Psy do adopcji

4484. BISZKOPT to nieduży chłopak z Zielonek. Jest bardzo skrzywdzony przez człowieka, boi się dotyku i szczekaniem próbuje odstraszyć każdego :( Szukamy odpowiedzialnego domu!

4527. MORISEK to takie zagubione stworzenie.. Siedzi w kojcu i ani nie kwęknie, ani nie szczeknie, ani nawet się nie ucieszy.. :( Czemu nikt o niego nie zapytał?Niech bida ma swój dom!

4866. MANIO - nikt nie zapytał, nikt nie zadzwonił, że Mania w domu brakło... :( Siedzi bieda i czeka w schronisku na lepsze jutro.

5054. OLO to 10-letni chłopak z Liszek. Nikt się nie zgłosił po niego :( ani jednego telefonu :( Bidoczek... na stare lata przyszło mu siedzieć w schronisku :(

4734. KOLA to przepiękna 9-letnia owczarzyca. Grzeczna, ułożona, koleżeńska. Szukamy domu dla tego Serduszka

4252. BASTUŚ czeka z utęsknieniem na dom! Ma ok. 4 lat, bardzo lubi koleżankę z boksu. Ludzi kocha! Co tu więcej mówić?

4356. ZIOMEK - ADHD w czystej postaci Młodziutki chłopak, pełny energii z ogromnymi pokładami miłości! Szukamy wspaniałego domku! 

4221. WHISKY to chłopak z Proszowic. Jest średniej wielkości psem o puszystym futerku :) Miły i przyjazny dla innych zwierzaków, ładnie chodzi na smyczy :) Szukamy dla niego domku!
3896. WALDUŚ to najbardziej sympatyczny psiak w schronisku. Przyjechał z Wolbromia, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Walduś jest średniej wielkości psem, lubi się z kolegami, a najbardziej lubi przytulanki od człowieka :) Domku gdzie jesteś?
4423. TOLUŚ przyjechał do nas razem z Bolusiem z Miechowa. Ma nieco ponad rok, jest przygotowany do adopcji i szuka swojego kąta. Ma szansę na domek?
4699. MOZART - dostojne imię dla dostojnego psa.
Mozart przyjechał z gminy Charsznica. Jest starszym kawalerem, przygotowanym do adopcji. Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny pies.

1671. GAPEK to chłopak z Olkusza. Jest średnim psiakiem, waży 15 kg. Gapek szuka fajnego domu, jest średnio-szczekliwy, lubi inne psiaki, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest za bardzo ruchliwy, nie będzie sprawiał kłopotu nawet osobie starszej. Może zamieszkać w domu jako drugi zwierz :)

1127. MARS to dziadulek z Wolbromia. Pyszczek posiwiał, błysk w oku zmętniał..
A o Marsiulka nikt nie zapyta :( I siedzi bieda i czeka. Tylko czy się doczeka? Szukamy dla niego domu!
2538. PCHEŁKA to bardzo delikatna sunia ze Skały. Sunia jest nieśmiała, peszy ją nawet obiektyw aparatu... Do ludzi jest fantastyczna :) Lubi być głaskana i przytulana. Koleguje się również z innymi psiakami, bo to dodaje jej odwagi. Na smyczy chodzi jak osiołek, ale to jest do wypracowania ;) Kto jej da dom?
4565. LILA to owczarkowata sunia z Imielna. W jej oczach widać wszystko, wszystkie uczucia: smutek, zrezygnowanie i brak wiary w lepsze jutro... Szukamy dla niej cudownego domu, bo Lila jest spokojna, łagodna i kochana! Należy jej się to!
3777. ZOLI to ok. 6-letni psiak z Psar. Właściciel umarł, a razem z nim nadzieja...:( Zoli trafił do schroniska :( Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy mu się uda?
3600. RAGNAR to piękny pies. Ma silny charakter. Jest czujny, szczekliwy i niepokorny. Nie jest psem dla każdego. Szukamy dla niego mega odpowiedzialnego opiekuna. Szukamy domu bez innych zwierząt i bez małych dzieci.
4346. DUSIA to ok 5-letnia sunia ze Strumienia. Jest już przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Sunia jest spokojna i stonowana. Szukamy jej fajnej rodzinki.
3893. DROPEK to starszy pies średniej wielkości. Jest spokojny, stonowany - idealny towarzysz do wspólnych spacerów. Jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Może mieszać wszędzie - koleguje się ze wszystkimi stworzeniami :) Najwspanialszy domku! Czekamy!

3880. CZARUŚ to starszy malutki piesek Alwerni. Jest kompaktowym psiakiem i zmieści się w każdym serduszku, które ją pokocha :) Pilnie szukamy dla niego domu, bo Czaruś źle znosi pobyt w schronisku :( Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego Rodzinki!

3425. KROPEK - To młody piesek o mega pozytywnym usposobieniu!! I znów..pojawia się ten sam kłopot czyli jak opisać to co w swoim psim serduszku posiada ten kochany zwierzak??:) Jest jednak pewna sentencja która towarzyszy mi wiele lat ...sentencja która w najlepszy sposób ukaże jak wyjątkowy jest nasz mały "Kropkowaty" podopieczny...
5150. ARUBA to nieprzeciętna sunia z Wolbromia. Jest młoda i nieduża. Szukamy dla niej fajnego domu.
5026. SADO - młodziutki szalony chłopak z Książa Wielkiego. Przygotowany do adopcji szuka swojej chałupy :) Zachowanie i troszkę wyglądu ma z Północniaka :) Szukamy domku z innymi psiakami, bo Młody uwielbia towarzystwo :)
5216. LISEK to cudny ok. 2 letni chłopak. Uwielbia ganiać z koleżanką po wybiegu i nie interesuje go nic oprócz człowieka. Jest średniej wielkości i na pewno znajdzie miejsce w niejednym serduszku :)
5094. ORIAS to 4-letni chłopak z Sitkówki-Nowiny. Przyjechał z kolegą. Nikt się po nich nie zgłosił :( Chłopaki szukają nowej chałupy!
4917. BIBI to 5-letnie nieszczęście z gminy Zielonki :(  Nikt nie zadzwonił w jego sprawie. Nikt go nie poznaje :( Szukamy dla małego nowej chałupy!
4850. ŁATEK szuka osoby, która go wyprowadzi na prostą!!! Z psami dogaduje się ładnie, ale ludzi się boi. Gdy się go weźmie na ręce to otwiera pyszczek ze strachu i zamiera.. Nie ruszy ani łapką ani ogonem :( POMOCY!!
4845. TAM-TAM - nieduży chłopak ze Słomnik. Jest bardzo zagubiony :( Szczekaniem próbował odstraszyć wszystkich. Teraz powoli zaczyna ufać. Musimy jak najszybciej znaleźć mu dom!

4456. CAPRI zadowolony ze spacerku :)

4559. KASPER wciąż bez domu! Fantastyczny owczar! Bardzo grzeczny, ułożony, zna komendy!

4747. HAGA dalej bez domu! Wraz z "bratem bliźniakiem" szukają fajnej Rodziny! Niech futrzaste serduszko ma swoją chałupę!

4873. REX to piękny owczar. Dorosły, dostojny i niezwykle zagubiony :( Szukamy dla niego odpowiedniego domu!

4949. CURLY - falowane futerko na pewno przyniesie mu szczęście! Wiemy, że żył bez opieki ponad rok po śmierci właściciela. Z właścicielem też nie miał za fajnie... Szukamy chłopakowi lepszego życia!

3949. CZARNY jest małym psiakiem. Już ponad rok czeka w schronisku na swój dom :( Wciąż jest omijany. Zwykły, zwyczajny. Nie wyróżnia się niczym, a przecież taki fajny kumpel z niego! Niech jedzie do domu!

4274. MALINKA to mała sunia z Olkusza. Jest na prawdę drobna - waży 6 kg. Dla Malinki szukamy domu spokojnego, stonowanego i odpowiedzialnego. Przeżyła wiele złego. Teraz wychodzi na prostą, ale schronisko to nie jest dobre miejsce dla tak delikatnego pieska :( 
4195. MYSZKA to sunia z Bochni. Na pewno była czyimś psem, bo przyjechała do nas już wysterylizowana. Niestety nikt jej nie odebrał :( Myszka czeka na nowy dom w schronisku.
4424. BOLUŚ to chłopak z Miechowa. Nikt się po biedulinka nie zgłosił :(, przygotowaliśmy go do adopcji i teraz szuka domu. Boluś nie jest dużym pieskiem i na pewno zmieści się w dobrym serduszku :)
4816. PUSZEK to 8-letni większy psiak. Tułał się po schroniskach, został zaadoptowany, mieszkał sobie bezpieczny w domu. Spotkała go następna tragedia - zmarł właściciel :( Puszek znów trafił do schroniska... Szukamy mu pilnie domku! Udostępniajcie!
4672. BUZZ to duży psiur z gminy Klucze. Przyjechał z Kwaśniowa Dolnego. Buzz jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Powinien być jedynakiem, bo jest zazdrosny o inne czworonogi.

2379. PUNIO to mały psiak z Limanowej. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku :( Jest cichy, spokojny, bezkonfliktowy. Ciągle wypatruje swojego domu! Kto go przygarnie, bo Punio potrzebuje domu jak nikt inny!

1996. WAWRI to chłopak z Ogrodzieńca. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Wawri jest średniej wielkości psiakiem, bardzo radosnym. Lubi się również z innymi czworonogami. Komu brązowe cudo?

3202. NORA to młoda sunia z Klucz. Jest kontaktowa, uwielbia ludzi, cały czas mogłaby być głaskana :) Mieszka w boksie z dwoma kolegami, a bardzo by chciała mieszkać w swoim prywatnym domku! :)
3801. WROTKA to sunia, niewielka, troszkę wycofana. Nie jest wylewna w okazywaniu uczuć :) Z innymi psiakami się dogaduje dobrze i szukamy dla niej domu z drugim zwierzakiem. Obecność czworonoga pomaga jej przełamać się w stosunku do człowieka.
4049. ONYX to mix owczarka z Limanowej. Jest bardzo grzecznym, dostojnym psem, lubiącym towarzystwo. Onyx trafił do nas po wypadku - musiał przejść operację lewej powieki :(Teraz po urazie nie ma już nawet śladu, a Onyx pomimo złych doświadczeń nie stracił zaufania do ludzi. Szukamy dobrej duszyczki, która się nim zaopiekuje!

3914. BĄBELEK to ok. 5-letni chłopak z Olkusza. Jest w pełni przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Bąbelek jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, jest zorientowany na człowieka i lubi się tulić :)

3142. CHRUPEK to fajny średniej wielkości psiak w typie teriera. Przyjechał do nas z Imielna i niestety nikt go nie szuka :( Długi czas był bezdomny, a teraz u nas znalazł schronienie. Chrupek lubi dzieci i chciałby mieć swoją rodzinę!

3279. NEPAL to kontaktowy nieduży piesek z Olkusza. Ma 2,5 roku i szuka domu. Nepal lubi ruch, szybko biega i cieszą go zabawy z innymi pieskami. Szukamy dla niego domu z dziećmi. 

3383. FANTA to młoda sunia z Jerzmanowic. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Fanta do ludzi jest fantastyczna :) z psami układa się różnie. Nie każdego polubi. Pięknie spaceruje na smyczy i lubi głaskanki. Kto podaruje jej dom?

3068. SZARY to 5-letni chłopak o cudownym charakterze. Ma w sobie coś z charta, bo przypomina go troszkę wyglądem, a zachowaniem to już w 100 % :) Szukamy dla Szarego fajnego domku na stałe.

5057. ASHA to 2 letnia dziewczynka z Rogowa. Szukamy dla niej domku! Bardzo kiepsko znosi pobyt w schronisku :( POMOCY!!
5093. TASO to ok 3 letni chłopak z Charsznicy. Uwielbia przytulaski :) Szukamy fajnego domu z dzieciakami!
5263. KALINA - cudna sunia z Sitkówki-Nowiny.
Jeśli nie znajdzie się właściciel - szykujemy dziewczynę do adopcji.
3276. JASYR to dorosły chłopak z Woźnik. W schronisku czeka już 2 rok :( Początkowo Jasyrek był nieśmiały, ale powoli otwiera się na człowieka, zaczyna ładnie chodzić na smyczy i coraz bardziej ufa :) Szukamy mu fajnego domu.
4902. MALWINKA :) Chyba nie trzeba nic dodawać :) Szuka domu to nasze serduszko!
4176. ZAFIRA to młode szaleństwo z Borzęcina. Sunia jest wspaniała, radosna, zaczepna :) Lubi bawić się z innymi psami, uwielbia spacery :) Szukamy dla niej fajnego aktywnego domu.
4409. KUBUŚ II nadal czeka na swojego człowieka w schronisku :( Smutny, zamyślony :( Kto pokocha tak wspaniałe psisko?

5081. TOFFI czeka na chałupę. Młodziutki, mały chłopak

5113. BOB to chłopak średniej wielkości. Nikt się po bidulka nie zgłosił, więc zaczynamy szukać nowej chałupy. Bobuś jest kontaktowy i zależy mu na głaskankach :)

4615. MARVEL to średniej wielkości chłopaczek. Szuka domu!

4675. MAURYCY dalej bez domku!!! :( To piękne czarne serduszko jest takie zagubione! Niech go ktoś pokocha!

4463. ERYK to starszy psiak w typie labradora. Spokojny, ułożony, zrównoważony. Idealny towarzysz. Dostaliśmy info, że "opiekun" go porzucił :( Szukamy lepszego życia!

4433. LUSI - Luśka to piękne suczydło, młode. Ktoś zgubił ją w Wolbromiu i zapomniał odebrać... Szukamy jej lepszego miejsca. UDOSTĘPNIJCIE te orzechowe oczy! Niech mieszka już u siebie!

4442. ELLA to młodziutka dziewczynka z Sitkówki-Nowiny. Wraz z siostrą i mamą czeka na wspaniały domek :)

4111. RAMBO - jeszcze żaden psiak w naszym schronisku nie miał na imię Rambo - ten jest pierwszy W związku z tym szukamy dla Rambo domu!  UDOSTĘPNIAJCIE! Kto się zakocha?

4144. ORINEK to chłopak z Imielna. Jest fantastyczny :) Szukamy dla niego domu.
3804. CZIKA to ok 4-letnia nieduża sunia z Alwerni. Miała bardzo złą przeszłość, była przeganiana z miejsca na miejsce, obrzucana czym się da i niechciana nigdzie! :( Czika musi zaufać człowiekowi na nowo. Odpowiedzialnemu i cierpliwemu człowiekowi. Schroniskowe warunki nie sprzyjają socjalizacji, dlatego pilnie szukamy domu stałego!

4053. BENITA to piękna rudziutka sunia z Olkusza. Nikt się po nią nie zgłosił, więc została przygotowana do adopcji i szukamy dla niej nowego domu. Benita jest bardzo sympatyczną i kontaktową sunią. Pokochaj ją!

3872. DUNAJ to dorosły pies z Bolesławia. Jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów. Na smyczy zachowuje się wzorowo, w kojcu szczeka, jest czujny i pilnuje. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy czyjeś serduszko go pokocha?

2830. FLOKI to chłopak z Przegini. Jest fajnym większym psiakiem w typie owczarka. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Jest czujny i szczekliwy, zawsze daje znać kiedy pojawia się ktoś nowy na horyzoncie :)

3839. TORIK to 6-letni mniejszy pies z Alwerni. Jest fantastycznym, grzecznym psiorkiem. Szukamy dla niego fajnego domu, w którym będzie kochany ponad życie! :)

3086. BORUSEK to fajny kilkuletni psiak, wielkością sięgający poniżej kolana. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i jest przesympatyczny :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3066. TRUFELEK to złotko :) Wspaniały pies o zaczepialskim spojrzeniu. Trufelek ma 6 lat i wciąż czeka na wymarzony dom. Kto go pokocha?

3061. BULI szuka domu. Już tak długo kwitnie w schronisku... Czemu nikt o niego nie pyta?

2724. LARRY nadal czeka.. Kiedy ktoś go w końcu zauważy?

3775. TUTUŚ to mały chłopak z Olkusza. Jest sympatyczny i grzeczny. Koleguje się z innymi pieskami i może w nowym domu zamieszkać jako drugi zwierz :)

2261. BRUNO to fajny chłopak, średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bruno jest fantastycznym psiakiem, umie chodzić na smyczy i koleguje się z innymi zwierzakami. Kto się nim zaopiekuje?

3837. MARLON to duży dorosły psiur w typie Owczarka Niemieckiego. Jeszcze go stresuje obecność człowieka, jest dość nieśmiały, ale pracujemy nad jego nastawieniem. Szukamy dla niego spokojnego domu.

3049. TIMOR to chłopak, troszkę w typie beagle. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Timor jest grzeczny i spokojny, dogaduje się z innymi psiakami i może zamieszkać jako kolejny zwierz w domu.

3072. TOTO jest megafajnym dużym psiakiem. Zachowanie pokazuje szczenięcą naturę, pomimo tego, iż jest już dorosły. Swoim radosnym usposobieniem zaraża wszystkich dwunogów i czworonogów :D Toto to czyste srebro w czarnym futerku! Szuka swojego domu, najlepiej z dziećmi.

5196. KALINKA to mamusia niezwykłej urody :) Przyjechała z dzieciaczkami z Żarnowca. Małe pokarmiła, odchowała i teraz czas na nią :) Szukamy cudownego domku dla tej Śmieszki :)
5098. ADONIS to najsłodsze serduszko w schronisku :D Został znaleziony w polach z kawałkiem łańcucha na szyi. Nie wiadomo czy zwiał, czy został wyrzucony, ale całe szczęście, że tak się stało. Znaleźliśmy chłopaka, przywieźliśmy do schroniska i od teraz będzie już tylko lepiej! Adonis ma 2 lata i jest przekochany! Szukamy domku najlepszego na świecie!
4940. TEDI to przerażony 2 latek z Trzyciąża. Bardzo boi się momentu zakładania smyczy. Panikuje, piszczy i próbuje przestraszyć miną i powarkiwaniem :( Jednak gdy już jest ubrany - niewidzialny przełącznik robi z niego mega przytulasa, który pcha się na kolana i rozdaje buziaki :D Szukamy domu, w którym zaufa na 100%
2466. FLOREK to wspaniały z Jerzmanowic. Szukamy dla niego domu w bloku :) Florek jest niesamowity, wspaniały, cwany i bardzo bardzo mądry :) Opiekun na pewno nie będzie się z nim nudził :)
4916. KUBUŚ - to imię niejednemu pieskowi już przyniosło szczęście, więc może i z nim też tak będzie :) Kubuś choć jest dorosłym pieskiem, to nadal wygląda jak szczeniak :)  Szukamy fajnego domku!
5059. FABIAN to mieszaniec jamnika ze Słomnik, ale nie ma jamniczego charakterku ;) Fabianek jest bardzo grzeczny, lubi inne czworonogi i bardzo chciałby zamieszkać w swoim domku!
4962. FRAJDA dalej kwitnie w schronisku!!!
Takie piękne suczydło, w typie TTB, które koleguje się z innymi psami!!! Dalej w schronisku! :(

3884. Z wycofanego psa  ZIÓŁKO stał się wspaniałym towarzyszem wspólnych spacerów :) Ale jeszcze nikt go nie wypatrzył.. Cierpliwie czekamy..

4597. TYCJAN - mały chłopak z Olkusza. Szuka swojej chałupy! Pokochaj go!

2437. TYMON posmutniał :( Już tyle czasu mieszka w schronisku i nikt o niego nie pyta

89. JAGUSIA to jamniczka, niezwykła o nietypowej urodzie :) Szukamy dla niej fajnego domku! :D

3861. KARO to czarne serduszko już tak długo czeka na dom :( Jest niezwykle spokojnym psem, kochanym. Czemu jeszcze mieszka w schronisku?

4097. KARUSEK to nieduży chłopak, bardzo energiczny i wszędobylski :) Szukamy fajnego domu dla tego 5-latka :)

4905. SANDY - piękna rottweilerka mix. Urocza, kochana :) Przyjechała z Trzebini. Podobno miała właściciela, ale nikt nie może go namierzyć... Smutne to, że on nie szuka :(  Sandy ma serduszko tak duże jak ona sama :)

4847. KOFFI to 8-letni chłopak, mieszanka siberiana husky :) Jest wspaniałym psem. Kocha ludzi, choć przez ludzi trafił za kraty...

4517. KAWIOREK to najgrzeczniejsze psisko w całym schronisku! Aż dziwne, że jeszcze nie ma domu.. Ale wspólnymi siłami nam się uda! 

3440. WREDOTEK to mały chłopak o niezwykłym charakterku ;) Szukamy mu odpowiedniego domu, który udźwignie jego kaprysy :)

4238. WILLY to nieduży psiaczek z Alwerni. Ma ok 5-6 lat, jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Z Willym był problem, ponieważ był przerażony. Bał się wszystkiego :( ale ciężka praca się opłaciła, Willy chodzi na smyczy z podniesionym ogonkiem :) Komu?
4010. RINGO to przeuroczy 4-latek z Charsznicy. Szukam dla niego domu z dzieciakami, bo uwielbia biegać i się bawić. Może zamieszkać z psim kolegą :)
4698. ANTEK to młodziutki psiak z Wolbromia. Wraz z psim kolegą został wyrzucony z samochodu. Na drodze przeżył tylko on.. Przygotowaliśmy go do adopcji i szukamy nowego odpowiedzialnego domu.
2036. STRASZEK to chłopak z Książa Wielkiego. Czeka na dom już 2 rok :( Straszek jest nieśmiały i potrzebuje cierpliwego opiekuna. Może w domu zamieszkać jako kolejny zwierzak, bo fajnie się dogaduje z psimi kolegami. Domku gdzie jesteś?

3138. BUBU to malutki chłopak z Wolbromia. Waży 11 kg, jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bubu jest kontaktowy, lubi towarzystwo innych piesków i jest bezproblemowy. Kto go przygarnie?

2455. BARY to chłopak ze Słomnik. Jest przekochany! Najchętniej cały czas by się tulił i głaskał :) Bary jest średniej wielkości psiakiem, ładnie chodzi na smyczy, jest mało-szczekliwy i cudowny! Na pewno skradnie serce niejednej osobie!

3613. BORYS to młodziutki terierkowaty chłopak z Niegowej. Uwielbia gonitwy, zabawy piłką i spacery. Do człowieka jest przyklejony jak rzep :) Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz, bo zaskarbi sobie przyjaźń chyba każdego stworzenia   :)
4054. TUTI to sympatyczny chłopak z Szadka. Przyjechał w bardzo złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. Przewrotnie w schronisku odzyskał równowagę, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3927. BASCO to piękny owczarek ze Słomnik. Nie zgłosił sie po niego dotychczasowy właściciel, więc Basco został przygotowany do adopcji i szuka nowego opiekuna. Jest cudownym zrównoważonym psem, który pragnie być kochany. Czy mu się uda? Czekamy...

3774. NIGOR to większy psiak z Olkusza. Jest dostojnym chłopakiem, umie spacerować na smyczy, jest cichy, opanowany i bardzo potrzebuje swojego człowieka. Kto mu da dom?

5089. JADZIA to cudne jamniczkowate serduszko :) Przyjechała w nie najlepszym stanie zdrowotnym, ale sytuacja została opanowana, dziewucha wyzdrowiała i szuka nowej chałupy :) Komu takie Cudo?
5186. FUKSIK to 2 latek z Proszowic. Kto pokocha cudnego terierka? Spotkało go coś bardzo niedobrego, bo nie chce przyjść na zawołanie, a jak się człowiek do niego zbliża to kładzie się na plecach i odsłania cały brzuch :( Szukamy domu, który nauczy go zaufania. Bardzo fajnie by było, gdyby w domu był inny pies, bo Fuksik lubi towarzystwo :)
5215. PACIO to najsmutniejszy pies w schronisku :( Serce boli od samego patrzenia na niego :( Bardzo zagubiony i przytłoczony rzeczywistością :(
Jak najszybciej domek dla niego potrzebny!
5095. SALLOS to 4 letni chłopak z Sitkówki-Nowiny. Fajny niuniek z niego :) Szuka domu!
4923. ZYGUŚ - nikt nit odebrał zguby :( Chłopak jest z Modlnicy w gminie Wielka Wieś. Mały fajny i koleżeński. Aż dziwne, że jeszcze kwitnie w schronisku :(
4512. PĄCZUŚ to chłopak z Wielkiej Wsi. Jest malutki, grzeczniutki i słodziutki :) Dogaduje się z psami, z kotami też raczej kłopotu nie będzie :) Przygotowany do adopcji szuka nowego domu.