Psy do adopcji

4980. DANIEL trafił do nas w zeszłym roku. Nie dość, że ekstremalnie wychudzony - to jeszcze bardzo bał się ludzi. Przerażający był dla niego zwykły dotyk.
Na początku mieliśmy pełno telefonów w jego sprawie. Ludzie pytali jak się czuje, czy przeżyje, czy jest z nim lepiej, kiedy będzie można go adoptować. Prawie codzienne telefony, wiadomości.
Ale w miarę jak Daniel z tygodnia na tydzień stawał się coraz zdrowszy, a liczby na wadze szły w górę - telefonów było coraz mniej... i mniej... aż w końcu ucichły zupełnie.
W tym miesiącu minie ROK !!! odkąd Daniel jest u nas. Waga już od dawna jest w normie. Jest z niego okaz zdrowia. Stał się też już zdecydowanie śmielszy: nie boi się ludzi, ale potrzebuje chwili żeby poznać człowieka i okazywać mu radość. I prawie wszyscy o nim zapomnieli...
Daniel ma swój kącik do spania, ma pod dostatkiem jedzenia, ma kolegę w boksie... ale nie ma najważniejszego, swojego własnego kochanego człowieka i domku :(
Tak wiele przeszedł, czy wreszcie odnajdzie swoje miejsce na ziemi?
5749. GABRIEL szuka domu!
Musiał dostać takie imię. Ono na pewno przyniesie mu szczęście! Musi przynieść!
Pierwsze zdjęcie w dniu przyjazdu do schroniska. Gabriel przyczołgał się ostatkiem sił na posesję w gminie Olkusz. Na szyi miał obrożę zrobioną z kawałka opony a do niej na śrubie przymocowany był łańcuch. 4 kg łańcucha!!!
Baliśmy się o niego, bo dziadek ma 15 lat, a jak zobaczył jedzenie to chciał połknąć nawet miskę.
Wyleczyliśmy go, odkarmiliśmy, przygotowaliśmy do adopcji i liczymy na CUD! Cud adopcji! Zobaczcie jak się zmienił! Pies nie do poznania! Stał się dużym, dostojnym panem. Szukamy dla niego miejsca w czyimś serduszku!
5346. LABI to mix labradora. Ma ok. 6 lat. Szukamy mu domu! Może być domek z innymi psami.
KONTAKT 32/3072360
5053. SASZKA szuka domu!
Kto idzie? Po co idzie? Aaaaa, to nie Ela... Skoro nie Ela - to nie wychodzę! Jak przyjdzie Ela to pozwolę sobie zrobić mi foto w całości. Musicie czekać..
5767. ANGELO szuka domu!
Jestem Angelo, bardzo fajny chłopak ze mnie :) Nie lubię jednak zdjęć...:( Przyjdź mnie poznać!
P.S. Jestem grzeczny jak Aniołek
5892. TAO szuka domu!
Tao to otyły labrador, na karku ma już 10 lat. Trafił do schroniska po śmierci właściciela. Rodzina nie chce mieć z nim nic wspólnego :( Niestety nie zaliczał się do spadku :( Szkoda gadać... Szukamy domu i tyle.
3600. RAGNAR to piękny pies. Ma silny charakter. Jest czujny, szczekliwy i niepokorny. Nie jest psem dla każdego. Szukamy dla niego mega odpowiedzialnego opiekuna. Szukamy domu bez innych zwierząt i bez małych dzieci.
5737. PATRYK szuka domu!
Teraz już nie będzie na śmiesznie. Będzie na poważnie. Patryk potrzebuje realnej pomocy, pracy z behawiorystą najlepiej, wyciszenia, socjalizacji. To w schronisku jest nierealne. Czy ktoś jest w stanie pomóc Patrykowi? To piękny pies o migdałowych oczach, młody 4 letni. Przyjechał z Bobina, gmina Proszowice.
5989. KIRI to cudowny większy chłopak o szczerym uśmiechu :) Kiri jest wspaniały, pięknie spaceruje, może zamieszkać jako drugi psiak w domu i na pewno będzie się z tego cieszył
5124. HARRY to psisko w typie owczarka niemieckiego, ma ok 7 lat i waży 32 kg. To spore psisko jest dość nieśmiałe, w ogóle nie wykazuje agresji. Na ludzi reaguje ciekawością, jednak jego oczy cały czas zastanawiają się czy przypadkiem nie zrobił coś złego, Nie wiemy co przeszdł wcześniej, ale to wspaniałe psisko i z pewnością zasługuje na swoją rodzinkę i ciepły kąt.
5601. HEKTOR to duży psiak w typie owczarka niemieckiego, został przywieziony do nas z Gminy Trzebinia. Psisko jest już dostojnym Panem, dumny z niego mężczyzna :-)
Szukamy kochającego domu dla HEKTORKA, fajnie by było gdyby miał kawałek ogrodu.

3914. BĄBELEK to chłopak z Olkusza. Jest w pełni przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Bąbelek jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, jest zorientowany na człowieka i lubi się tulić :)

4395. GUSTAW wyczekuje swojej chałupy!
KONTAKT: 32/3072360
4453. MOLIER. Psiak przywieziony z Gminy Sitkówka - Nowiny. Średniej wielkości futerko, bardzo wystraszone i niepewne w stosunku do człowieka. Szukamy domu dla Molierka, który będzie w stanie opanować jego charakter i przywrócić mu wiarę w ludzi :(
4871. RONI to średnio-duży psiak. Waży 23 kg i przyjechał z Jordanowa. Roni jest spokojny i stonowany, ale zdarza mu się szczeknąć. Mordka wypatruje za swym nowym człowiekiem.
3862. GASZKA to sunia z Zielonek. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Gaszka jest wspaniała i rozbrykana. Szukamy rodziny z dziećmi, które spożytkują jej energię :)
4384. MARLENKA - sunia straszliwie skrzywdzona przez człowieka :( Ufa tylko innym psom :( Ciężko do niej dotrzeć. Potrzebujemy dla niej domu z innymi pieskami, żeby powoli wyciągały ją z dołka!
4995. BEREK szuka domu!
Cześć, jestem Berek, jestem troszkę nieśmiały i nie pokażę się w całości :) Byłem bezdomny, plątałem się po wsi, potem przyjechałem do schroniska (nie żebym tego chciał... zmusili mnie) mam tutaj taką Madzię, która się uparła i uczy mnie różnych rzeczy: chodzenia na smyczy, albo tego, że trzeba z cierpliwością znosić czesanie - wyłazi mi futerko zimowe i taki pokosmacony jestem, ale nic... Szukam nowego domu! Proszę telefonować w tej sprawie!
5952. BRUNO szuka domu!
Musze Wam powiedzieć, że boję się tej czarnej skrzynki, która pstryka :( schowałem się, ale Ewa i tak mnie znalazła... Nie wiem czy lubię ludzi, bo jak mnie biorą na smycz, to idę jak osiołek, a jak kiedyś biegałem po wybiegu to potem mnie trzy dziewczyny próbowały złapać, a ja się chowałem :( chyba muszę poznać kogoś fajnego...

4660. YOGI to około 6 letni psiak, usposobienie ma bardzo przyjacielskie, a szczek bardzo donośny. Idealnym miejscem dla YOGIEGO jest dom z ogrodem, to taki typ który jest bardzo głośny, ale tylko zza krat. Kiedy wchodzi się do jego boksu, YOGI od razu przekierowuje swoje zainteresowanie na człowieka, ciesząc się z jego obecności. Szukamy fajnej chałupki dla większego psiaka.

5968. MONAKO piękny TTB z gminy Kocmyrzów-Luborzyca. Jest młody, silny, można z nim robić wszystko, grzeczny u weterynarza. Na smyczy ciągnie jak mały traktorek. Niestety w domu powinien być jedynakiem - nie za bardzo lubi kocie i psie towarzystwo :)
5347. BROWNIE to nieduży psiak, ok. 2 letni. Jest zagubiony i potrzebuje ogarniętego człowieka, który będzie z nim pracował. Szukamy odpowiedzialnego domu!
4602. TIKO to mały 8 kilowy psiak, który przyjechał do nas z Łososiny Dolnej. TIKO jest wesołym pieskiem, choć troszkę wystraszonym. Nie bardzo odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości. Futrzak ten to idealny materiał na kanapowca i towarzysza na spacery dla starszej osoby. polecamy Tika do adopcji.

4433. LUSI - Luśka to piękne suczydło, młode. Ktoś zgubił ją w Wolbromiu i zapomniał odebrać... Szukamy jej lepszego miejsca. UDOSTĘPNIJCIE te orzechowe oczy! Niech mieszka już u siebie!

4111. RAMBO - jeszcze żaden psiak w naszym schronisku nie miał na imię Rambo - ten jest pierwszy W związku z tym szukamy dla Rambo domu!  UDOSTĘPNIAJCIE! Kto się zakocha?

5094. ORIAS to 4-letni chłopak z Sitkówki-Nowiny. Przyjechał z kolegą. Nikt się po nich nie zgłosił :( Chłopaki szukają nowej chałupy!
5095. SALLOS to 4 letni chłopak z Sitkówki-Nowiny. Fajny niuniek z niego :) Szuka domu!
5492. BASIA to urocza sunia z Alwerni. Jest towarzyska i kontaktowa. Szukamy nowej chałupy, bo nikt się nie zgłosił po biedę :(
KONTAKT: 32/3072360
3192. LORD to większy psiak w typie owczarka. Czy ma szansę na normalny dom i kochającą rodzinę? Próbujemy!
4908. CHESTER to młody ale zaniedbany psychicznie chłopak z Zielonek. Przyjechał z łatką agresywnego psa, ale to nie prawda. Nie spotkał po prostu dobrych ludzi... Zaczyna ładnie chodzić na smyczy. Fajnie się dogaduje z kolegą z boksu. Szukamy mu domu z prawdziwego zdarzenia! UDOSTĘPNIAJCIE!
KONTAKT: 32/3072360
5897. WOLFIK smutny :( zrezygnowany :( Gdzie jego domek?
5296. AXEL szuka domu!
AXEL to średniej wielkości 7 - latek z Miechowa. Jest bardzo ruchliwy i lubi przebywać na świeżym powietrzu, a spacery to jego pasja. Szukamy rodzinki dla Axelka, która pokocha go z całego serduszka.
5313. TOBI. A co?! Ja was wszystkich dam radę obszczekać! ;-)
Tobi to średni starszy psiak. Tan mały szczekacz tylko udaje groźnego, tak na prawdę jest to tylko próba zwrócenia na siebie uwagi, bo jak inaczej takie szare psisko może zaciekawić człowieka..
Szukamy kochającego domu dla Tobiego!
4536. KENZO to duży wilczurek, ma ok 10 lat i waży 25 kg. Został do nas przywieziony z wysypiska w Bolesławiu, nikt nie wiem skąd się tam wziął. Biedulek będzie idealnym psem do domu z ogrodem, potrafi obszczekać kogo trzeba, jednak dla człowieka którego pozna jest oddany całym serduszkiem. Polecamy Kenzo do adopcji.
4962. FRAJDA dalej kwitnie w schronisku!!!
Takie piękne suczydło, w typie TTB, które koleguje się z innymi psami!!! Dalej w schronisku! :(

4847. KOFFI to 8-letni chłopak, mieszanka siberiana husky :) Jest wspaniałym psem. Kocha ludzi, choć przez ludzi trafił za kraty...

4054. TUTI to sympatyczny chłopak z Szadka. Przyjechał w bardzo złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. Przewrotnie w schronisku odzyskał równowagę, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.
4454. DERO jest bardzo wystraszonym psiakiem, nie zna człowieka, lub doznał od niego wiele krzywd. Bardzo trudno było mu zrobić zdjęcie, bo przy każdym podejściu do boksu chował się w budzie.
Szukamy domu, który sprostał by wyzwaniu, bez dzieci i innych zwierząt. Nie obiecujemy, że będzie łatwo. Z pewnością pobyt w schronisku nie sprzyja jego socjalizacji.
4925. POLA to niewielki szczekacz. Jest sunią ma 7 lat i 15 kg. Idealnie odnajdzie się w domu z ogrodem, ale i kanapą nie pogardzi. Chwilę zajmuje nim zaufa człowiekowi, ale na prawdę warto się postarać.
5382. KAJTEK - piesek z gminy Chybie. Nikt się nie zgłosił po niego i szukamy nowego domu!
KONTAKT 32/3072360
JOKER to psiak niezwykle skrzywdzony przez człowieka. Łańcuchowa przeszłość daje o sobie znać :( Dzięki wspaniałym Wolontariuszom psiak się otwiera i robi duże postępy! Szukamy świadomego domu!
5804. DEXTER szuka domu!
Piękny mix owczarka siedzi w schronisku sam bez domu! Pilne!!!!
5875. WITUŚ szuka domu!
Wituś to dorosły, nieduży piesek, który bardzo źle znosi pobyt w schronisku. Na stare lata powinien mieć swój ciepły kąt, a nie tułać się po boksach :( Szukamy domu!
5784. BISCUIT szuka domku!
Cześć! Jestem Biscuit (tak, tak jak to ciasteczko - taki herbatniczek), mam ok. 10 lat, miałem hmm powiedzmy, że dom, ale mój właściciel nie umiał sobie poradzić sam ze sobą i musiałem tu przyjechać. Mam też siostrę, ale jest nieśmiała i ją zobaczycie w późniejszym terminie. Mieszkamy sobie razem i razem chcielibyśmy się zestarzeć. Czy jest tu ktoś, kto potrzebuje dwóch futrzastych przyjaciół naraz?