Psy do adopcji

 

3849. RAMISIA to 3-letnia sunia z Olkusza. Nikt się nie zgłosił po bidulkę i szukamy jej nowego domu. Ramisia jest wspaniała, nieduża (waży 8 kg), przygotowana do adopcji. Wytęskniony domku, gdzie jesteś?

3383. FANTA to 1,5-roczna sunia z Jerzmanowic. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Fanta do ludzi jest fantastyczna :) z psami układa się różnie. Nie każdego polubi. Pięknie spaceruje na smyczy i lubi głaskanki. Kto podaruje jej dom?

4009. BŁAŻEJ to roczny mini labrador z Olkusza :)Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Psiak jest troszkę nieśmiały do ludzi, za to w kontaktach z psami - bardzo pozytywny :) Pomóż mu znaleźć dom!

3953. MAYA to ok. 2-letnia sunia z Rogowa. Jest w typie jamnika, waży 8 kg. Maya jest bardzo smutna, tęskni za utraconym domem i bardzo by chciała być kochana. Źle znosi pobyt w schronisku i dlatego pilnie szukamy dla niej rodziny!

3899. PAKO to ok, 3 letni piękny chłopak ze Sławkowa. Szukamy dla niego aktywnego domu, rodziny, która zapewni mu tyle ruchu ile Pakuś potrzebuje :)

3880. CZARUŚ to starszy malutki piesek Alwerni. Jest kompaktowym psiakiem i zmieści się w każdym serduszku, które ją pokocha :) Pilnie szukamy dla niego domu, bo Czaruś źle znosi pobyt w schronisku :( Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego Rodzinki!

3374. ŁATUŚKA to ok. 6 letnia sunia z Kroczyc. Jest przygotowana do adopcji i szuka swojego domu :) To wspaniała, kontaktowa mini-sunia, która czeka na rodzinę :)

2004. RUDY to dziadek z Poręby. Ma ok. 9 lat, jest małym kanapowym pieskiem. Do schroniska trafił w złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. To było chyba jego wybawienie, bo Rudy odżył, przytył i stał się radosnym psiakiem uwielbiającym spacery :) Szukamy kogoś kto zapewni mu spokój na jesień życia.

3662. EVER to ok 2 letni większy chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Może zamieszkać z innym psem, bo lubi towarzystwo :) Bardzo ładnie pracuje z człowiekiem, uspokoił się i otworzył. Szukamy fajnej rodzinki!

3139. ŻUCZEK to 1,5-roczny chłopak z Wolbromia. Jest naszą przekochaną paróweczką :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Żuczek koleguje się z innymi psiakami może zamieszkać jako kolejny zwierz :)

3090. BAJER to mały piesek o wspaniałym charakterze. Szukamy dla niego cudownej rodziny! Bajer koleguje się z innymi zwierzakami i może w nowym domu zamieszkać jako kolejny zwierz :) Kto pokocha tą wiewiórczą mordkę?

2668. KUBUŚ to 6-letni owczarkowaty chłopak ze Szczekocin. Jest na prawdę duży - waży ok. 45 kg. Jest ogromnym miśkiem do przytulania :) Uwielbia głaskanki i obecność człowieka. To bardzo towarzyski i grzeczny psiur. Cały czas się uśmiecha i cierpliwie czeka choć na chwilkę uwagi. Nowy opiekun będzie wielkim szczęściarzem :D

4122. ALMOND to zjawiskowy pies z Wolbromia. Jest młodziutki - ma 1,5 roku. Almond ujmuje człowieka swoim niesamowitym spojrzeniem i spokojnym charakterem. Kiedy znajdzie swój dom? Pokochaj go!

3068. SZARY to 5-letni chłopak o cudownym charakterze. Ma w sobie coś z charta, bo przypomina go troszkę wyglądem, a zachowaniem to już w 100 % :) Szukamy dla Szarego fajnego domku na stałe.

3764. BIANKA to 1,5 roczna mniejsza sunia z Woźnik. Los jej nie oszczędzał i pewnie spotkała w swoim życiu złych ludzi, bo na widok ręki ucieka w najciemniejszy kąt boksu :( Na CITO szukamy cichego i spokojnego domu dla niej. Może zamieszkać ze zrównoważonym radosnym psem, który będzie pomagał jej wydostać się z traumy.

3893. DROPEK to starszy pies średniej wielkości. Jest spokojny, stonowany - idealny towarzysz do wspólnych spacerów. Jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Może mieszać wszędzie - koleguje się ze wszystkimi stworzeniami :) Najwspanialszy domku! Czekamy!

2554. JOY to starszy zagubiony psiak. Jest wyjątkowo nieśmiały, wszystko go stresuje: spacery, głaskanie, w ogóle obecność człowieka. Z psami dogaduje się dobrze, ustępuje miejsca, jest cichutki, stara się nie rzucać w oczy. Szukamy domu z innym zwierzakiem, może starszego opiekuna, żeby Joy znalazł spokojny kąt.

3613. BORYS to młodziutki terierkowaty chłopak z Niegowej. Uwielbia gonitwy, zabawy piłką i spacery. Do człowieka jest przyklejony jak rzep :) Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz, bo zaskarbi sobie przyjaźń chyba każdego stworzenia

3727. BIANKA to 2-letnia sunia z Olkusza. Jest ciuchutka, grzeczniutka i wspaniała :) Została przygotowana do adopcji i szuka fajnego domu. Bianka może zamieszkać jako kolejny zwierzaczek w domu, bo jest bardzo kontaktowa :)

3142. CHRUPEK to fajny średniej wielkości psiak w typie teriera. Przyjechał do nas z Imielna i niestety nikt go nie szuka :( Długi czas był bezdomny, a teraz u nas znalazł schronienie. Chrupek lubi dzieci i chciałby mieć swoją rodzinę!

3425. KROPEK - To 1,5 roczny piesek o mega pozytywnym usposobieniu!! I znów..pojawia się ten sam kłopot czyli jak opisać to co w swoim psim serduszku posiada ten kochany zwierzak??:) Jest jednak pewna sentencja która towarzyszy mi wiele lat ...sentencja która w najlepszy sposób ukaże jak wyjątkowy jest nasz mały " Kropkowaty" podopieczny...

3050. MIGUEL to 7-letni średniej wielkości chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Miguel jest towarzyski i grzeczny, ładnie chodzi na smyczy i lubi towarzystwo innych psów. W nowym domu może zamieszkać jako drugi zwierz.

1254. AMOR to 2-latek z Olkusza. Jest bardzo fajnym psiaczkiem, który ładnie dogaduje się z innymi czworonogami. Przygotowany do adopcji szuka nowego domu. Lubi biegać i być drapanym po pupci. Kto chce fajnego chłopaka?

2069. RAFUŚ to 3-letni średniej wielkości psiak. Rafuś jest w typie teriera wyglądem oraz charakterem :) Jest szczekliwy, żywiołowy i radosny. Chłopak powinien być jedynakiem w domu, bo nie za bardzo koleguje się z innymi psiakami. Dla opiekuna jest cudowny i kochany! :)

2379. PUNIO to ok 3-letni mały psiak z Limanowej. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku :( Jest cichy, spokojny, bezkonfliktowy. Ciągle wypatruje swojego domu! Kto go przygarnie, bo Punio potrzebuje domu jak nikt inny!

2287. RUDZIK to 6-latek z Wielkiej Wsi. Psiak jest nieduży i przesympatyczny! Bardzo fajnie dogaduje się z innymi zwierzętami i uwielbia ludzi! Polecany dla osoby starszej jako towarzysz do spacerowania, głaskania i kochania!

 

3834. GERO to zjawiskowy Owczarek Szkocki Colie. Przyjechał do nas z Liszek, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Gero jest fantastyczny, grzeczny, spokojny i przekochany. Daj mu dom!

4033. CZAREK to fajny 1,5 - roczny chłopak z Olkusza. Dotychczasowy właściciel się nie zgłosił po zgubę, więc Czarek został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. To niezwykle kontaktowy psiaczek, który pragnie miłości!

4148. HIRO to ok. 7-letni duży kudełek z Zielonek. Waży ponad 30 kg. Szukamy dla niego nowego domu. Hiro jest kontaktowy, lubi ludzi, lubi przytulanki i bardzo potrzebuje swojej rodziny!

3082. BONO to wspaniały 6-latek. Bonuś dogaduje się z innymi psiakami, pięknie chodzi na smyczy i uwielbia ludzi! Pies - Marzenie :) Pokochaj go!

3835. LUXI to przepiękna Amstaffica z Miechowa. Jest młodziutka, ma ok. 1 roku. Luxi to pies dla aktywnych i takiego też jej szukamy domu. Uwielbia się przytulać i zwracać na siebie uwagę :)Pokochaj ją!

3890. HEKTOR to ok. 6 letni chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Hektor jest szczekliwy i nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć. Szukamy dla niego odpowiedniego domu.

3783. LILU to nasza kochana wilczka :) Sunia ma ok. 1 roku i waży 10 kg. Jest średniej wielkości pieskiem. Ładnie chodzi na smyczy, jest kontaktowa i szuka fajnego domu! 

3914. BĄBELEK to ok. 5-letni chłopak z Olkusza. Jest w pełni przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Bąbelek jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, jest zorientowany na człowieka i lubi się tulić :)

3256. MAKI to 1,5 roczny chłopak z Wolbromia. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Makuś to wspaniały piesek, bardzo grzeczny i kontaktowy. Kto się nim zaopiekuje?

3279. NEPAL to kontaktowy nieduży piesek z Olkusza. Ma 2,5 roku i szuka domu. Nepal lubi ruch, szybko biega i cieszą go zabawy z innymi pieskami. Szukamy dla niego domu z dziećmi. 

1797. LAWENDA to przepiękna, średniej wielkości suczka. Ma wspaniały charakter, jest bezkonfliktowa i uwielbia towarzystwo. Szukamy dla niej najfajniejszego domku!

2977. ZGREDEK to bardzo fajny psiaczek z Bolesławia. Nie zgłosił się po niego dotychczasowy właściciel i szukamy mu nowego domu. Zgredek to typowy piesek do kochania! Jest przegrzeczny i cudowny. Pokochaj go!

3067. REDA to duża dziewczyna, aktywna, szczekliwa i przekochana :) Domaga się uwagi człowieka, koleguje się z innymi psami i w nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz 

3863. BANZI to ok. 3-letni terierkowaty chłopak z Klucz. Trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym, wydobrzał, został przygotowany do adopcji i szuka teraz nowego domu. Banzi jest niedużym psiaczkiem - waży 8 kg, umie spacerować na smyczy i koleguje się z innymi czworonogami. Komu?

3749. FOXY to 1,5-roczna sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Potrzebujemy domu spokojnego, cichego i cierpliwego, który pokaże jej co to zaufanie.

3837. MARLON to duży dorosły psiur w typie Owczarka Niemieckiego. Jeszcze go stresuje obecność człowieka, jest dość nieśmiały, ale pracujemy nad jego nastawieniem. Szukamy dla niego spokojnego domu.

3077. POTER to super psiak o wspaniałym charakterze. Jest ogromny, lubi się przytulać i wciąż myśli, że jest szczeniakiem :) Poter jest mieszanką Malamuta z Owczarkiem Niemieckim, ma dużo energii i potrzebuje swojego człowieka.

3775. TUTUŚ to mały chłopak z Olkusza. Ma ok. 3 lat, jest sympatyczny i grzeczny. Koleguje się z innymi pieskami i może w nowym domu zamieszkać jako drugi zwierz :)

3704. DERUŚ to średniej wielkości młodziutki psiaczek z Poręby. Jest przesympatyczny :) Lubi się z innymi czworonogami, umie chodzić na smyczy. Szukamy dla Derusia fajnego domu, z rodziną, z dziećmi. Na pewno wtedy będzie szczęśliwy!

3074. BATIK to przesympatyczny Owczarek Niemiecki. Jest dorosły - ma 8 lat, ale zachowanie nadal szczeniaka :D Bawi się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy i domaga się przytulanek. Czy ma być skazany na schroniskowy kojec do końca swoich dni? Może jest gdzieś człowiek, który szuka właśnie jego...

3138. BUBU to malutki chłopak z Wolbromia. Waży 11 kg, jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bubu jest kontaktowy, lubi towarzystwo innych piesków i jest bezproblemowy. Kto go przygarnie?

2531. DŻEKI to ok 2-letni większy chłopak. Został już przygotowany do adopcji i szuka domu. Na smyczy chodzi jeszcze jak osiołek, ale robi duże postępy. Jest czujny i szczekliwy. Jak znajdzie swój dom z dużym ogrodem to będzie przeszczęśliwy :)

3049. TIMOR to 3-letni chłopak, troszkę w typie beagle. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Timor jest grzeczny i spokojny, dogaduje się z innymi psiakami i może zamieszkać jako kolejny zwierz w domu.

2538. PCHEŁKA to bardzo delikatna sunia ze Skały. Ma ok 2,5 roku i waży prawie 15 kg. Sunia jest nieśmiała, peszy ją nawet obiektyw aparatu... Do ludzi jest fantastyczna :) Lubi być głaskana i przytulana. Koleguje się również z innymi psiakami, bo to dodaje jej odwagi. Na smyczy chodzi jak osiołek, ale to jest do wypracowania ;) Kto jej da dom?

1996. WAWRI to roczny chłopak z Ogrodzieńca. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Wawri jest średniej wielkości psiakiem, bardzo radosnym. Lubi się również z innymi czworonogami. Komu brązowe cudo?

 

4053. BENITA to piękna rudziutka sunia z Olkusza. Nikt się po nią nie zgłosił, więc została przygotowana do adopcji i szukamy dla niej nowego domu. Benita jest bardzo sympatyczną i kontaktową sunią. Pokochaj ją!

3030. EKLER to 4-letni średniej wielkości psiak. Już długo szuka swojego domu. Czemu go nikt nie chce? Jest zbyt zwyczajny? Nie wiadomo... Elkerek ma cudowny charakter i bardzo chciałby być kochany!

4070. HIDAN to dorosły duży chłopak z Górna. Jest bardzo spokojnym fajnym psiurkiem. Dlaczego się zgubił? Czy może ktoś go zgubił specjalnie... W schronisku został przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Czy ktoś go pokocha?

3499. AZA to przeurocza sunia z Wolbromia. Ma ok 5 lat, jest spokojna, cicha i bardzo grzeczna. Aza została już przygotowana do adopcji i szuka domu. Może mieszkać z innymi psami, bo lubi ich towarzystwo.

2301. EGON to starszy psiak z gminy Skała. Czy do niego się uśmiechnie szczęście? Egon jest bezkonfliktowy, przegrzeczny i jest żywym sreberkiem! Czy trafił do schroniska dlatego jest już starszy? Pokochaj go! On zasługuje na najwspanialszy dom na świecie!

3872. DUNAJ to dorosły pies z Bolesławia. Jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów. Na smyczy zachowuje się wzorowo, w kojcu szczeka, jest czujny i pilnuje. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy czyjeś serduszko go pokocha?

3796. BAZYLEK to fantastyczny mini-psiak z Bolesławia. Ma ok. 5 lat i waży nieco ponad 7 kg :) Bazylek jest kontaktowy i przyjacielski. Szukamy dla niego fajnego domku 

2830. FLOKI to 2-letni chłopak z Przegini. Jest fajnym większym psiakiem w typie owczarka. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Jest czujny i szczekliwy, zawsze daje znać kiedy pojawia się ktoś nowy na horyzoncie :)

3341. TAROT to piękny średniej wielkości psiak. Wygląda jak miniatura Hovawarta :) Tarotek jest młodziutki, przyjazny i koleżeński :) Przygotowany do aodpcji szuka swojego domu.

3865. NIKUŚ to młodziutki chłopak z Gdowa. Ma ok. 1 roku, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nikuś jest koleżeński i kontaktowy. Gdyby umiał to stanął by na uszach, żeby zwrócić na siebie uwagę człowieka. Kto przygarnie to serduszko?

3839. TORIK to 6-letni mniejszy pies z Alwerni. Jest fantastycznym, grzecznym psiorkiem. Szukamy dla niego fajnego domu, w którym będzie kochany ponad życie! :)

3723. ASTRA to dostojna owczarzyca z Imielna. Ma ok. 5 lat, jest przygotowana do adopcji i szukamy dla niej wspaniałego domu. Astra w domu powinna być jedynaczką. Kto ją pokocha?

3046. KABANOSEK to 6-letni niski, ale pulchny chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Kabanosek ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi psami, jest cichy, spokojny i bezproblemowy. No pies marzenie :)
Komu okrąglaczka?

2606. DŻEKI to mega spokojny pies, średniej wielkości. Koleguje się z innymi psiakami, może w domu być kolejnym towarzyszem. Dżeki ma małe szanse na adopcje, bo i wiek nie ten i wygląd pospolity. Czy spędzi resztę życia w kojcu? Polecamy go osobom starszym, spokojnym, które potrzebują towarzysza na powolne spacerki i długie godziny przytulania

3076. PORTOS to duży chłopak. Jest bardzo ruchliwy i wszędzie go pełno. Lubi spacery, lubi ludzi. Szukamy dla niego domu, w którym będzie jedynakiem, bo nie najlepiej znosi towarzystwo innych zwierząt. 

3619. FUNIA to najsłodsza babinka w całym schronisku! Przyjechała do nas z Poczesnej. Niestety nikt jej nie szukał :( Nie było o nią nawet jednego telefonu, a przecież jest taka poczciwa! Sunia łasi się jak kot, najchętniej czas spędzała by na rękach opiekuna. Bardzo pilnie szukamy dla niej domu! Nawet tymczasowego!

3086. BORUSEK to fajny 4-letni psiak, wielkością sięgający poniżej kolana. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i jest przesympatyczny :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3066. TRUFELEK to 6 letnie złotko :) Wspaniały pies o zaczepialskim spojrzeniu. Trufelek ma 6 lat i wciąż czeka na wymarzony dom. Kto go pokocha?

3061. BULI to nasz schroniskowy grubasek :) Ma 4 lata i jest kochany! Lubi inne psy, może zamieszkać w domu jako kolejny zwierzak. Buli jest przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Umie chodzić na smyczy i pierwszy pcha się na spacer :) Komu okrąglaczka?

3058. BURZA to fajna sunia o pięknym pręgowanym umaszczeniu. Burza jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i szuka domu. Pomimo bullowatej krwi nie potrzebuje za dużo ruchu. Nie jest kłopotliwa, umiarkowanie szczeka - no pies marzenie :D 

2821. DEJZI to 7-letnia sunia z Wolbromia, odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Jest średniej wielkości sunią, bardzo grzeczną i spokojną. Umie chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi zwierzętami i szuka swojego domu, który będzie najlepszym domem i już na stałe.

2437. TYMON to mały psiorek z Olkusza. Ma ok. 4 lat i waży 9 kg. Jest kompaktowym fajnym chłopakiem, który lubi towarzystwo. Szuka swojego człowieka, z którym będzie chodził na długie spacery :)

2650. HYZIO to 4-letni fajny psiak z Trzebini. Jest mniejszym psiorkiem - wazy niecałe 12 kg. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz. Uwielbia przytulanki i skupia na sobie uwagę opiekuna.

2455. BARY to 3-letni chłopak ze Słomnik. Jest przekochany! Najchętniej cały czas by się tulił i głaskał :) Bary jest średniej wielkości psiakiem, ładnie chodzi na smyczy, jest mało-szczekliwy i cudowny! Na pewno skradnie serce niejednej osobie!

 

4132. HAKIM to piękny 3-letni chłopak z Wolbromia. Hakim jest typowym przedstawicielem swojej rasy - Łajki Zachodniosyberyjskiej - cwaniaczek jakich mało :) Szukamy dla niego domu konsekwentnego, odpowiedzialnego i znającego się na rasie.

3083. EMIREK to 13-letni bokser. 13 lat to bardzo dużo jak na psa, a już szczególnie na boksera... Czy zdąży pomieszkać w swoim domu? Prosimy! Udostępnij Emirka! Emir nie chce jesieni życia spędzić w schronisku :(

4072. CASSI to przepiękna roczna sunia z Dąbrowy Zielonej. Jest malutka - waży 6 kg. Cassi jest szczekliwa, ale troszkę nieśmiała. Została przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Pokochaj ją!

3926. DROPEK to starszy piesek z Miechowa. Jego znakiem rozpoznawczym są krzywe nóżki. Czy to przekreśla jego szansę na adopcję? Dropek jest grzeczny, cichy i kochany. Szukamy najwspanialszego domku na świecie!

1671. GAPEK to 3-latek z Olkusza. Jest średnim psiakiem, waży 15 kg. Gapek szuka fajnego domu, jest średnio-szczekliwy, lubi inne psiaki, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest za bardzo ruchliwy, nie będzie sprawiał kłopotu nawet osobie starszej. Może zamieszkać w domu jako drugi zwierz :)

3927. BASCO to piękny owczarek ze Słomnik. Nie zgłosił sie po niego dotychczasowy właściciel, więc Basco został przygotowany do adopcji i szuka nowego opiekuna. Jest cudownym zrównoważonym psem, który pragnie być kochany. Czy mu się uda? Czekamy...

2978. MIŚKA to przedelikatna sunia, młodziutka i kochana! Szukamy dla niej domu u kobiety, bo panicznie boi się mężczyzn. Miśka jest przygotowana do adopcji i czeka na swój dom w schronisku.

3935. TRIKI to młodziutki roczny rozrabiaka. Jest średniej wielkości pieskiem - waży 18 kg. Udaje grzecznego tylko kiedy ktoś patrzy :) Poszukujemy dla Trikiego domu z dziećmi, z którymi będzie mógł spożytkować pokłady energii :)

3585. LARA to 9-miesięczna sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Lara szuka osoby odpowiedzialnej, zorientowanej na pracę z psem, ponieważ jest bardzo strachliwa. 

3746. ARIEL to 1,5 roczny chłopak średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego dobrego domu. Arielek jest radosny szczekliwy i ładnie chodzi na smyczy :)

3418. BELLY to fajna 5-letnia sunia. Przyjechała z Dąbrowy Zielonej i szuka domu. Dziewczyna jest przygotowana do adopcji. Umie chodzić na smyczy i uwielbia drapanki po brzuchu :)

3728. HAJDA to ok. 4-letnia sunia z Wolbromia. Jest średniej wielkości psiorkiem, bardzo szczekliwym i czujnym. Hajda koleguje się z innymi zwierzakami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny psiak.

3045. KŁAPCIATEK to najcudowniesza mordka w całym schronisku! Piesek jest mały, niski na nogach, wygląda jak mix jamniczka. Bardzo spokojny, spaceruje swoim tempem (powolnym) gwarantującym brak zmęczenia Opiekuna na spacerze :D Komu cudownego psiaka?

3848. DINO to ok. 6-letni psiak średniej wielkości. Jest sympatyczny, towarzyski i kochany. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego fajnego domku :)

3774. NIGOR to większy psiak z Olkusza. Jest dostojnym chłopakiem, umie spacerować na smyczy, jest cichy, opanowany i bardzo potrzebuje swojego człowieka. Kto mu da dom?

3274. ARIA to ok. 2-3 - letnia sunia z Żarnowca. Przygotowana do adopcji czeka na wspaniały dom. Aria jest mniejszym pieskiem, bardzo towarzyskim - lubi zarówno ludzi jak i zwierzęta. Jest cichutka, prawie nie szczeka i niezwykle grzeczna. Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku, gdzie na pewno nie będzie uciążliwa dla sąsiadów.

3784. GRUSIA to młodziutka, roczna sunia. Jest średniej wielkości pieskiem, bardzo zaczepialskim, szczekliwym i kochanym! :D Szukamy dla niej super domku, najchętniej z dzieciakami, żeby mogła z kimś poszaleć 

3090. BAJER to sympatyczny 6-latek średniej wielkości. Bardzo chciałby zamieszkać w swoim domu, takim na zawsze. Bajer jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów i nowej rodzinie da wiele miłości i ciepła. Szukamy dla niego dobrego domu!

3498. PUCHATEK to chodząca , puchata kulka pozytywnej energii! Niezwykle żywiołowy ale gdy odgarnąć jego sierść znad oczu i przyjrzeć się ich błyszczącej głębi zobaczymy w nich odbicie jego ciepłego usposobienia. Ten niespełna roczny piesek zaskakuje mieszanką uczuć i temperamentu tworząc tym samym charakter, który w chwilach słabości doda Nam energii , a w chwilach zwątpienia ..otuchy i wsparcia. Trzeba tylko wyciągnąć do Niego pomocną dłoń ponieważ najbardziej jej teraz potrzebuje..

3072. TOTO jest megafajnym dużym psiakiem. Zachowanie pokazuje szczenięcą naturę, pomimo tego, iż jest już dorosły. Swoim radosnym usposobieniem zaraża wszystkich dwunogów i czworonogów :D Toto to czyste srebro w czarnym futerku! Szuka swojego domu, najlepiej z dziećmi.

3091. DASTER to ogromny terierowaty psiur. Jest radosny, przytulaśny i zrównoważony. Waży 43 kg i jest dużym miśkiem. Umie spacerować na smyczy, lubi inne zwierzęta i może mieć w domu towarzystwo.

2413. NUGAT to 3-letni kawaler z Poczesnej. Jest średniej wielkości pieskiem o fajnym pręgowanym umaszczeniu. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nugat jest nieśmiały, ale kiedy ma kolegę koło siebie staje się czujny i szczekliwy :)

2724. LARRY to 4 letni chłopak z Olkusza. Uwielbia ludzi, spacery i głaskanki. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Larry jest średniej wielkości psiakiem - waży 15 kg. Może mieszkać jako drugi zwierz w domu pod warunkiem, że nikt nie będzie jadł z jego prywatnej miski :)

2261. BRUNO to fajny 1,5 roczny chłopak, średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bruno jest fantastycznym psiakiem, umie chodzić na smyczy i koleguje się z innymi zwierzakami. Kto się nim zaopiekuje?