Psy do adopcji

7378. HEBE szuka domu!
Hebe to sunia znaleziona przez niezwykle wrażliwego człowieka w lesie w Jaroszowcu w gminie Klucze. Była przywiązana tym karabińczykiem do piecyka gazowego (?) i drzewa, więc nie miała szans się sama wyswobodzić. Dzięki czujności mieszkańca Jaroszowca, akcja ratunkowa przeprowadzona została pomyślnie, sunia zabezpieczona u nas i teraz szukamy dla niej nowego domu! Hebe ma trochę zdeformowaną czaszkę i małoocze oka prawego - nie wiadomo dlaczego... (może dostała jakąś łopatą?) Sunia boi się gwałtownych ruchów, ale przywoływana ciepłym spokojnym głosem, powoli podchodzi, nieśmiało merdając ogonkiem. Szukamy dla niej spokojnego domu, w którym będzie miała pewność, że nic złego jej już nie spotka!
3600. RAGNAR to piękny pies. Ma silny charakter. Jest czujny, szczekliwy i niepokorny. Nie jest psem dla każdego. Szukamy dla niego mega odpowiedzialnego opiekuna. Szukamy domu bez innych zwierząt i bez małych dzieci.
5897. WALDUŚ smutny :( zrezygnowany :( Gdzie jego domek?
6280. ZOE szuka domu!
Zoe to piękna suczka, duża, postawna, bardzo przyjacielska :) Szukamy dla niej fajnego domku, który ją pokocha. Może mieć psie towarzystwo, bo bardzo lubi się bawić i szaleć z innymi psiakami :)
6562. KOREK szuka domu!
Korek to ok 7letni psiak z Bukowna. Nikt się po niego nie zgłosił, więc szukamy mu nowego domu. Korek bardzo lubi spacery, stosunek do innych psów ma umiarkowany, natomiast koty goni :)
6494. KSAWERY szuka domu!
Piękny owczar z gminy Górno szuka swojego domku na zawsze! Duży, dostojny, pięknie spaceruje na smyczy.
5982. LUCJAN szuka domu!
Cudny, piękny, mądry, aktywny Lucjan szuka domu na zawsze. Przekazywany z rąk do rąk przez nieodpowiedzialnych ludzi :( Szukamy rodziny, która kocha TTB i ma siłę bawić się sznurkiem czy szarpakiem 24 h / dobę :)
6642. KALMAREK szuka domu!
Kalmarek to nieśmiały, nieduży piesio z gminy Imielno. Przeganiany z miejsca na miejsce, w końcu trafił do nas. Przyszykowaliśmy go do adopcji i oficjalnie Kalmarek szuka nowego domu!
6646. NUDELEK szuka domu!
Szukamy fajnej rodziny dla Nudelka - psiaka bardzo wrażliwego, delikatnego i nieco lękowego. Pracujemy nad polepszeniem jego samooceny i zaufaniu do człowieka :) Praca przynosi efekty, ale jak wiadomo - nie ma to jak dom! Szukamy wytrwałych opiekunów!
6691. BALTAZAR GĄBKA szuka domu!
Szukamy dla Baltazara kogoś, kto kocha teriery miłością bezwarunkową :P Więcej chyba nie trzeba dodawać ;)
6744. ARGO szuka domu!
Szukamy doświadczonego w prowadzeniu owczarków domu dla naszego Argo!
To piękny i postawny owczarek, ok. 6-letni. Jest przygotowany do adopcji - ma komplet szczepień oraz został wykastrowany. Preferowany dom bez dzieci.
6763. STRUŚ szuka domu!
Nazwany został przez nas Strusiem. Imię swoje zawdzięcza dość niefortunnej przygodzie z tymi ptakami. Struś to młody wulkan energii o bardzo przyjacielskich intencjach. Czeka na adopcję kogoś, komu nie będzie przeszkadzać Strusiowe rozdawanie całusów i obściskiwanie. :)
6799. TASHI szuka domu!
Cudny rozrabiaka szuka domu! Świetnie dogaduje się z kolegami, uwielbia ludzi i jest bardzo mądry :) Tashi jest małym i młodym psiakiem :)
6822. HIRO szuka domu!
Hiro to średniej wielkości piesek z gminy Proszowice. Ma ok 2 lat i widać, że nic dobrego go nie spotkało w życiu. Ludziom jeszcze nie do końca ufa, ale za to z psami dogaduje się dobrze. Fajnie by było, żeby trafił do domu z drugim psem, który będzie go uczył i pokazywał same dobre zachowania.
6844. HENIO szuka domu!
Wspaniały, grzeczny psiak, młody i nieduży szuka kochającego domku! Henio ma w boksie kolegę, z którym się dogaduje, lubi ludzi i całkiem nieźle radzi sobie na smyczy. Fantastyczny psiaczek!
6870. OREGON szuka domu!
Oregon to psiak, którego wraz z rodzeństwem przejęliśmy od fatalnego właściciela. Nie zajmował się nimi w ogóle. Psy były niedożywione i bez socjalizacji. Teraz cała czwórka czeka na nowe domy. Oregon to chłopak w wieku ok. 6 lat. Jest średniej wielkości pieskiem - waży 13 kg. Szuka domku takiego już na zawsze.
6884. NEBRASKA szuka domu!
Nebraska to przepiękna owczarzyca. Przyjechała do nas z gminy Liszki, ma ok. 4 lat i waży 30 kg. Sunia jest cudowna! Ma wspaniały charakter, jest kontaktowa, zorientowana na człowieka, umie się zachować na smyczy. Szukamy dla niej fajnego domku!
6906. KRAKERS szuka domu!
Krakersik to trójnóżek w typie teriera niemieckiego. Świetnie radzi sobie na 3 nogach i on sam też nie czuje się wybrakowany. Szukamy mu fajnego domu!
6951. BĄBEL szuka domu!
Piękny duży pies o niespotykanym umaszczeniu szuka domu. Jest duży, ruchliwy, ciekawski. Szukamy aktywnej rodziny, która spożytkuje jego energię.
6971. ROKI szuka domu!
Roki to mały piesek z Trzebini, nikt go nie odebrał, więc wyszykowaliśmy go do adopcji i szuka nowego domu. Roki ma ok 7 lat i waży prawie 10 kg. Jest małym pieskiem, ładnie się zachowuje na smyczy i lubi towarzystwo psich kolegów.
 
 
6250. LUDWICZEK szuka domu!
Przeprzeprzecudny psiaczek, o średniej wielkości i anielskim charakterze szuka rodzinki! Nie sposób się nie zakochać!
5896. GUZIK szuka domu!
Sympatyczny Guzik rozgląda się za domem! Mówił w sekrecie, że chętnie zamieniłby schroniskowy boks na kanapę..
4980. DANIEL trafił do nas w zeszłym roku. Nie dość, że ekstremalnie wychudzony - to jeszcze bardzo bał się ludzi. Przerażający był dla niego zwykły dotyk.
Na początku mieliśmy pełno telefonów w jego sprawie. Ludzie pytali jak się czuje, czy przeżyje, czy jest z nim lepiej, kiedy będzie można go adoptować. Prawie codzienne telefony, wiadomości.
Ale w miarę jak Daniel z tygodnia na tydzień stawał się coraz zdrowszy, a liczby na wadze szły w górę - telefonów było coraz mniej... i mniej... aż w końcu ucichły zupełnie.
W tym miesiącu minie ROK !!! odkąd Daniel jest u nas. Waga już od dawna jest w normie. Jest z niego okaz zdrowia. Stał się też już zdecydowanie śmielszy: nie boi się ludzi, ale potrzebuje chwili żeby poznać człowieka i okazywać mu radość. I prawie wszyscy o nim zapomnieli...
Daniel ma swój kącik do spania, ma pod dostatkiem jedzenia, ma kolegę w boksie... ale nie ma najważniejszego, swojego własnego kochanego człowieka i domku :(
Tak wiele przeszedł, czy wreszcie odnajdzie swoje miejsce na ziemi?
5346. LABI to mix labradora. Ma ok. 6 lat. Szukamy mu domu! Może być domek z innymi psami.
KONTAKT 32/3072360
5737. PATRYK szuka domu!
Teraz już nie będzie na śmiesznie. Będzie na poważnie. Patryk potrzebuje realnej pomocy, pracy z behawiorystą najlepiej, wyciszenia, socjalizacji. To w schronisku jest nierealne. Czy ktoś jest w stanie pomóc Patrykowi? To piękny pies o migdałowych oczach, młody 4 letni. Przyjechał z Bobina, gmina Proszowice.
4454. DERO jest bardzo wystraszonym psiakiem, nie zna człowieka, lub doznał od niego wiele krzywd. Bardzo trudno było mu zrobić zdjęcie, bo przy każdym podejściu do boksu chował się w budzie.
Szukamy domu, który sprostał by wyzwaniu, bez dzieci i innych zwierząt. Nie obiecujemy, że będzie łatwo. Z pewnością pobyt w schronisku nie sprzyja jego socjalizacji.
7394. WANILIA szuka domu!
Wanilia przyjechała z gminy Zielonki. Nikt Małej nie odebrał, a to taka piękna, zadbana sunia! Wanilia ma 6 miesięcy i waży 10 kg. Jest cudownym psiaczkiem, niekłopotliwym. Kocha wszystko co się rusza i co się nie rusza też :) Kto pokocha tą piękność?
3959. KEKS szuka domu!
Keksik to średniej wielkości psiak, na długich nogach. Szukamy mu cierpliwego i raczej cichego domu, bo Keksik jest nieco lękowy i nie ma pełnego zaufania do człowieka. Zapraszamy do schroniska, żeby go poznać i zabrać na spacer wszystkie zainteresowane osoby :)
5324. BROWNIE szuka domu!
Brownie to duży pies (27 kg), który miał pod górkę w życiu. Wymaga pracy. Pozytywne wzmacnianie, dużo cierpliwości, przełamywanie jego lęków i wskazówki behawiorysty dają nam nadzieję na lepsze jutro.
5934. FIFI szuka domu!
Fifi to łagodny oraz przyjazny psiak. Nie wykazuje agresji. Mocno stresuje go dotyk – wykazuje dużą wrażliwość.
Jest ciekawy świata i szybko się uczy.
Stosunek do psów: Cieszy się ze spacerów, na które wychodzi wraz z kolegą z sąsiedniego boksu – Bezikiem. Jest nim zachwycony i chce się bawić. Na razie ma tylko jednego przyjaciela, jednak będziemy poszerzali krąg jego znajomych.
Jest zestresowany pobytem w schronisku.
Dzięki pomocnikowi (psiak z kojca obok) zaczyna powoli nawiązywać kontakt. Wcześniej leżał zwinięty w kulkę w budzie, z której nie wychodził, ponieważ tak bardzo paraliżowała go obecność człowieka.
6352. RUDI szuka domu!
Rudi to jamniczkowaty chłopczyk, który jest bardzo aktywny. Szukamy domu, w którym będzie jedynakiem.
6539. DASTAN szuka domu!
Dastan to starszy piesek w typie beagle. Potrzebuje kawałek ciepłego kąta. Ładnie zachowuje się na smyczy, lubi ludzi - to bardzo sympatyczny psiaczek.
4269. PINIO szuka domu!
Pinio szuka doświadczonego i cierpliwego domu, albo chociaż hotelu z opieką behawiorysty. Jego problem to lęk. Nie potrafimy go w schronisku otworzyć. Liczymy na cud, że go ktoś wypatrzy i da szansę....
6335. BERNI szuka domu!
Historia Berniego jeży włos na głowie :( Od szczeniaka zamknięty w kojcu, pozostawiony sam sobie, NIGDY z niego nie wypuszczany! Jedzenie dostawał raz na jakiś czas. Zero kontaktu z człowiekiem, zero socjalizacji.. Efekt jest taki, że pies jest bardzo zagubiony, socjalizacja w schronisku jest jaka jest. Wolontariusze próbują nadrobić, ale straconego czasu się nie odzyska. Berni potrzebuje pomocy. Może znajdzie....
6648. CHRUPEK szuka domu!
Jestem Chrupek, przyjechałem z Charsznicy, mam ok. 5 lat. Marzy mi się fajny domek, jestem grzeczny, lubię jak mnie ktoś głaska i ładnie chodzę na smyczy. Nie będę pilnował podwórka ani nic z tych rzeczy. Nie. Nie. Nie. Mam dobry węch i sobie sam poszukam nowej rodzinki!  (no chyba że chcecie pomóc... to się ucieszę :))
6701. ARTUREK szuka domu!
Arturek jest bardzo obiecującym pieskiem, ale jeszcze troszkę nieśmiałym :) Pracujemy nad jego samooceną, a tymczasem szukamy dla niego fajnej Rodziny!
6746. SHAWN szuka domu!
Piękny owczarek szuka swojego miejsca na ziemi! Może zamieszkać jako drugi psiak, bo lubi towarzystwo :) Shawn lubi ludzi, lubi dzieci, kota pogoni :) Ładnie chodzi na smyczy i jest sympatyczny :)
6766. BUENO szuka domu!
Cudowny większy psiak poszukuje swojego nowego domu! Pięknie chodzi na smyczy, jest delikatny w obyciu a za smaczki zrobi wszystko :)
6772. HOMER szuka domu!
Homerek to fajna szczotka :) Jest średniej wielkości psiakiem i średnio toleruje towarzystwo. Najlepiej się czuje jako jedynak, bo wtedy wszystkie głaskanki i cała uwaga jest skierowana tylko do niego. Wtedy czuje się najlepiej :) Szukamy dla niego domu!
6809. KRYSPINEK szuka domu!
100% słodkości bez domu, bez rodziny! Jak to możliwe??? Mały psiaczek, w wieku ok 5 lat. Jest bardzo grzeczny, niekłopotliwy, cichy, no ideał po prostu!
6823. CUKIEREK szuka domu!
Cukierek jest cudowny, piękny i niezwykle utalentowany :) Otwiera kojec i przechadza się po kolegach po schroniskowej alejce :) Jak już wszystkich poodwiedza - wraca do siebie :) Szukamy dla niego fajnego domku!
6846. GAGATEK szuka domu!
Gagatek jest cudnym psiakiem, porzucony na jednej posesji bez opieki. Znalazł schronienie w stodole i czekał na cud. Teraz mieszka u nas, jest zaopiekowany i już nasza w tym głowa, żeby znaleźć mu fają rodzinkę.
6871. ALABAMA szuka domu!
Alabama to średniej wielkości sunia, która wraz z rodzeństwem trafiła do nas odebrana od fatalnego właściciela. Szukamy zarówno dla niej, jak i dla reszty rodzinki spokojnych domów, w których będą zaopiekowane.
6892. MISIEK szuka domu!
Misiek to sympatyczny grubasek, który jest na etapie zmiany miejsca zamieszkania :) Tymczasowo zahaczył się u nas, ale wiecie jak jest - co dom to dom :)
6919. BAZYLEK szuka domu!
Nikt się nie przyznaje, nikt się nie zgłosił po chłopaka, więc wyszykowaliśmy go do adopcji i teraz szuka nowej rodziny. Bazylek jest młody, duży i nieśmiały. Szukamy mu odpowiedniego domu.
6968. CHOPIN szuka domu!
Cudny, piękny i niezwykle uroczy Chopinek szuka swojego nowego domku. Jest bardzo grzeczny, lubi psie towarzystwo, stosunek do kotów jeszcze nie sprawdzony, ale Chopinek jest bardzo ugodowy i raczej nie będzie z nim kłopotów. Szuka domku najfajniejszego na świecie!
7009. WREDOTKA szuka domu!
Ciekawe czy uda jej się znaleźć dom, bo Wredotka to specyficzna sunia... Jest młoda, mała i ma piękne rude futerko, ale jej charakter jest czarny jak dziewiąty krąg piekła Alighieriego... haha :D Wredotka przywieziona została z ul. Żuradzkiej w Olkuszu i nikt się do niej nie przyznaje.. W każdym razie Mała jest przygotowana do adopcji i czekamy z utęsknieniem na osoby chętne dać jej nowy dom
 
 
6164. STASIU szuka domu!
To będzie nie lada wyzwanie - Staś jest niewidomy, nasłuchuje dźwięki i węszy noskiem - tak odczytuje świat. Pobyt w schronisku (dużo hałasu, szczekania, ludzi) nie uspokaja, nie wycisza go, a to są rzeczy potrzebne do normalnego funkcjonowania, żeby Staś odkrywał otoczenie za pomocą innych zmysłów.
4871. RONI to średnio-duży psiak. Waży 23 kg i przyjechał z Jordanowa. Roni jest spokojny i stonowany, ale zdarza mu się szczeknąć. Mordka wypatruje za swym nowym człowiekiem.
5749. GABRIEL szuka domu!
Musiał dostać takie imię. Ono na pewno przyniesie mu szczęście! Musi przynieść!
Pierwsze zdjęcie w dniu przyjazdu do schroniska. Gabriel przyczołgał się ostatkiem sił na posesję w gminie Olkusz. Na szyi miał obrożę zrobioną z kawałka opony a do niej na śrubie przymocowany był łańcuch. 4 kg łańcucha!!!
Baliśmy się o niego, bo dziadek ma 15 lat, a jak zobaczył jedzenie to chciał połknąć nawet miskę.
Wyleczyliśmy go, odkarmiliśmy, przygotowaliśmy do adopcji i liczymy na CUD! Cud adopcji! Zobaczcie jak się zmienił! Pies nie do poznania! Stał się dużym, dostojnym panem. Szukamy dla niego miejsca w czyimś serduszku!
5094. ORIAS to 4-letni chłopak z Sitkówki-Nowiny. Przyjechał z kolegą. Nikt się po nich nie zgłosił :( Chłopaki szukają nowej chałupy!
4908. CHESTER to młody ale zaniedbany psychicznie chłopak z Zielonek. Przyjechał z łatką agresywnego psa, ale to nie prawda. Nie spotkał po prostu dobrych ludzi... Zaczyna ładnie chodzić na smyczy. Fajnie się dogaduje z kolegą z boksu. Szukamy mu domu z prawdziwego zdarzenia! UDOSTĘPNIAJCIE!
KONTAKT: 32/3072360
5382. KAJTEK - piesek z gminy Chybie. Nikt się nie zgłosił po niego i szukamy nowego domu!
KONTAKT 32/3072360
7377. VANESSA szuka domu!
Vanessa to przepiękna sunia w typie Beagle. Jest młodziutka: ma ok. 1 roku i waży 11 kg. Przyjechała bieda do nas wychudzona z terenu gminy Książ Wielki. Teraz już fajnie wygląda i każdego chętnego do adopcji zapraszamy do schroniska na zapoznanie z tą piękną dziewczynką! Mieszka w boksie z inną sunią i się dogadują dobrze, więc Mała śmiało może zamieszkać w nowym domu jako kolejny psiak!
PILNIE POTRZEBNY DOM!
...Nawet tymczasowy!
Shrek i Fiona to para, która już od ponad trzech lat przebywa w schronisku i niestety nikt do tej pory się nimi nie zainteresował na poważnie...
Raz adoptowane, wróciły po miesiącu z powodu: utraty pracy, braku pieniędzy na utrzymanie, zbyt wielu godzin w pracy, wyjazdu za granicę za pracą - podsumowując: znudziły się nieodpowiedzialnym ludziom 
Zarówno Shrek jak i Fiona bardzo to przeżyły :( Potrzebują kontaktu z człowiekiem niestety w schronisku są niewidoczne :(
Każdy woli mieć jednego psa, bo - problemów jest mniej... a jest zupełnie odwrotnie bo psi przyjaciele zajmą się sobą. Nie zniszczą mebli kiedy zostaną same bo mają siebie. Więcej korzyści daje adopcja par ;) Niestety bardzo o nią trudno, dlatego bardzo proszę o dom nawet tymczasowy :(
Przepełnione schronisko z powodu wakacji i ich NAJDŁUŻSZY staż w schronisku to może być dla nich wyrok! :(
Dlatego błagam o udostępnianie a być może komuś wpadną w oko, może komuś ich los nie będzie obojętny i da im miłość na jaką zasługują i jakiej przez całe swoje życie nie zaznały...
Shrek to około 5 letni psiak, bardzo skupiony na człowieku i wykorzystujący każdą chwilę na przytulanie czy głaskanie.
Fiona to około 4 letnia sunia, nieco bardziej nieśmiała, ale dzięki Shrekowi otworzyła się na człowieka. 
5785. BRONIA szuka domu!
Bronia to 14-kilogramowa suczka z gminy Klucze. Przyjechała razem z Biscuitem, razem mieszkają, razem na spacerki chodzą. Szukają bidoczki domu! Jakby się udało i znalazły dom w pakiecie to by było spełnienie marzeń!
5989. KIRI to cudowny większy chłopak o szczerym uśmiechu :) Kiri jest wspaniały, pięknie spaceruje, może zamieszkać jako drugi psiak w domu i na pewno będzie się z tego cieszył
6456. CHARLIE II szuka domu!
Aktywny Charlie szuka swojej Rodziny! Jest ciut szalony i kochany! Szukamy dla niego fajnego domku!
6633. MERDASIA szuka domu!
Cześć, jestem Merdasia, jestem dużą dziewczynką, mam ok. 7-8 lat - już dokładnie nie pamiętam :) Bardzo bym chciała zamieszkać w swoim domku, ale nie w budzie czy w kojcu, bo to mam już w schronisku. Chcę, żeby to był prawdziwy dom, żebym sobie spała w swoim legowisku i żebym miała rodzinę, która mnie pokocha!
6654. ATŁAS szuka domu!
No co mam powiedzieć? Nie mogłem dostać innego imienia :) Cały czas się uśmiecham, kocham ludzi, jestem bardzo fajnym pieskiem :) W obyciu jestem tak delikatny jak atłas właśnie :) Weterynarz powiedział, że chyba mam z 5 lat, może 6... ale nie więcej. Byłem strasznie zaniedbany, ale nie będziemy mówić o fatalnej przeszłości. Teraz szukam domu! Takiego prawdziwego!
6720. DELICJA szuka domu!
Witajcie! Jestem Delicja, przyjechałam z gminy Proszowice, zostałam znaleziona w krzakach :( Na plecach miałam okropnego hotspota, bardzo źle się czułam, byłam wychudzona. Nikt mnie nie szukał, a jakby ktoś szukał to by się musiał mocno tłumaczyć, dlaczego mnie tak zaniedbał :( W schronisku odzyskuję siły, jestem radosna, kocham ludzi! Bardzo bardzo bardzo bym chciała mieć swój domek, ciepły kącik i pełną michę! Jestem niezwykle proludzka :) Psyt.. jak będziecie wiedzieć o fajnej chałupie - dajcie znać! Koniecznie!
6753. ELIŚ szuka domu!
Eliś to owczarek, który od szczeniaka był przywiązany łańcuchem do budy. Tak przebiedował 8 lat. Do nas trafił po śmierci właściciela. Nie trudno się domyślić, że socjalizacji zero :( On był zaprogramowany, żeby pilnować dobytku... Mieliśmy trochę kłopotu z nim, bo Eliś myślał, że jak ktoś do niego podchodzi to zawsze ze złymi zamiarami :( Biedny :( teraz jednak zorientował się, że smycz jest fajna, spacery fajne, bieganie luzem po wybiegu fajne :) Cieszy się każdym dniem i każdego dnia coraz bardziej staje się prawdziwym owczarkiem - mądrym, odważnym i zrównoważonym. Szukamy dla niego domu, w którym nie będzie tylko alarmem.
6794. IRYSEK szuka domu!
Irysek jest młodziutkim psiakiem - ma ok 2 lat. W boksie mieszka z kolegą, z którym się dobrze dogadują. Irysek jest nieśmiały, ale to pewnie schroniskowa rzeczywistość go tak nastraja. Szukamy dla niego fajnego domu!
6826. BETI szuka domu!
Piękna, mądra i grzeczna dziewczyna szuka swojego domu! Kocha ludzi, spacery i głaskanie. Jednak powinna być w domu jedynaczką, bo w schronisku tak sobie reaguje na psy. Beti jest dość duża - waży 27 kg. Skradnie serce wielu osobom, nie tylko miłośnikom TTB. Zapraszamy do schroniska, żeby poznać tą piękność!
6853. BASTUŚ szuka domu!
To imię przyniosło szczęście już kilku psom, więc może i do niego szczęście się uśmiechnie... Bastuś to lękowy psiak, którego dobija schroniskowa rzeczywistość :/ Pilnie potrzebujemy dla niego kąta w czyimś domu i serduszku! Bastuś jest mixem boksera, a jak wiadomo to piękne i mądre psiaki. Jedyne co mu potrzeba to odrobinę cierpliwości i czasu!
6872. SKROBEK szuka domu!
Skrobek to ok. 7 letni, mniejszy psiak (12 kg) z Jordanowa. Przyjechał wraz z rodzinką odebrany interwencyjnie od fatalnego właściciela, który ich zaniedbał okropnie. Psy były głodzone, bez opieki weterynarza, bez socjalizacji i wychowania.
Szukamy dla nich lepszego życia!
6907. BENEK szuka domu!
Ta cudna włochata kula do wchłaniania przysmaczków szuka najfajniejszego domu na świecie. Chłopak ma ok 5 lat i waży ponad 20 kg, przyjechał z gminy Jerzmanowice-Przeginia. Jest już przygotowany do adopcji i teraz czeka na fajnego człowieka. Zapraszamy!
6934. MAX szuka domu!
Piękny pies, duży, dostojny, szuka nowego domu. W schronisku nie czuje się najlepiej, za dużo tu wszystkiego - dużo ludzi, dużo psów, dużo się dzieje i jego to trochę przytłacza. Trzeba mu jak najszybciej znaleźć nowy dom, żeby nie stracił równowagi.
7007. RON szuka domu!
Przesympatyczny 5-letni Ron szuka swojej nowej rodziny! Ron to spokojny i miły piesek, lubi spacerować, ma w boksie kolegę, z którym się dobrze dogaduje. Nie ma z nim żadnego kłopotu. Preferowana rodzina z dziećmi, ponieważ Ron świetnie sobie radzi z dzieciakami :)
 
 

4660. YOGI to około 6 letni psiak, usposobienie ma bardzo przyjacielskie, a szczek bardzo donośny. Idealnym miejscem dla YOGIEGO jest dom z ogrodem, to taki typ który jest bardzo głośny, ale tylko zza krat. Kiedy wchodzi się do jego boksu, YOGI od razu przekierowuje swoje zainteresowanie na człowieka, ciesząc się z jego obecności. Szukamy fajnej chałupki dla większego psiaka.

5347. BROWNIE to nieduży psiak, ok. 2 letni. Jest zagubiony i potrzebuje ogarniętego człowieka, który będzie z nim pracował. Szukamy odpowiedzialnego domu!
4602. TIKO to mały 8 kilowy psiak, który przyjechał do nas z Łososiny Dolnej. TIKO jest wesołym pieskiem, choć troszkę wystraszonym. Nie bardzo odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości. Futrzak ten to idealny materiał na kanapowca i towarzysza na spacery dla starszej osoby. polecamy Tika do adopcji.

4433. LUSI - Luśka to piękne suczydło, młode. Ktoś zgubił ją w Wolbromiu i zapomniał odebrać... Szukamy jej lepszego miejsca. UDOSTĘPNIJCIE te orzechowe oczy! Niech mieszka już u siebie!

3192. LORD to większy psiak w typie owczarka. Czy ma szansę na normalny dom i kochającą rodzinę? Próbujemy!
4925. POLA to niewielki szczekacz. Jest sunią ma 7 lat i 15 kg. Idealnie odnajdzie się w domu z ogrodem, ale i kanapą nie pogardzi. Chwilę zajmuje nim zaufa człowiekowi, ale na prawdę warto się postarać.
4995. BEREK szuka domu!
Cześć, jestem Berek, jestem troszkę nieśmiały i nie pokażę się w całości :) Byłem bezdomny, plątałem się po wsi, potem przyjechałem do schroniska (nie żebym tego chciał... zmusili mnie) mam tutaj taką Madzię, która się uparła i uczy mnie różnych rzeczy: chodzenia na smyczy, albo tego, że trzeba z cierpliwością znosić czesanie - wyłazi mi futerko zimowe i taki pokosmacony jestem, ale nic... Szukam nowego domu! Proszę telefonować w tej sprawie!
JOKER to psiak niezwykle skrzywdzony przez człowieka. Łańcuchowa przeszłość daje o sobie znać :( Dzięki wspaniałym Wolontariuszom psiak się otwiera i robi duże postępy! Szukamy świadomego domu!
5803. AGRI szuka domu!
Szukamy domu dla Agriego. Ma chłopak ok 4 lata i bagaż doświadczeń. Dom MUSI być bardzo świadomy, umiejący odczytać wszystkie, nawet najsubtelniejsze sygnały, które pokazuje pies.
6144. SZYMONEK szuka domu!
Duży Szymonek, duże serduszko szuka domu TYLKO z osobami dorosłymi. Absolutnie nie do dzieci - on musi mieć spokojny stateczny dom, bo wrażeń miał aż nadto w życiu.
6545. KROKIET szuka domu!
Od nadmiaru słodkości tego psiaka można dostać cukrzycy..- i to najszczersza prawda.
Kochani chciałabym wam przedstawić „Krokieta na słodko „ - Od dłuższego czasu gości na moim fb..
Do adopcji cudo, tak cudowny około 4-letni całuśnik i przytulas KROKIET :)
W swoim życiu przeszedł już tak wiele, został znaleziony na krótkim łańcuchu, strach przed dotykiem człowieka był tak ogromny ze był skłonny do agresji... a teraz popatrz na to cudo..- bo najlepsza reklamę robi sobie on sam wręcz domaga się bliskości i uwagi z ludzkiej strony, wiem ze będzie najlepszym przyjacielem, który nigdy nie zawiedzie.
6201. STEFANEK szuka domu!
Stefanek jest przeuroczym starszym psiaczkiem, bardzo grzecznym  :) to niesamowite jak psy potrafią wybaczać. Stefan na pewno był bity. Na podniesioną rękę reaguje strachem, kuli ogon pod siebie i próbuje stopić się z podłogą lub ścianą, żeby go nie było widać. Jak można robić krzywdę tak wspaniałemu psu? Stefanek w końcu dojadł, przytył, okropna rana na pupci się zagoiła, zarasta już futerkiem i po przeszłości już nie będzie fizycznego śladu. Ślad zostanie na pewno w psychice, ale uczymy go że wyciągnięte ręce już nie biją, tylko karmią i głaskają. Od teraz będzie już tylko lepiej :)
6642. KALMAREK szuka domu!
Kalmarek to nieśmiały, nieduży piesio z gminy Imielno. Przeganiany z miejsca na miejsce, w końcu trafił do nas. Przyszykowaliśmy go do adopcji i oficjalnie Kalmarek szuka nowego domu!
6656. BAMBOSZEK szuka domu!
Szukamy świadomego domu dla Bamboszka! Ten chłopaczek jest kolejnym terierkowatym psiakiem w naszym schronisku. W boksie skacze, obszczekuje swoich sąsiadów. Na spacerze czuje się bardzo niepewnie. Smycz mu się źle kojarzy :( Pracujemy nad nim, aby samoocena wzrosła i żeby Bamboszek poczuł się swobodnie, ale to pewnie zajmie chwilę czasu.
6734. KUBUŚ szuka domu!
Cudny, nieduży chłopaczek szuka swojego domku! Relacje z innymi pieskami Kubuś ma poprawne :) Lubi swojego kolegę z boksu :) Kubuś jest wykastrowany i ma komplet szczepień. Potrzeba teraz tylko domku!
6762. SKOCZEK szuka domu!
Przefajny chłopaczek szuka domu w bloku, bo potrafi pokonać każdą przeszkodę! Żadne ogrodzenie nie jest w stanie go powstrzymać :) Relacje z innymi psiakami ma poprawne, co do kotów - nie sprawdzony. Ludzi lubi bardzo, ładnie zachowuje się na smyczy :)
6772. HOMER szuka domu!
Homerek to fajna szczotka :) Jest średniej wielkości psiakiem i średnio toleruje towarzystwo. Najlepiej się czuje jako jedynak, bo wtedy wszystkie głaskanki i cała uwaga jest skierowana tylko do niego. Wtedy czuje się najlepiej :) Szukamy dla niego domu!
6820. BERNARD szuka domu!
Jestem duży Bernard, pysiolek mam uśmiechnięty, mogę pobiegać po wybiegu z innymi psami, ale wolę mieszkać sam. Jak przychodzą mnie karmić to pcham się do wyjścia i uciekam, a oni mnie gonią :) Fajna zabawa :)
Proszę dzwonić w mojej sprawie pod nr tel 32/3072360 :)
6833. MIŁKA szuka domu!
Miłka to mała 7-kilogramowa suńka z gminy Proszowice. Ma ok. 2 lat i dość długo się błąkała po wsi. Przeganiana z miejsca na miejsce przestała ufać ludziom. Musiała być złapana na klatkę łapkę, bo inaczej nie dało rady. W schronisku została przygotowana do adopcji, ale ze znalezieniem dla niej domu może być lekki kłopot... Mała nie jest typem tulisia, który na kolanach właściciela będzie spędzał czas. Kto podejmie wyzwanie?
6866. KOSMATEK szuka domu!
Kosmatek to kolejny trójnóżek u nas. Jest niedużym i młodym psiakiem. Dobrze sobie radzi na trzech nogach, może mieszkać z innymi pieskami, bo jest ugodowy.
6873. JONATAN szuka domu!
Jonatan to chłopak w wieku ok 6 lat, który wraz z rodzeństwem został odebrany od fatalnego właściciela. Cała czwórka szuka domu! Jonatan jest średniej wielkości - waży 11 kg, został przygotowany do adopcji i jedyne czego mu teraz brakuje to stały dom.
6904. RIRI szuka domu!
Riri to ok. 2 letni terierkowaty kawaler z Żarnowca. Jak to terierek jest nieco głośny i uparty, ale przy tym kochany :) Szukamy dla niego domku :) Riri jest po kastracji i ma komplet szczepień.

6924. AZA szuka domu!
Piękna owczarka z gminy Alwernia szuka domu. Przyjechała do nas znad zalewu. Nikt nie odebrał, więc dziewczyna została przyszykowana do adopcji. Aza ma ok. 7 lat, dobrze dogaduje się z innymi psami, kotów też nie goni. Szukamy dla niej fajnej Rodzinki! 

6986. HELENA szuka domu!
Helena to duża suka w typie Siberian Husky, ma ok 5 lat, waży 35 kg. Helena jest uparta i niezależna :) Szukamy dla niej odpowiedniego domu.
 
 
6637. ANTOŚ szuka domu!
Przekochany dziadulek szuka domu! Niekłopotliwy, grzeczny, mały :) Tak się los potoczył, że Antoś na stare lata zamiast grzać dupkę w domu - mieszka w schronisku..
6015. KMINEK szuka domu!
Wspaniały piesio poszukuje nowej chałupy :) Nieduży, aktywny chłopaczek :)
5296. AXEL szuka domu!
AXEL to średniej wielkości 7 - latek z Miechowa. Jest bardzo ruchliwy i lubi przebywać na świeżym powietrzu, a spacery to jego pasja. Szukamy rodzinki dla Axelka, która pokocha go z całego serduszka.
5313. TOBI. A co?! Ja was wszystkich dam radę obszczekać! ;-)
Tobi to średni starszy psiak. Tan mały szczekacz tylko udaje groźnego, tak na prawdę jest to tylko próba zwrócenia na siebie uwagi, bo jak inaczej takie szare psisko może zaciekawić człowieka..
Szukamy kochającego domu dla Tobiego!

4847. KOFFI to 8-letni chłopak, mieszanka siberiana husky :) Jest wspaniałym psem. Kocha ludzi, choć przez ludzi trafił za kraty...

4054. TUTI to sympatyczny chłopak z Szadka. Przyjechał w bardzo złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. Przewrotnie w schronisku odzyskał równowagę, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.