Psy do adopcji

3959. KEKS szuka domu!
Keksik to średniej wielkości psiak, na długich nogach. Szukamy mu cierpliwego i raczej cichego domu, bo Keksik jest nieco lękowy i nie ma pełnego zaufania do człowieka. Zapraszamy do schroniska, żeby go poznać i zabrać na spacer wszystkie zainteresowane osoby :)
5803. PTYŚ szuka domu!
Szukamy domu dla Ptysia. Ma chłopak ok 4 lata i bagaż doświadczeń. Dom MUSI być bardzo świadomy, umiejący odczytać wszystkie, nawet najsubtelniejsze sygnały, które pokazuje pies.
6335. BERNI szuka domu!
Historia Berniego jeży włos na głowie :( Od szczeniaka zamknięty w kojcu, pozostawiony sam sobie, NIGDY z niego nie wypuszczany! Jedzenie dostawał raz na jakiś czas. Zero kontaktu z człowiekiem, zero socjalizacji.. Efekt jest taki, że pies jest bardzo zagubiony, socjalizacja w schronisku jest jaka jest. Wolontariusze próbują nadrobić, ale straconego czasu się nie odzyska. Berni potrzebuje pomocy. Może znajdzie....
6562. KOREK szuka domu!
Korek to ok 7letni psiak z Bukowna. Nikt się po niego nie zgłosił, więc szukamy mu nowego domu. Korek bardzo lubi spacery, stosunek do innych psów ma umiarkowany, natomiast koty goni :)
6720. DELICJA szuka domu!
Witajcie! Jestem Delicja, przyjechałam z gminy Proszowice, zostałam znaleziona w krzakach :( Na plecach miałam okropnego hotspota, bardzo źle się czułam, byłam wychudzona. Nikt mnie nie szukał, a jakby ktoś szukał to by się musiał mocno tłumaczyć, dlaczego mnie tak zaniedbał :( W schronisku odzyskuję siły, jestem radosna, kocham ludzi! Bardzo bardzo bardzo bym chciała mieć swój domek, ciepły kącik i pełną michę! Jestem niezwykle proludzka :) Psyt.. jak będziecie wiedzieć o fajnej chałupie - dajcie znać! Koniecznie!
6744. ARGO szuka domu!
Szukamy doświadczonego w prowadzeniu owczarków domu dla naszego Argo!
To piękny i postawny owczarek, ok. 6-letni. Jest przygotowany do adopcji - ma komplet szczepień oraz został wykastrowany. Preferowany dom bez dzieci.
6766. BUENO szuka domu!
Cudowny większy psiak poszukuje swojego nowego domu! Pięknie chodzi na smyczy, jest delikatny w obyciu a za smaczki zrobi wszystko :)
6823. CUKIEREK szuka domu!
Cukierek jest cudowny, piękny i niezwykle utalentowany :) Otwiera kojec i przechadza się po kolegach po schroniskowej alejce :) Jak już wszystkich poodwiedza - wraca do siebie :) Szukamy dla niego fajnego domku!
6853. BASTUŚ szuka domu!
To imię przyniosło szczęście już kilku psom, więc może i do niego szczęście się uśmiechnie... Bastuś to lękowy psiak, którego dobija schroniskowa rzeczywistość :/ Pilnie potrzebujemy dla niego kąta w czyimś domu i serduszku! Bastuś jest mixem boksera, a jak wiadomo to piękne i mądre psiaki. Jedyne co mu potrzeba to odrobinę cierpliwości i czasu!
6872. SKROBEK szuka domu!
Skrobek to ok. 7 letni, mniejszy psiak (12 kg) z Jordanowa. Przyjechał wraz z rodzinką odebrany interwencyjnie od fatalnego właściciela, który ich zaniedbał okropnie. Psy były głodzone, bez opieki weterynarza, bez socjalizacji i wychowania.
Szukamy dla nich lepszego życia!
6907. BENEK szuka domu!
Ta cudna włochata kula do wchłaniania przysmaczków szuka najfajniejszego domu na świecie. Chłopak ma ok 5 lat i waży ponad 20 kg, przyjechał z gminy Jerzmanowice-Przeginia. Jest już przygotowany do adopcji i teraz czeka na fajnego człowieka. Zapraszamy!
7017. FULBA BULBA szuka domu!
Cudny Shar-pei szuka domu. Shar-pei mix, bo trochę wyrośnięty.. Chłopak jest cudowny, ciapowaty, koleżeński i ma przesłodki pysiolek :) Komu takie cudo?
7028. ATENA szuka domu!
Niezwykłej urody Atena szuka swojego domu. Wiemy, że nie będzie łatwo, ale wierzyć warto. Atena jest w typie Pointera, ma ok 3 lat i jest psem wymagającym. Szukamy kogoś odpowiedzialnego, kto dobrze zna rasę.
7107. BANDI szuka domu!
Bandi to mały staruszek z gminy Liszki, znaleziony w miejscowości Rączna. Nie wiadomo dlaczego został zgłoszony do schroniska, czy się zgubił, czy ktoś się go pozbył.. Bandi ma dobre relacje z innymi psiakami. Szukamy dla niego domu na spokojną starość.
7142. SZUREK szuka domu!
Drobny psiaczek z gminy Gołcza, szuka swojego nowego miejsca na ziemi. Mały ma ok. 6 lat, jest przygotowany do adopcji. Obecnie mieszka z dwoma innymi (ale też małymi) psiakami, z którymi się dogaduje fajnie.
7173. CIAPEK szuka domu!
Ciapek to fajny chłopczyk z Trzebini, ma 7 lat i wazy 8 kg. Fajnie dogaduje się z kolegami z boksu. Na koty nie sprawdzony. Jest mały i na pewno się zmieści w czyimś serduszku :) Kto pokocha?
7291. BRIAN szuka domu!
Brian to młodzieniaszek, ma 9 miesięcy, będzie większym psiakiem, bo teraz waży 16 kg. Szuka fajnego domu! Lubi wszystkich: i ludzi i inne psy. Został przygotowany do adopcji i teraz brakuje mu tylko domu!
7361. NATI szuka domu!
Nati to niespełna roczna sunia, nieduża (11 kg). Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu! Relacje z pieskami ma dobre i może w nowym domu zamieszkać jako kolejny pies. Kto pokocha tą maliznę?
7391. MIGDAŁ szuka domu!
Piękny Migdałek przyjechał z Żarnowca, ma 3 lata i waży 26 kg. Taki bieduś był wystraszony, nie chciał nic, ani dotyku, ani jedzenia, nic. Kiedy się zorientował, że nic mu nie grozi, to odetchnął i pokazał swój wspaniały charakter. Teraz skacze, cieszy się, bardzo delikatnie zabiera z ręki smakołyki. Fajny psiak się zrobił z niego! Komu takie cudo?
4269. PINIO szuka domu!
Pinio szuka doświadczonego i cierpliwego domu, albo chociaż hotelu z opieką behawiorysty. Jego problem to lęk. Nie potrafimy go w schronisku otworzyć. Liczymy na cud, że go ktoś wypatrzy i da szansę....
5897. WALDI jest przepięknym, masywnym psem jednak jego siwy pyszczek sprawia, że każdy widzi tylko jego wiek i kwituje "za stary".
Waldek został oceniony na ok. 10 lat, ale chęci do życia i siły ma więcej niż niejeden młodszy pies.
Jest typem przytulanki i da zrobić ze sobą wszystko. Uwielbia spacery, jak i leżenie na kolanach. W przyszłym domu powinien być jedynakiem, choć przy uległym drugim psie nie jest wykluczone wspólne życie.
6352. RUDI szuka domu!
Rudi to jamniczkowaty chłopczyk, który jest bardzo aktywny. Szukamy domu, w którym będzie jedynakiem.
6654. ATŁAS szuka domu!
No co mam powiedzieć? Nie mogłem dostać innego imienia :) Cały czas się uśmiecham, kocham ludzi, jestem bardzo fajnym pieskiem :) W obyciu jestem tak delikatny jak atłas właśnie :) Weterynarz powiedział, że chyba mam z 5 lat, może 6... ale nie więcej. Byłem strasznie zaniedbany, ale nie będziemy mówić o fatalnej przeszłości. Teraz szukam domu! Takiego prawdziwego!
6728. ASTOR szuka domu!
Fajny, ruchliwy, aktywny psiak :) Idealny dla osób, które nie lubią siedzieć w miejscu! Zapraszamy do schroniska na zapoznanie z Astorkiem :)
6753. ELIŚ szuka domu!
Eliś to owczarek, który od szczeniaka był przywiązany łańcuchem do budy. Tak przebiedował 8 lat. Do nas trafił po śmierci właściciela. Nie trudno się domyślić, że socjalizacji zero :( On był zaprogramowany, żeby pilnować dobytku... Mieliśmy trochę kłopotu z nim, bo Eliś myślał, że jak ktoś do niego podchodzi to zawsze ze złymi zamiarami :( Biedny :( teraz jednak zorientował się, że smycz jest fajna, spacery fajne, bieganie luzem po wybiegu fajne :) Cieszy się każdym dniem i każdego dnia coraz bardziej staje się prawdziwym owczarkiem - mądrym, odważnym i zrównoważonym. Szukamy dla niego domu, w którym nie będzie tylko alarmem.
6772. HOMER szuka domu!
Homerek to fajna szczotka :) Jest średniej wielkości psiakiem i średnio toleruje towarzystwo. Najlepiej się czuje jako jedynak, bo wtedy wszystkie głaskanki i cała uwaga jest skierowana tylko do niego. Wtedy czuje się najlepiej :) Szukamy dla niego domu!
6826. BETI szuka domu!
Piękna, mądra i grzeczna dziewczyna szuka swojego domu! Kocha ludzi, spacery i głaskanie. Jednak powinna być w domu jedynaczką, bo w schronisku tak sobie reaguje na psy. Beti jest dość duża - waży 27 kg. Skradnie serce wielu osobom, nie tylko miłośnikom TTB. Zapraszamy do schroniska, żeby poznać tą piękność!
6833. MIŁKA szuka domu!
Miłka to mała 7-kilogramowa suńka z gminy Proszowice. Ma ok. 2 lat i dość długo się błąkała po wsi. Przeganiana z miejsca na miejsce przestała ufać ludziom. Musiała być złapana na klatkę łapkę, bo inaczej nie dało rady. W schronisku została przygotowana do adopcji, ale ze znalezieniem dla niej domu może być lekki kłopot... Mała nie jest typem tulisia, który na kolanach właściciela będzie spędzał czas. Kto podejmie wyzwanie?
6855. KHAKI szuka domu!
Khaki to 4-letni psiak, średniej wielkości (waży 17 kg). Przyjechał do schroniska mocno przestraszony, nie chciał wychodzić z budy :( Teraz, jak mieszka z kolegami to się mu polepszyło, jest szczekliwy, bawi się z psami. Do człowieka jeszcze ma dystans, ale szczęśliwie jest przekupny i ładnie reaguje na smaczki :)
6873. JONATAN szuka domu!
Jonatan to chłopak w wieku ok 6 lat, który wraz z rodzeństwem został odebrany od fatalnego właściciela. Cała czwórka szuka domu! Jonatan jest średniej wielkości - waży 11 kg, został przygotowany do adopcji i jedyne czego mu teraz brakuje to stały dom.
6919. BAZYLEK szuka domu!
Nikt się nie przyznaje, nikt się nie zgłosił po chłopaka, więc wyszykowaliśmy go do adopcji i teraz szuka nowej rodziny. Bazylek jest młody, duży i nieśmiały. Szukamy mu odpowiedniego domu.
7020. RAUL szuka domu!
Raul to niskopodłogowiec na krótkich, krzywych nóżkach. Posiada umiejętność poruszania się do tyłu :) Przyjechał do nas z gminy Proszowice, został oceniony na ok 7 lat, waży 12 kg. Raul uczy się nawiązywać interakcje z ludźmi - jeszcze nie ufa za bardzo, ale stara się jak umie. Z pieskami nie ma kłopotu. Przyjechał do nas razem z koleżanką, którą lubi i fajnie się razem dogadują. Domek poszukiwany!
7032. NELA szuka domu!
Nela to dojrzała, ale nieco strachliwa sunia. Jest średniej wielkości, została przygotowana do adopcji i czeka na nowy dom. Nela dobrze dogaduje się z psim kolegą. Stosunek do kotów nie został jeszcze sprawdzony. Szukamy dla niej spokojnego domu.
7144. CZIPS szuka domu!
Czipsik to super pies! Jest większy (25 kg) i starszy :( (+8 lat). Czipsik uwielbia ludzi, rozdaje całusy i lubi jak się nim ktoś zajmuje :) Dobrze radzi sobie na smyczy, jest kontaktowy :) Zapraszamy do schroniska na zapoznanie z tym kawalerem :)
7196. EDEK szuka domu!
Edek to fajny średniej wielkości pies. Razem z kolegą owczarkiem przyjechali do nas z gminy Szadek. Nie wiadomo dlaczego razem podróżowali, czy ktoś się ich pozbył razem? W każdym razie obaj szukają domów. Edek ma ok 4 lat, waży 15 kg i już całkowicie został przygotowany do adopcji. Brak mu tylko chałupy.
7344. JERRY szuka domu!
Taka smutna mordka szuka swojej chałupy! Jerry ma ok 2 lat i waży nieco ponad 10 kg. Jest gotowy do pójścia do nowego domu. Spokojny, zrównoważony piesek. Nie będzie sprawiał kłopotów. Komu?
7363. DAVIS szuka domu!
Davis to uroczy mix owczarka, który szuka swojej chałupy! Ma ok 4 lat, został przygotowany do adopcji i może ruszać w drogę po nowe życie :) Davis jest bardzo fajnym psiakiem, super reaguje na smaczki i jest zorientowany na człowieka. Kto pokocha? Kto da dom?
7397. WIESŁAW szuka domu!
Na takich jak on mówi się "krótkie nóżki, dupcia zaraz" :D Wiesław jest cudowny! Podchodzi gibocząć się na tych swoich krzywych nóżkach i macha ogonkiem i wystawia przez kratki dziubka, żeby tylko chwilkę go podrapać :) Kto pokocha tego uroczego dziadka? Geriatria ma 11 lat i 9 kg. Mały, kompaktowy kawaler, który tylko by się niuniał... :D
5324. BROWNIE szuka domu!
Brownie to duży pies (27 kg), który miał pod górkę w życiu. Wymaga pracy. Pozytywne wzmacnianie, dużo cierpliwości, przełamywanie jego lęków i wskazówki behawiorysty dają nam nadzieję na lepsze jutro.
5934. FIFI szuka domu!
Fifi to łagodny oraz przyjazny psiak. Nie wykazuje agresji. Mocno stresuje go dotyk – wykazuje dużą wrażliwość.
Jest ciekawy świata i szybko się uczy.
Stosunek do psów: Cieszy się ze spacerów, na które wychodzi wraz z kolegą z sąsiedniego boksu – Bezikiem. Jest nim zachwycony i chce się bawić. Na razie ma tylko jednego przyjaciela, jednak będziemy poszerzali krąg jego znajomych.
Jest zestresowany pobytem w schronisku.
Dzięki pomocnikowi (psiak z kojca obok) zaczyna powoli nawiązywać kontakt. Wcześniej leżał zwinięty w kulkę w budzie, z której nie wychodził, ponieważ tak bardzo paraliżowała go obecność człowieka.
6456. CHARLIE II szuka domu!
Aktywny Charlie szuka swojej Rodziny! Jest ciut szalony i kochany! Szukamy dla niego fajnego domku!
6656. BAMBOSZEK szuka domu!
Szukamy świadomego domu dla Bamboszka! Ten chłopaczek jest kolejnym terierkowatym psiakiem w naszym schronisku. W boksie skacze, obszczekuje swoich sąsiadów. Na spacerze czuje się bardzo niepewnie. Smycz mu się źle kojarzy :( Pracujemy nad nim, aby samoocena wzrosła i żeby Bamboszek poczuł się swobodnie, ale to pewnie zajmie chwilę czasu.
6730. PCHEŁKA szuka domu!
Kto da domek tej psince kochanej? Sunia ma ok 6 lat, jest nieduża, ma w boksie kolegę i się fajnie rozumieją. Pchełka nie jest kłopotliwa, jedynie potrzebuje kawałka miejsca w czyimś serduszku...
6762. SKOCZEK szuka domu!
Przefajny chłopaczek szuka domu w bloku, bo potrafi pokonać każdą przeszkodę! Żadne ogrodzenie nie jest w stanie go powstrzymać :) Relacje z innymi psiakami ma poprawne, co do kotów - nie sprawdzony. Ludzi lubi bardzo, ładnie zachowuje się na smyczy :)
6809. KRYSPINEK szuka domu!
100% słodkości bez domu, bez rodziny! Jak to możliwe??? Mały psiaczek, w wieku ok 5 lat. Jest bardzo grzeczny, niekłopotliwy, cichy, no ideał po prostu!
6839. GOLDI szuka domu!
Goldi to większy psiak (20 kg) o pięknym futerku. Przodkowie pochodzą zapewne z linii najlepszych Golden Retrieverów ;) Goldi jest chytry na smaczki i dzięki temu fajnie się z nim pracuje :) Szukamy domku!
6870. OREGON szuka domu!
Oregon to psiak, którego wraz z rodzeństwem przejęliśmy od fatalnego właściciela. Nie zajmował się nimi w ogóle. Psy były niedożywione i bez socjalizacji. Teraz cała czwórka czeka na nowe domy. Oregon to chłopak w wieku ok. 6 lat. Jest średniej wielkości pieskiem - waży 13 kg. Szuka domku takiego już na zawsze.
6892. MISIEK szuka domu!
Misiek to sympatyczny grubasek, który jest na etapie zmiany miejsca zamieszkania :) Tymczasowo zahaczył się u nas, ale wiecie jak jest - co dom to dom :)

6924. AZA szuka domu!
Piękna owczarka z gminy Alwernia szuka domu. Przyjechała do nas znad zalewu. Nikt nie odebrał, więc dziewczyna została przyszykowana do adopcji. Aza ma ok. 7 lat, dobrze dogaduje się z innymi psami, kotów też nie goni. Szukamy dla niej fajnej Rodzinki! 

7023. MUNA szuka domu!
Piękna dziewczynka w typie JRT szuka swojej chałupy na zawsze! Mała ma ok 3 lat, waży niecałe 10 kg i jest cuuuudna! Ma bardzo dobre relacje z innymi pieskami, więc może zamieszkać w domu jako kolejny psiak. Kto pokocha??
7050. SKY szuka domu!
Sky jest niezwykłej urody psiakiem. Ma ok 6 lat, przyjechał do nas z gminy Gołcza. W żyłach Skya płynie krew owczarka australijskiego, jest mądry, ciekawski i koleżeński. Mieszka w boksie z koleżanką i się świetnie razem dogadują. Szukamy fajnego domku!
7110. AMIGO szuka domu!
Amigo to większy chłopak przerażony rzeczywistością. Schroniskowy boks mu nie ułatwia socjalizacji i szukamy dla niego jakiejś spokojnej chałupy, w której pod odpowiednią opieką dojdzie do siebie. Amigo jest młodziutki, ma niecałe 2 lata i nie wiadomo co go spotkało, ale na pewno nic dobrego. Kto bidusiowi da szansę?
7151. DYZIO szuka domu!
Cudny pycholek do kochania szuka nowej rodziny! Przyjechał do nas z gminy Wielka Wieś, nikt się nie zgłosił po niego i szukamy mu nowego domku. Kogo urzekło szorstkie futerko?
7209. KAPRYS szuka domu!
Kaprys jest bardzo ładnym psiakeim, jednak wymagającym. Fajnie reaguje na smaczki, więc będą jeszcze z niego ludzie :) Kaprys ma ok 3 lat i waży 23 kg, więc do najmniejszych nie należy. Szukamy domu!
7347. OGONEK szuka domu!
Ogonek przyjechał do nas z gminy Sitkówka-Nowiny, ma ok 12 lat, waży 18 kg i jest niewidomy. Czy taki psiak ma szansę na dom? Ogonek czeka cierpliwie na nową rodzinę.
7364. CZESIO szuka domu!
Nieśmiały Czesio wypatruje swojego domku.. Czesio ma ok 6 lat i waży 15 kg. Relacje z pieskami ma poprawne, więc może zamieszkać w domu jako kolejny zwierz. Co do kotów to jeszcze nie wiemy jak się zachowuje w ich towarzystwie. Czesio jest przygotowany do adopcji, tylko chałupy brakuje...
JOKER to psiak niezwykle skrzywdzony przez człowieka. Łańcuchowa przeszłość daje o sobie znać :( Dzięki wspaniałym Wolontariuszom psiak się otwiera i robi duże postępy! Szukamy świadomego domu!
KONTAKT: 32/3072360
5989. KIRI to cudowny większy chłopak o szczerym uśmiechu :) Kiri jest wspaniały, pięknie spaceruje, może zamieszkać jako drugi psiak w domu i na pewno będzie się z tego cieszył
6545. KROKIET szuka domu!
Od nadmiaru słodkości tego psiaka można dostać cukrzycy..- i to najszczersza prawda.
Do adopcji cudo, tak cudowny około 4-letni całuśnik i przytulas KROKIET :)
W swoim życiu przeszedł już tak wiele, został znaleziony na krótkim łańcuchu, strach przed dotykiem człowieka był tak ogromny ze był skłonny do agresji... a teraz popatrz na to cudo..- bo najlepsza reklamę robi sobie on sam wręcz domaga się bliskości i uwagi z ludzkiej strony, wiem ze będzie najlepszym przyjacielem, który nigdy nie zawiedzie.
6701. ARTUREK szuka domu!
Arturek jest bardzo obiecującym pieskiem, ale jeszcze troszkę nieśmiałym :) Pracujemy nad jego samooceną, a tymczasem szukamy dla niego fajnej Rodziny!
6734. KUBUŚ szuka domu!
Cudny, nieduży chłopaczek szuka swojego domku! Relacje z innymi pieskami Kubuś ma poprawne :) Lubi swojego kolegę z boksu :) Kubuś jest wykastrowany i ma komplet szczepień. Potrzeba teraz tylko domku!
6763. STRUŚ szuka domu!
Nazwany został przez nas Strusiem. Imię swoje zawdzięcza dość niefortunnej przygodzie z tymi ptakami. Struś to młody wulkan energii o bardzo przyjacielskich intencjach. Czeka na adopcję kogoś, komu nie będzie przeszkadzać Strusiowe rozdawanie całusów i obściskiwanie. :)
6820. BERNARD szuka domu!
Jestem duży Bernard, pysiolek mam uśmiechnięty, mogę pobiegać po wybiegu z innymi psami, ale wolę mieszkać sam. Jak przychodzą mnie karmić to pcham się do wyjścia i uciekam, a oni mnie gonią :) Fajna zabawa :)
Proszę dzwonić w mojej sprawie pod nr tel 32/3072360 :)
6846. GAGATEK szuka domu!
Gagatek jest cudnym psiakiem, porzucony na jednej posesji bez opieki. Znalazł schronienie w stodole i czekał na cud. Teraz mieszka u nas, jest zaopiekowany i już nasza w tym głowa, żeby znaleźć mu fają rodzinkę.
6871. ALABAMA szuka domu!
Alabama to średniej wielkości sunia, która wraz z rodzeństwem trafiła do nas odebrana od fatalnego właściciela. Szukamy zarówno dla niej, jak i dla reszty rodzinki spokojnych domów, w których będą zaopiekowane.
6904. RIRI szuka domu!
Riri to ok. 2 letni terierkowaty kawaler z Żarnowca. Jak to terierek jest nieco głośny i uparty, ale przy tym kochany :) Szukamy dla niego domku :) Riri jest po kastracji i ma komplet szczepień.
7009. WREDOTKA szuka domu!
Ciekawe czy uda jej się znaleźć dom, bo Wredotka to specyficzna sunia... Jest młoda, mała i ma piękne rude futerko, ale jej charakter jest czarny jak dziewiąty krąg piekła Alighieriego... haha :D Wredotka przywieziona została z ul. Żuradzkiej w Olkuszu i nikt się do niej nie przyznaje.. W każdym razie Mała jest przygotowana do adopcji i czekamy z utęsknieniem na osoby chętne dać jej nowy dom
7024. JUMPER szuka domu!
Jumper to nad wyraz aktywny psiaczek :) , nie jest duży (11 kg), ma ok 3 lata. Został znaleziony w lesie w Osieku gm. Olkusz przywiązany do drzewa linką. Miał na sobie szelki, które ktoś mu założył jak Jumper był szczeniakiem, bo musiałam mu te szelki rozcinać nożyczkami... W każdym razie: złe chwile ma już za sobą, teraz będzie tylko lepiej! Młody jest po kastracji i ma komplet szczepień. Szuka nowej chałupki!
7092. BAZYLEK szuka domu!
Bazylek to pies przywieziony z Bukowna z ul. Sławkowskiej. Nikt się po zgubę nie zgłosił i mały czeka teraz na nowy dom. Z pieskami się dogaduje dobrze, w gabinecie weterynarza trochę panikuje :)
7125. KOCYK szuka domu!
Kocyk pilnie potrzebuje domu! Pobyt w schronisku mu wybitnie nie służy. Jest bardzo przestraszony całym otoczeniem. Kocyk to chłopak w wieku ok 3 lat, waży 15 kg, przyjechał z gminy Żarnowiec. Boi się biduś nawet pstrykania aparatu :( nie wykazuje agresji z lęku, ale nie chce też nawiązywać kontaktu z ludźmi. Dom pilnie potrzebny, bo tylko tam odzyska spokój!
7157. DORIAN szuka domu!
Dorian to 6 letni psiak z Alwerni. Został znaleziony na stacji benzynowej. Czy komuś zwiał? Czy ktoś go specjalnie zostawił? Nie wiadomo... Dorian jest przygotowany do adopcji i brakuje mu tylko domu!
7236. ANGEL szuka domu!
Duże, fajne, kochane i szorstkie! To cały Angel :) Chłopak przyjechał z gminy Skała, gdzie koczował w lesie ok miesiąca... Nie mogliśmy go w żaden sposób zlokalizować, przemieszczał się cały czas, o klatce łapce mogliśmy zapomnieć, bo nawet na nią nie spojrzał. Tak się bawił z nami w kotka i myszkę, aż do czasu kiedy chyba stwierdził, że dość tego. Udało się go schwytać i zabezpieczyć. Myśleliśmy, że to będzie dzikusek, a Angel okazał się przefajnym, kontaktowym psiurkiem, który uwielbia głaskanki i szczekaniem się domaga więcej! :D Angel ma 5 lat, 27 kg i ogromne serduszko, które pomieści całą nową rodzinę! Teraz trzeba mu tylko znaleźć tą rodzinę!
7385. MAJOR szuka domu!
Przeprzeprzecudny psiak z Żarnowca, w wieku ok 6 lat, 21 kg wagi. Major zachowuje się i robi miny jak szczeniak :) Cały czas chce być z człowiekiem, płacze jak zostaje sam :( Bardzo proludzki piesio. Szukamy mu fajnego domu!