Psy do adopcji

4002. BEJBI to 10-tygodniowa sunia z Borzęcina. Jest odrobaczona i zaszczepiona. Szukamy dla niej fajnego domku. Będzie docelowo średniej wielkości psiakiem, bo już waży ponad 3 kg

3596. BUMER to fajny owczarkowaty chłopak. Ma ok. 3 lat i waży 20 kg. Pięknie się otworzył na człowieka! Ładnie spaceruje na smyczy, lubi inne pieski i szuka fajnego domku. Kto się zaopiekuje Bumerem?

3796. BAZYLEK to fantastyczny mini-psiak z Bolesławia. Ma ok. 5 lat i waży nieco ponad 7 kg :) Bazylek jest kontaktowy i przyjacielski. Szukamy dla niego fajnego domku 

3585. LARA to 9-miesięczna sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Lara szuka osoby odpowiedzialnej, zorientowanej na pracę z psem, ponieważ jest bardzo strachliwa. 

3019. OBIŚ to ok. 5-letni super pies z Klucz. Jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z każdym zwierzakiem. Został wyłowiony ze studzenki kanalizacyjnej, był bardzo słaby i wycieńczony. Nabrał sił, został przygotowany do adopcji i teraz szuka nowej rodziny, która pokocha go tak mocno, jak on kocha ludzi :)

3662. EVER to ok 2 letni większy chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Może zamieszkać z innym psem, bo lubi towarzystwo :) Bardzo ładnie pracuje z człowiekiem, uspokoił się i otworzył. Szukamy fajnej rodzinki!

2907. TINI to malutka zagubiona sunia z Wolbromia. Ma ok. 2 lat i  w ogóle nie ufa człowiekowi. Tini jest przygotowana do adopcji i szukamy dla niej domu pełnego miłości, spokoju i cierpliwości. Sunia może zamieszkać jako kolejny zwierzak w domu, bo koleguje się z innymi czworonogami :)

3701. MISTY to przepiękna miniaturowa labradorka z Wolbromia. Jest młodziutka - ma dopiero roczek, została przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Misty jest czujna i szczekliwa. Towarzystwo dobiera sobie z rozmysłem, bo nie z każdym psem się zakoleguje :) Dla ludzi i dzieci jest wspaniała :)

3749. FOXY to 1,5-roczna sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Potrzebujemy domu spokojnego, cichego i cierpliwego, który pokaże jej co to zaufanie.

3764. BIANKA to 1,5 roczna mniejsza sunia z Woźnik. Los jej nie oszczędzał i pewnie spotkała w swoim życiu złych ludzi, bo na widok ręki ucieka w najciemniejszy kąt boksu :( Na CITO szukamy cichego i spokojnego domu dla niej. Może zamieszkać ze zrównoważonym radosnym psem, który będzie pomagał jej wydostać się z traumy.

3860. URAN to 5 letni chłopak Labrador mix z Olkusza. Ma ok 5 lat, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Uran na smyczy ciągnie, bo nie może opanować swojej radości. Pięknie przynosi aporty, lubi głaskanki i kocha ludzi. Kto odwzajemni jego uczucia?

3865. NIKUŚ to młodziutki chłopak z Gdowa. Ma ok. 1 roku, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nikuś jest koleżeński i kontaktowy. Gdyby umiał to stanął by na uszach, żeby zwrócić na siebie uwagę człowieka. Kto przygarnie to serduszko?

3863. BANZI to ok. 3-letni terierkowaty chłopak z Klucz. Trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym, wydobrzał, został przygotowany do adopcji i szuka teraz nowego domu. Banzi jest niedużym psiaczkiem - waży 8 kg, umie spacerować na smyczy i koleguje się z innymi czworonogami. Komu?

3256. MAKI to 1,5 roczny chłopak z Wolbromia. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Makuś to wspaniały piesek, bardzo grzeczny i kontaktowy. Kto się nim zaopiekuje?

3052. OMBRE to mały 4-letni chłopak. Nie wiadomo co go spotkało w krótkim życiu, ale na pewno nie było to nic miłego. Nie ufa człowiekowi, przed wyciągniętą ręką chowa się po kątach, a próby kontaktu kończą się nerwowym dyszeniem ze stresu:( Pilnie potrzebny nawet DT!!! 

3045. KŁAPCIATEK to najcudowniesza mordka w całym schronisku! Piesek jest mały, niski na nogach, wygląda jak mix jamniczka. Bardzo spokojny, spaceruje swoim tempem (powolnym) gwarantującym brak zmęczenia Opiekuna na spacerze :D Komu cudownego psiaka?

3656. POLO to 3-letni chłopak z Trzyciąża. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Polo jest kontaktowy, ładnie spaceruje na smyczy, dogaduje się z innymi czworonogami. Dlaczego nikt o niego nie pyta? Kiedy Polo zazna miłości od człowieka? Czy znajdzie swój wymarzony dom?

3068. SZARY to 5-letni chłopak o cudownym charakterze. Ma w sobie coś z charta, bo przypomina go troszkę wyglądem, a zachowaniem to już w 100 % :) Szukamy dla Szarego fajnego domku na stałe.

3067. REDA to duża dziewczyna, aktywna, szczekliwa i przekochana :) Domaga się uwagi człowieka, koleguje się z innymi psami i w nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz 

2902. TERI to ok. 3-letni chłopak z Żarnowca. Bardzo szybko biega, uwielbia głaskanki i jest bardzo karny. W kojcu daje o sobie znać głośnym szczekaniem. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu, w którym nie będzie kotów - nie lubi ich :)

3046. KABANOSEK to 6-letni niski, ale pulchny chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Kabanosek ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi psami, jest cichy, spokojny i bezproblemowy. No pies marzenie :)
Komu okrąglaczka?

3218. BENEK to średniej wielkości chłopak z Olkusza. Jest młodziutki i szalony. Benek ma ok. 1 roku i waży 13 kg. W kojcu domaga się uwagi głośnym szczekaniem, a na spacerze to czyste sreberko :) Szukamy dla niego dobrego domu.

3897. FAFIK to ok. 1,5-roczny jamniczek. Jest grzeczny i sympatyczny. Dogaduje się z innymi pieskami, umie chodzić na smyczy. Szukamy dla niego fajnego domku.

3848. DINO to ok. 6-letni psiak średniej wielkości. Jest sympatyczny, towarzyski i kochany. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego fajnego domku :)

2606. DŻEKI to mega spokojny pies, średniej wielkości. Koleguje się z innymi psiakami, może w domu być kolejnym towarzyszem. Dżeki ma małe szanse na adopcje, bo i wiek nie ten i wygląd pospolity. Czy spędzi resztę życia w kojcu? Polecamy go osobom starszym, spokojnym, które potrzebują towarzysza na powolne spacerki i długie godziny przytulania

3773. MORO to 2-letni chłopak ze Słaboszowa. Jest mieszańcem Owczarka Niemieckiego. Moro to szczekliwy, czujny i odważny pies, który może w nowym domu zamieszkać jako kolejny zwierzak. 

3774. NIGOR to większy psiak z Olkusza. Jest dostojnym chłopakiem, umie spacerować na smyczy, jest cichy, opanowany i bardzo potrzebuje swojego człowieka. Kto mu da dom?

3657. ORLANDO to duży chłopak z Zielonek. Jest młodziutki - ma 1,5 roku. Pięknie chodzi na smyczy, może zamieszkać w nowym domu jako drugi psiak. Jest spokojny i towarzyski. Został znaleziony na przytanku, po potrąceniu przez samochód :(Szczęśliwie wydobrzał, jest w pełni sprawny i szuka swojego domu na stałe.

3837. MARLON to duży dorosły psiur w typie Owczarka Niemieckiego. Jeszcze go stresuje obecność człowieka, jest dość nieśmiały, ale pracujemy nad jego nastawieniem. Szukamy dla niego spokojnego domu.

3082. RYBUŚ to przesłodki duży chłopak w typie owczarka. Jest przygotowany do adopcji, ładnie spaceruje na smyczy, z innymi psiakami się dogaduje. Szukamy dla niego fajnej rodzinki, która go pokocha całym serduszkiem!

3076. PORTOS to duży chłopak. Jest bardzo ruchliwy i wszędzie go pełno. Lubi spacery, lubi ludzi. Szukamy dla niego domu, w którym będzie jedynakiem, bo nie najlepiej znosi towarzystwo innych zwierząt. 

3274. ARIA to ok. 2-3 - letnia sunia z Żarnowca. Przygotowana do adopcji czeka na wspaniały dom. Aria jest mniejszym pieskiem, bardzo towarzyskim - lubi zarówno ludzi jak i zwierzęta. Jest cichutka, prawie nie szczeka i niezwykle grzeczna. Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku, gdzie na pewno nie będzie uciążliwa dla sąsiadów.

3077. POTER to super psiak o wspaniałym charakterze. Jest ogromny, lubi się przytulać i wciąż myśli, że jest szczeniakiem :) Poter jest mieszanką Malamuta z Owczarkiem Niemieckim, ma dużo energii i potrzebuje swojego człowieka.

3279. NEPAL to kontaktowy nieduży piesek z Olkusza. Ma 2,5 roku i szuka domu. Nepal lubi ruch, szybko biega i cieszą go zabawy z innymi pieskami. Szukamy dla niego domu z dziećmi. 

3619. FUNIA to najsłodsza babinka w całym schronisku! Przyjechała do nas z Poczesnej. Niestety nikt jej nie szukał :( Nie było o nią nawet jednego telefonu, a przecież jest taka poczciwa! Sunia łasi się jak kot, najchętniej czas spędzała by na rękach opiekuna. Bardzo pilnie szukamy dla niej domu! Nawet tymczasowego!

3664. ZOREK to rude szaleństwo na czterech nogach :) Przyjechał do nas z Wadowic, ma ok. 2 lat i zaawansowane ADHD :D Zorek jest już po kastracji i z kompletem szczepień. Szuka aktywnej rodziny!

3613. BORYS to młodziutki terierkowaty chłopak z Niegowej. Uwielbia gonitwy, zabawy piłką i spacery. Do człowieka jest przyklejony jak rzep :) Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz, bo zaskarbi sobie przyjaźń chyba każdego stworzenia

3775. TUTUŚ to mały chłopak z Olkusza. Ma ok. 3 lat, jest sympatyczny i grzeczny. Koleguje się z innymi pieskami i może w nowym domu zamieszkać jako drugi zwierz :)

3783. LILU to nasza kochana wilczka :) Sunia ma ok. 1 roku i waży 10 kg. Jest średniej wielkości pieskiem. Ładnie chodzi na smyczy, jest kontaktowa i szuka fajnego domu! 

3784. GRUSIA to młodziutka, roczna sunia. Jest średniej wielkości pieskiem, bardzo zaczepialskim, szczekliwym i kochanym! :D Szukamy dla niej super domku, najchętniej z dzieciakami, żeby mogła z kimś poszaleć 

3704. DERUŚ to średniej wielkości młodziutki psiaczek z Poręby. Jest przesympatyczny :) Lubi się z innymi czworonogami, umie chodzić na smyczy. Szukamy dla Derusia fajnego domu, z rodziną, z dziećmi. Na pewno wtedy będzie szczęśliwy!

3086. BORUSEK to fajny 4-letni psiak, wielkością sięgający poniżej kolana. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i jest przesympatyczny :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3090. BAJER to sympatyczny 6-latek średniej wielkości. Bardzo chciałby zamieszkać w swoim domu, takim na zawsze. Bajer jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów i nowej rodzinie da wiele miłości i ciepła. Szukamy dla niego dobrego domu!

3157. FAFIK to malutki chłopak w typie Szpica. Waży prawie 6 kg ;-) Dogaduje się z innymi zwierzakami, ma w kojcu koleżanki. Jest czujny i szczekliwy. Szukamy dla niego nowego domu!

3727. BIANKA to 2-letnia sunia z Olkusza. Jest ciuchutka, grzeczniutka i wspaniała :) Została przygotowana do adopcji i szuka fajnego domu. Bianka może zamieszkać jako kolejny zwierzaczek w domu, bo jest bardzo kontaktowa :)

3085. BACHUS to 3-letni fajny psiaczek średniej wielkości. Bachus w kojcu jest bardzo szczekliwy i tak próbuje zwrócić na siebie uwagę opiekuna. Na spacerze jest grzeczny, ułożony i przytulaśny. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu :)

3503. GWIAZDUŚ to kochany zwierzuś którego wszędzie pełno . Już dawno nie mieliśmy takiego wulkanu energii! :)Ten roczny harpagan zapewni nowym opiekunom tysiące wrażeń podczas spacerów by później przytulić się najczulej jak potrafi.. Takie pieski to rzadkość. Jest jednak jeden malutki warunek...ktoś musi po prostu wykonać w jego stronę ten pierwszy krok, gest miłości..A wtedy zadzieją się cuda..zarówno w sercu Gwiazdusia jak i w sercu nowego , szczęśliwego opiekuna:) 

3498. PUCHATEK to chodząca , puchata kulka pozytywnej energii! Niezwykle żywiołowy ale gdy odgarnąć jego sierść znad oczu i przyjrzeć się ich błyszczącej głębi zobaczymy w nich odbicie jego ciepłego usposobienia. Ten niespełna roczny piesek zaskakuje mieszanką uczuć i temperamentu tworząc tym samym charakter, który w chwilach słabości doda Nam energii , a w chwilach zwątpienia ..otuchy i wsparcia. Trzeba tylko wyciągnąć do Niego pomocną dłoń ponieważ najbardziej jej teraz potrzebuje..

3066. TRUFELEK to 6 letnie złotko :) Wspaniały pies o zaczepialskim spojrzeniu. Trufelek ma 6 lat i wciąż czeka na wymarzony dom. Kto go pokocha?

3079. TIBI to przepiękny rudzielec :) Bardzo grzeczny, małoszczekliwy, kontaktowy. Jego zalety można by wymieniać godzinami :) Tibuś jest średniej wielkości psiaczkiem i na pewno zmieści się do każdego serduszka! Szukamy dla niego domku!

3081. TANGO to wspaniały duży chłopak. Jest dostojnym owczarkiem, ciągle szukającym swojego domu. Tango jest przygotowany do adopcji, umie chodzić na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i bardzo potrzebuje swojego kąta.

3186. AMBER to wspaniała młodziutka dziewczyna z Gdowa. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Amber jest ruchliwa, kontaktowa i towarzyska. Kto ją pokocha?

3374. ŁATUŚKA to ok. 6 letnia sunia z Kroczyc. Jest przygotowana do adopcji i szuka swojego domu :) To wspaniała, kontaktowa mini-sunia, która czeka na rodzinę :)

3431. KROPKA to przewspaniała sunia z Michałowa. Jest grzeczna, cudowna, kochająca - żywe sreberko! Kropka została przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Polecana dla rodziny z dziećmi, bo mała uwielbia towarzystwo! :)

3425. KROPEK jest 1,5-rocznym kawalerem z Jerzmanowic. Ładnie chodzi na smyczy, lubi głaskanki i koleguje się z innymi czworonogami. W nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz :)

2941. ARON to 2,5-letni fajny chłopak. Jest większym psiakiem, szczekliwym, czujnym. Musi mieszkać niestety sam, bo nie bardzo lubi psie towarzystwo. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego domu :)

2869. ALAN to 2-letni chłopak z Łososiny Dolnej. Jest mieszanką owczarka szkockiego colie. Jest superowym psiakiem, ale źle znosi pobyt w schronisku. Kto się nim zaopiekuje? 

3061. BULI to nasz schroniskowy grubasek :) Ma 4 lata i jest kochany! Lubi inne psy, może zamieszkać w domu jako kolejny zwierzak. Buli jest przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Umie chodzić na smyczy i pierwszy pcha się na spacer :) Komu okrąglaczka?

3499. AZA to przeurocza sunia z Wolbromia. Ma ok 5 lat, jest spokojna, cicha i bardzo grzeczna. Aza została już przygotowana do adopcji i szuka domu. Może mieszkać z innymi psami, bo lubi ich towarzystwo.

3418. BELLY to fajna 5-letnia sunia. Przyjechała z Dąbrowy Zielonej i szuka domu. Dziewczyna jest przygotowana do adopcji. Umie chodzić na smyczy i uwielbia drapanki po brzuchu :)

3142. CHRUPEK to fajny średniej wielkości psiak w typie teriera. Przyjechał do nas z Imielna i niestety nikt go nie szuka :( Długi czas był bezdomny, a teraz u nas znalazł schronienie. Chrupek lubi dzieci i chciałby mieć swoją rodzinę!

3138. BUBU to malutki chłopak z Wolbromia. Waży 11 kg, jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bubu jest kontaktowy, lubi towarzystwo innych piesków i jest bezproblemowy. Kto go przygarnie?

3058. BURZA to fajna sunia o pięknym pręgowanym umaszczeniu. Burza jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i szuka domu. Pomimo bullowatej krwi nie potrzebuje za dużo ruchu. Nie jest kłopotliwa, umiarkowanie szczeka - no pies marzenie :D 

3072. TOTO jest megafajnym dużym psiakiem. Zachowanie pokazuje szczenięcą naturę, pomimo tego, iż jest już dorosły. Swoim radosnym usposobieniem zaraża wszystkich dwunogów i czworonogów :D Toto to czyste srebro w czarnym futerku! Szuka swojego domu, najlepiej z dziećmi.

3074. BATIK to przesympatyczny Owczarek Niemiecki. Jest dorosły - ma 8 lat, ale zachowanie nadal szczeniaka :D Bawi się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy i domaga się przytulanek. Czy ma być skazany na schroniskowy kojec do końca swoich dni? Może jest gdzieś człowiek, który szuka właśnie jego...

3059. KASPAR to 7-letni owczarek niemiecki. Jest pięknym postawnym chłopakiem, ładnie się prezentuje, jest czujny. W nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz - w schroniskowym kojcu ma kolegów, towarzystwo mu nie przeszkadza. Czy znajdzie swój kąt?

3056. IWO to starszy owczarek niemiecki. Jest spokojny, ułożony i grzeczny. Będzie mu ciężko znaleźć nowy dom, bo ma swoje lata. Nadzieja go jednak nie opuszcza. Cały czas czeka w schronisku na swojego człowieka...

3141. FIDO to ok. 4-letni psiorek z Imielna. Jest przesympatyczny, uczuciowy i grzeczny. Po długiej bezdomności znalazł kąt w schronisku, ale to rozwiązanie nadaje się tylko tymczasowo. Szuka kochającego domu, najlepiej z dziećmi.

3050. MIGUEL to 7-letni średniej wielkości chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Miguel jest towarzyski i grzeczny, ładnie chodzi na smyczy i lubi towarzystwo innych psów. W nowym domu może zamieszkać jako drugi zwierz.

2531. DŻEKI to ok 2-letni większy chłopak. Został już przygotowany do adopcji i szuka domu. Na smyczy chodzi jeszcze jak osiołek, ale robi duże postępy. Jest czujny i szczekliwy. Jak znajdzie swój dom z dużym ogrodem to będzie przeszczęśliwy :)

2821. DEJZI to 7-letnia sunia z Wolbromia, odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Jest średniej wielkości sunią, bardzo grzeczną i spokojną. Umie chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi zwierzętami i szuka swojego domu, który będzie najlepszym domem i już na stałe.

3091. DASTER to ogromny terierowaty psiur. Jest radosny, przytulaśny i zrównoważony. Waży 43 kg i jest dużym miśkiem. Umie spacerować na smyczy, lubi inne zwierzęta i może mieć w domu towarzystwo.

1254. AMOR to 2-latek z Olkusza. Jest bardzo fajnym psiaczkiem, który ładnie dogaduje się z innymi czworonogami. Przygotowany do adopcji szuka nowego domu. Lubi biegać i być drapanym po pupci. Kto chce fajnego chłopaka?

3049. TIMOR to 3-letni chłopak, troszkę w typie beagle. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Timor jest grzeczny i spokojny, dogaduje się z innymi psiakami i może zamieszkać jako kolejny zwierz w domu.

2437. TYMON to mały psiorek z Olkusza. Ma ok. 4 lat i waży 9 kg. Jest kompaktowym fajnym chłopakiem, który lubi towarzystwo. Szuka swojego człowieka, z którym będzie chodził na długie spacery :)

2413. NUGAT to 3-letni kawaler z Poczesnej. Jest średniej wielkości pieskiem o fajnym pręgowanym umaszczeniu. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nugat jest nieśmiały, ale kiedy ma kolegę koło siebie staje się czujny i szczekliwy :)

2668. KUBUŚ to 6-letni owczarkowaty chłopak ze Szczekocin. Jest na prawdę duży - waży ok. 45 kg. Jest ogromnym miśkiem do przytulania :) Uwielbia głaskanki i obecność człowieka. To bardzo towarzyski i grzeczny psiur. Cały czas się uśmiecha i cierpliwie czeka choć na chwilkę uwagi. Nowy opiekun będzie wielkim szczęściarzem :D

2069. RAFUŚ to 3-letni średniej wielkości psiak. Rafuś jest w typie teriera wyglądem oraz charakterem :) Jest szczekliwy, żywiołowy i radosny. Chłopak powinien być jedynakiem w domu, bo nie za bardzo koleguje się z innymi psiakami. Dla opiekuna jest cudowny i kochany! :)

2650. HYZIO to 4-letni fajny psiak z Trzebini. Jest mniejszym psiorkiem - wazy niecałe 12 kg. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz. Uwielbia przytulanki i skupia na sobie uwagę opiekuna.

2724. LARRY to 4 letni chłopak z Olkusza. Uwielbia ludzi, spacery i głaskanki. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Larry jest średniej wielkości psiakiem - waży 15 kg. Może mieszkać jako drugi zwierz w domu pod warunkiem, że nikt nie będzie jadł z jego prywatnej miski :)

1671. GAPEK to 2-latek z Olkusza. Jest średnim psiakiem, waży 15 kg. Gapek szuka fajnego domu, jest średnio-szczekliwy, lubi inne psiaki, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest za bardzo ruchliwy, nie będzie sprawiał kłopotu nawet osobie starszej. Może zamieszkać w domu jako drugi zwierz :)

2538. PCHEŁKA to bardzo delikatna sunia ze Skały. Ma ok 2,5 roku i waży prawie 15 kg. Sunia jest nieśmiała, peszy ją nawet obiektyw aparatu... Do ludzi jest fantastyczna :) Lubi być głaskana i przytulana. Koleguje się również z innymi psiakami, bo to dodaje jej odwagi. Na smyczy chodzi jak osiołek, ale to jest do wypracowania ;) Kto jej da dom?

2352. BELLA to 5-letnia sunia z Limanowej. Jest większą dziewczyną o długich nogach. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i jest cudowna! Została przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Bella jest czujna i szczekliwa i chciałaby mieć duży ogród do biegania. Kto ją chce?

2004. RUDY to dziadek z Poręby. Ma ok. 9 lat, jest małym kanapowym pieskiem. Do schroniska trafił w złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. To było chyba jego wybawienie, bo Rudy odżył, przytył i stał się radosnym psiakiem uwielbiającym spacery :) Szukamy kogoś kto zapewni mu spokój na jesień życia.

2379. PUNIO to ok 3-letni mały psiak z Limanowej. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku :( Jest cichy, spokojny, bezkonfliktowy. Ciągle wypatruje swojego domu! Kto go przygarnie, bo Punio potrzebuje domu jak nikt inny!

1996. WAWRI to roczny chłopak z Ogrodzieńca. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Wawri jest średniej wielkości psiakiem, bardzo radosnym. Lubi się również z innymi czworonogami. Komu brązowe cudo?

2455. BARY to 3-letni chłopak ze Słomnik. Jest przekochany! Najchętniej cały czas by się tulił i głaskał :) Bary jest średniej wielkości psiakiem, ładnie chodzi na smyczy, jest mało-szczekliwy i cudowny! Na pewno skradnie serce niejednej osobie!

2261. BRUNO to fajny 1,5 roczny chłopak, średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bruno jest fantastycznym psiakiem, umie chodzić na smyczy i koleguje się z innymi zwierzakami. Kto się nim zaopiekuje?

2287. RUDZIK to 6-latek z Wielkiej Wsi. Psiak jest nieduży i przesympatyczny! Bardzo fajnie dogaduje się z innymi zwierzętami i uwielbia ludzi! Polecany dla osoby starszej jako towarzysz do spacerowania, głaskania i kochania!

2176. ZAIR to 5-letni duży psiur z Woźnik. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Zair jest cudowny! Ładnie spaceruje na smyczy, lubi biegać. Raczej powinien mieszkać jako jedynak w domu, bo nie za bardzo koleguje się z innymi psiakami. Zair jest grzeczny, średnio-szczekliwy i zorientowany na człowieka. Kto by chciał mieć wspaniałego psa?

2350. LEGA to mała suczka z Wadowic. Ma ok. 6 lat i jest już przygotowana do adopcji. Sunia jest nieufna do ludzi i potrzebuje doświadczonego opiekuna. Czy znajdzie się ktoś taki, kto poświęci jej czas, cierpliwość i miłość?