Psy do adopcji

6581. NIKUŚ szuka domu!
Nikuś ma ok 3 lata i jest średniej wielkości pieskiem. Razem z kolegą przyjechał do schroniska, razem mieszkają, ładnie się dogadują. Nikuś jest jednak odrobinę nieśmiały, uczy się chodzić na smyczy, bo widać że nikt go do tego nie przyzwyczaił.
5785. BRONIA szuka domu!
Bronia to 14-kilogramowa suczka z gminy Klucze. Przyjechała razem z Biscuitem, razem mieszkają, razem na spacerki chodzą. Szukają bidoczki domu! Jakby się udało i znalazły dom w pakiecie to by było spełnienie marzeń!
6456. CHARLIE szuka domu!
Aktywny Charlie szuka swojej Rodziny! Jest ciut szalony i kochany! Szukamy dla niego fajnego domku!
6280. ZOE szuka domu!
Zoe to piękna suczka, duża, postawna, bardzo przyjacielska :) Szukamy dla niej fajnego domku, który ją pokocha. Może mieć psie towarzystwo, bo bardzo lubi się bawić i szaleć z innymi psiakami :)
6250. LUDWICZEK szuka domu!
Przeprzeprzecudny psiaczek, o średniej wielkości i anielskim charakterze szuka rodzinki! Nie sposób się nie zakochać!
5896. GUZIK szuka domu!
Sympatyczny Guzik rozgląda się za domem! Mówił w sekrecie, że chętnie zamieniłby schroniskowy boks na kanapę..
6197. CHARLIE szuka domu!
Nie można patrzeć w jego oczy.. Serce pęka na milion kawałków.. Ma tak wymowne spojrzenie, które opowiada całą przeszłość :( Nie sposób być obojętnym.
Szukamy najwspanialszego domu na świecie dla tego pięknego owczara!
4980. DANIEL trafił do nas w zeszłym roku. Nie dość, że ekstremalnie wychudzony - to jeszcze bardzo bał się ludzi. Przerażający był dla niego zwykły dotyk.
Na początku mieliśmy pełno telefonów w jego sprawie. Ludzie pytali jak się czuje, czy przeżyje, czy jest z nim lepiej, kiedy będzie można go adoptować. Prawie codzienne telefony, wiadomości.
Ale w miarę jak Daniel z tygodnia na tydzień stawał się coraz zdrowszy, a liczby na wadze szły w górę - telefonów było coraz mniej... i mniej... aż w końcu ucichły zupełnie.
W tym miesiącu minie ROK !!! odkąd Daniel jest u nas. Waga już od dawna jest w normie. Jest z niego okaz zdrowia. Stał się też już zdecydowanie śmielszy: nie boi się ludzi, ale potrzebuje chwili żeby poznać człowieka i okazywać mu radość. I prawie wszyscy o nim zapomnieli...
Daniel ma swój kącik do spania, ma pod dostatkiem jedzenia, ma kolegę w boksie... ale nie ma najważniejszego, swojego własnego kochanego człowieka i domku :(
Tak wiele przeszedł, czy wreszcie odnajdzie swoje miejsce na ziemi?
5749. GABRIEL szuka domu!
Musiał dostać takie imię. Ono na pewno przyniesie mu szczęście! Musi przynieść!
Pierwsze zdjęcie w dniu przyjazdu do schroniska. Gabriel przyczołgał się ostatkiem sił na posesję w gminie Olkusz. Na szyi miał obrożę zrobioną z kawałka opony a do niej na śrubie przymocowany był łańcuch. 4 kg łańcucha!!!
Baliśmy się o niego, bo dziadek ma 15 lat, a jak zobaczył jedzenie to chciał połknąć nawet miskę.
Wyleczyliśmy go, odkarmiliśmy, przygotowaliśmy do adopcji i liczymy na CUD! Cud adopcji! Zobaczcie jak się zmienił! Pies nie do poznania! Stał się dużym, dostojnym panem. Szukamy dla niego miejsca w czyimś serduszku!
5346. LABI to mix labradora. Ma ok. 6 lat. Szukamy mu domu! Może być domek z innymi psami.
KONTAKT 32/3072360
3600. RAGNAR to piękny pies. Ma silny charakter. Jest czujny, szczekliwy i niepokorny. Nie jest psem dla każdego. Szukamy dla niego mega odpowiedzialnego opiekuna. Szukamy domu bez innych zwierząt i bez małych dzieci.
5737. PATRYK szuka domu!
Teraz już nie będzie na śmiesznie. Będzie na poważnie. Patryk potrzebuje realnej pomocy, pracy z behawiorystą najlepiej, wyciszenia, socjalizacji. To w schronisku jest nierealne. Czy ktoś jest w stanie pomóc Patrykowi? To piękny pies o migdałowych oczach, młody 4 letni. Przyjechał z Bobina, gmina Proszowice.
6539. DASTAN szuka domu!
Dastan to starszy piesek w typie beagle. Potrzebuje kawałek ciepłego kąta. Ładnie zachowuje się na smyczy, lubi ludzi - to bardzo sympatyczny psiaczek.
6426. BEZIO szuka domu!
Bezio to cudny średniej wielkości psiaczek z Proszowic. Nikt się nie zgłosił po zgubę, przygotowaliśmy go do adopcji i szukamy dla niego fajnej rodzinki!
6210. GASPAR szuka domu!
Piękny, postawny Gasparek szuka domu! Przyjechał z gminy Zielonki, nikt go nie odebrał - teraz szukamy nowej chałupy :) Gaspar lubi kontakt z ludźmi, umie się zachować na spacerze.
6201. STEFANEK szuka domu!
Stefanek jest przeuroczym starszym psiaczkiem, bardzo grzecznym  :) to niesamowite jak psy potrafią wybaczać. Stefan na pewno był bity. Na podniesioną rękę reaguje strachem, kuli ogon pod siebie i próbuje stopić się z podłogą lub ścianą, żeby go nie było widać. Jak można robić krzywdę tak wspaniałemu psu? Stefanek w końcu dojadł, przytył, okropna rana na pupci się zagoiła, zarasta już futerkiem i po przeszłości już nie będzie fizycznego śladu. Ślad zostanie na pewno w psychice, ale uczymy go że wyciągnięte ręce już nie biją, tylko karmią i głaskają. Od teraz będzie już tylko lepiej :)
6164. STASIU szuka domu!
To będzie nie lada wyzwanie - Staś jest niewidomy, nasłuchuje dźwięki i węszy noskiem - tak odczytuje świat. Pobyt w schronisku (dużo hałasu, szczekania, ludzi) nie uspokaja, nie wycisza go, a to są rzeczy potrzebne do normalnego funkcjonowania, żeby Staś odkrywał otoczenie za pomocą innych zmysłów.
5989. KIRI to cudowny większy chłopak o szczerym uśmiechu :) Kiri jest wspaniały, pięknie spaceruje, może zamieszkać jako drugi psiak w domu i na pewno będzie się z tego cieszył
4453. MOLIER. Psiak przywieziony z Gminy Sitkówka - Nowiny. Średniej wielkości futerko, bardzo wystraszone i niepewne w stosunku do człowieka. Szukamy domu dla Molierka, który będzie w stanie opanować jego charakter i przywrócić mu wiarę w ludzi :(
4871. RONI to średnio-duży psiak. Waży 23 kg i przyjechał z Jordanowa. Roni jest spokojny i stonowany, ale zdarza mu się szczeknąć. Mordka wypatruje za swym nowym człowiekiem.
4384. MARLENKA - sunia straszliwie skrzywdzona przez człowieka :( Ufa tylko innym psom :( Ciężko do niej dotrzeć. Potrzebujemy dla niej domu z innymi pieskami, żeby powoli wyciągały ją z dołka!
6494. KSAWERY szuka domu!
Piękny owczar z gminy Górno szuka swojego domku na zawsze! Duży, dostojny, pięknie spaceruje na smyczy.
5803. AGRI szuka domu!
Szukamy domu dla Agriego. Ma chłopak ok 4 lata i bagaż doświadczeń. Dom MUSI być bardzo świadomy, umiejący odczytać wszystkie, nawet najsubtelniejsze sygnały, które pokazuje pies.
5383. WIERA to większy psiak z Gminy Wolbrom. Waży ok 24 kg. Wiera jest troszkę nieśmiała, nie zna człowieka, jednak na pewno da się jeszcze pracować nad jej charakterkiem. Szukamy domu, który będzie potrafił stworzyć jej odpowiednie warunki do socjalizacji.

4660. YOGI to około 6 letni psiak, usposobienie ma bardzo przyjacielskie, a szczek bardzo donośny. Idealnym miejscem dla YOGIEGO jest dom z ogrodem, to taki typ który jest bardzo głośny, ale tylko zza krat. Kiedy wchodzi się do jego boksu, YOGI od razu przekierowuje swoje zainteresowanie na człowieka, ciesząc się z jego obecności. Szukamy fajnej chałupki dla większego psiaka.

5347. BROWNIE to nieduży psiak, ok. 2 letni. Jest zagubiony i potrzebuje ogarniętego człowieka, który będzie z nim pracował. Szukamy odpowiedzialnego domu!
4602. TIKO to mały 8 kilowy psiak, który przyjechał do nas z Łososiny Dolnej. TIKO jest wesołym pieskiem, choć troszkę wystraszonym. Nie bardzo odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości. Futrzak ten to idealny materiał na kanapowca i towarzysza na spacery dla starszej osoby. polecamy Tika do adopcji.

4433. LUSI - Luśka to piękne suczydło, młode. Ktoś zgubił ją w Wolbromiu i zapomniał odebrać... Szukamy jej lepszego miejsca. UDOSTĘPNIJCIE te orzechowe oczy! Niech mieszka już u siebie!

4111. RAMBO - jeszcze żaden psiak w naszym schronisku nie miał na imię Rambo - ten jest pierwszy W związku z tym szukamy dla Rambo domu!  UDOSTĘPNIAJCIE! Kto się zakocha?

5094. ORIAS to 4-letni chłopak z Sitkówki-Nowiny. Przyjechał z kolegą. Nikt się po nich nie zgłosił :( Chłopaki szukają nowej chałupy!
3192. LORD to większy psiak w typie owczarka. Czy ma szansę na normalny dom i kochającą rodzinę? Próbujemy!
4908. CHESTER to młody ale zaniedbany psychicznie chłopak z Zielonek. Przyjechał z łatką agresywnego psa, ale to nie prawda. Nie spotkał po prostu dobrych ludzi... Zaczyna ładnie chodzić na smyczy. Fajnie się dogaduje z kolegą z boksu. Szukamy mu domu z prawdziwego zdarzenia! UDOSTĘPNIAJCIE!
KONTAKT: 32/3072360
4995. BEREK szuka domu!
Cześć, jestem Berek, jestem troszkę nieśmiały i nie pokażę się w całości :) Byłem bezdomny, plątałem się po wsi, potem przyjechałem do schroniska (nie żebym tego chciał... zmusili mnie) mam tutaj taką Madzię, która się uparła i uczy mnie różnych rzeczy: chodzenia na smyczy, albo tego, że trzeba z cierpliwością znosić czesanie - wyłazi mi futerko zimowe i taki pokosmacony jestem, ale nic... Szukam nowego domu! Proszę telefonować w tej sprawie!
5897. WOLFIK smutny :( zrezygnowany :( Gdzie jego domek?
6144. SZYMONEK szuka domu!
Duży Szymonek, duże serduszko szuka domu TYLKO z osobami dorosłymi. Absolutnie nie do dzieci - on musi mieć spokojny stateczny dom, bo wrażeń miał aż nadto w życiu.
6637. ANTOŚ szuka domu!
Przekochany dziadulek szuka domu! Niekłopotliwy, grzeczny, mały :) Tak się los potoczył, że Antoś na stare lata zamiast grzać dupkę w domu - mieszka w schronisku..
6335. BERNI szuka domu!
Historia Berniego jeży włos na głowie :( Od szczeniaka zamknięty w kojcu, pozostawiony sam sobie, NIGDY z niego nie wypuszczany! Jedzenie dostawał raz na jakiś czas. Zero kontaktu z człowiekiem, zero socjalizacji.. Efekt jest taki, że pies jest bardzo zagubiony, socjalizacja w schronisku jest jaka jest. Wolontariusze próbują nadrobić, ale straconego czasu się nie odzyska. Berni potrzebuje pomocy. Może znajdzie....
6015. KMINEK szuka domu!
Wspaniały piesio poszukuje nowej chałupy :) Nieduży, aktywny chłopaczek :)
5296. AXEL szuka domu!
AXEL to średniej wielkości 7 - latek z Miechowa. Jest bardzo ruchliwy i lubi przebywać na świeżym powietrzu, a spacery to jego pasja. Szukamy rodzinki dla Axelka, która pokocha go z całego serduszka.
5313. TOBI. A co?! Ja was wszystkich dam radę obszczekać! ;-)
Tobi to średni starszy psiak. Tan mały szczekacz tylko udaje groźnego, tak na prawdę jest to tylko próba zwrócenia na siebie uwagi, bo jak inaczej takie szare psisko może zaciekawić człowieka..
Szukamy kochającego domu dla Tobiego!
4536. KENZO to duży wilczurek, ma ok 10 lat i waży 25 kg. Został do nas przywieziony z wysypiska w Bolesławiu, nikt nie wiem skąd się tam wziął. Biedulek będzie idealnym psem do domu z ogrodem, potrafi obszczekać kogo trzeba, jednak dla człowieka którego pozna jest oddany całym serduszkiem. Polecamy Kenzo do adopcji.

4847. KOFFI to 8-letni chłopak, mieszanka siberiana husky :) Jest wspaniałym psem. Kocha ludzi, choć przez ludzi trafił za kraty...

4054. TUTI to sympatyczny chłopak z Szadka. Przyjechał w bardzo złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. Przewrotnie w schronisku odzyskał równowagę, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.
4454. DERO jest bardzo wystraszonym psiakiem, nie zna człowieka, lub doznał od niego wiele krzywd. Bardzo trudno było mu zrobić zdjęcie, bo przy każdym podejściu do boksu chował się w budzie.
Szukamy domu, który sprostał by wyzwaniu, bez dzieci i innych zwierząt. Nie obiecujemy, że będzie łatwo. Z pewnością pobyt w schronisku nie sprzyja jego socjalizacji.
4925. POLA to niewielki szczekacz. Jest sunią ma 7 lat i 15 kg. Idealnie odnajdzie się w domu z ogrodem, ale i kanapą nie pogardzi. Chwilę zajmuje nim zaufa człowiekowi, ale na prawdę warto się postarać.
5382. KAJTEK - piesek z gminy Chybie. Nikt się nie zgłosił po niego i szukamy nowego domu!
KONTAKT 32/3072360
JOKER to psiak niezwykle skrzywdzony przez człowieka. Łańcuchowa przeszłość daje o sobie znać :( Dzięki wspaniałym Wolontariuszom psiak się otwiera i robi duże postępy! Szukamy świadomego domu!
5875. WITUŚ szuka domu!
Wituś to dorosły, nieduży piesek, który bardzo źle znosi pobyt w schronisku. Na stare lata powinien mieć swój ciepły kąt, a nie tułać się po boksach :( Szukamy domu!
5784. BISCUIT szuka domku!
Cześć! Jestem Biscuit (tak, tak jak to ciasteczko - taki herbatniczek), mam ok. 10 lat, miałem hmm powiedzmy, że dom, ale mój właściciel nie umiał sobie poradzić sam ze sobą i musiałem tu przyjechać. Mam też siostrę, ale jest nieśmiała i ją zobaczycie w późniejszym terminie. Mieszkamy sobie razem i razem chcielibyśmy się zestarzeć. Czy jest tu ktoś, kto potrzebuje dwóch futrzastych przyjaciół naraz?