bał się wszystkiego :( ale ciężka praca się opłaciła, Willy chodzi na smyczy z podniesionym ogonkiem :) Komu?
4010. RINGO to przeuroczy 4-latek z Charsznicy. Szukam dla niego domu z dzieciakami, bo uwielbia biegać i się bawić. Może zamieszkać z psim kolegą :)
4698. ANTEK to młodziutki psiak z Wolbromia. Wraz z psim kolegą został wyrzucony z samochodu. Na drodze przeżył tylko on.. Przygotowaliśmy go do adopcji i szukamy nowego odpowiedzialnego domu.
2036. STRASZEK to chłopak z Książa Wielkiego. Czeka na dom już 2 rok :( Straszek jest nieśmiały i potrzebuje cierpliwego opiekuna. Może w domu zamieszkać jako kolejny zwierzak, bo fajnie się dogaduje z psimi kolegami. Domku gdzie jesteś?

3138. BUBU to malutki chłopak z Wolbromia. Waży 11 kg, jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bubu jest kontaktowy, lubi towarzystwo innych piesków i jest bezproblemowy. Kto go przygarnie?

2455. BARY to chłopak ze Słomnik. Jest przekochany! Najchętniej cały czas by się tulił i głaskał :) Bary jest średniej wielkości psiakiem, ładnie chodzi na smyczy, jest mało-szczekliwy i cudowny! Na pewno skradnie serce niejednej osobie!

3613. BORYS to młodziutki terierkowaty chłopak z Niegowej. Uwielbia gonitwy, zabawy piłką i spacery. Do człowieka jest przyklejony jak rzep :) Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz, bo zaskarbi sobie przyjaźń chyba każdego stworzenia   :)
4054. TUTI to sympatyczny chłopak z Szadka. Przyjechał w bardzo złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. Przewrotnie w schronisku odzyskał równowagę, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3927. BASCO to piękny owczarek ze Słomnik. Nie zgłosił sie po niego dotychczasowy właściciel, więc Basco został przygotowany do adopcji i szuka nowego opiekuna. Jest cudownym zrównoważonym psem, który pragnie być kochany. Czy mu się uda? Czekamy...

3728. HAJDA to sunia z Wolbromia. Jest średniej wielkości psiorkiem, bardzo szczekliwym i czujnym. Hajda koleguje się z innymi zwierzakami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny psiak.

3848. DINO to ok. 6-letni psiak średniej wielkości. Jest sympatyczny, towarzyski i kochany. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego fajnego domku :)

3774. NIGOR to większy psiak z Olkusza. Jest dostojnym chłopakiem, umie spacerować na smyczy, jest cichy, opanowany i bardzo potrzebuje swojego człowieka. Kto mu da dom?

3072. TOTO jest megafajnym dużym psiakiem. Zachowanie pokazuje szczenięcą naturę, pomimo tego, iż jest już dorosły. Swoim radosnym usposobieniem zaraża wszystkich dwunogów i czworonogów :D Toto to czyste srebro w czarnym futerku! Szuka swojego domu, najlepiej z dziećmi.

2650. HYZIO to fajny psiak z Trzebini. Jest mniejszym psiorkiem - wazy niecałe 12 kg. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz. Uwielbia przytulanki i skupia na sobie uwagę opiekuna.

3749. FOXY to młoda sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Potrzebujemy domu spokojnego, cichego i cierpliwego, który pokaże jej co to zaufanie.