Psy do adopcji

3530. AYLA to piękna dziewczyna ze Strumienia. Ma ok. 6 lat, jest grzeczna, nie szczeka, koleguje się z innymi zwierzakami. Jest mniejszą labradorką. Szukamy dla niej fajnego domu.

3535. JELLY to przesympatyczny psiak z Gołczy. Jest młodziutki - ma ok. 1 roku. Pomimo nieciekawych przeżyć (ktoś przeciął mu skórę na plecach i prawie zagłodził) Jelly jest radosny, ufa człowiekowi. Zna komendy i jest karny. Kto mógł skrzywdzić takie cudo... Szukamy dla niego domu.

3281. NEGRA to długonoga piękność z Klucz. Ma ok. 1,5 roku i jest cudowna! Negra lubi psie towarzystwo, zaczepia do zabawy, dzieli się zabawkami. Ludzi uwielbia! Chodzi za człowiekiem jak cień i ciężko uwierzyć, że zgubiła się sama... Szukamy dla niej fajnego domu.

3304. POLA to wspaniała delikatna dziewczynka z Bolesławia. Jest w typie spaniela. Bardzo potrzebuje swojej kochającej rodziny. Kto ją przygarnie?

3376. HAPSIU to 3 letni mały chłopak z Trzebini. Bardzo mu źle w kojcu, cały czas jest smutny :( Szukamy dla niego jak najszybciej dobrego domu, bo w schronisku sobie bidula nie radzi :(

3148. ORSON to 1,5-roczny chłopak ze Skały. Jest mały, ma krótki ogonek. Lubi spacerować, jest czujny i szczekliwy. Szukamy mu fajnego domku.

3410. ALBERTO to młodziutki roczny chłopak z Gołczy. Jest średniej wielkości terierkiem. Charakter ma fantastyczny! Bardzo proludzki, lubi inne psy i grzecznie spaceruje na smyczy. Bardzo potrzebuje swojego człowieka, bo w kojcu słychać tylko płacz :(

3539. PSOTKA to 5-miesięczna dziewczynka z Łaz. Jest mała - waży nieco ponad 6 kg. Jest radosna i kontaktowa. Szukamy dla niej dobrego domu.

3471. URWIS to młodziutki, nieduży chłopak z Olkusza. Ma dopiero 9 miesięcy i jest psim dzieckiem. Bardzo ruchliwy, radosny. Ciężko mu nawet zdjęcie zrobić, bo wierci się cały czas :) Potrzebuje domu!

3061. BULI to nasz schroniskowy grubasek :) Ma 4 lata i jest kochany! Lubi inne psy, może zamieszkać w domu jako kolejny zwierzak. Buli jest przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Umie chodzić na smyczy i pierwszy pcha się na spacer :) Komu okrąglaczka?

3418. BELLY to fajna 5-letnia sunia. Przyjechała z Dąbrowy Zielonej i szuka domu. Dziewczyna jest przygotowana do adopcji. Umie chodzić na smyczy i uwielbia drapanki po brzuchu :)

3449. KIEŁEK to niezwykłej urody mały psiaczek z Żarek. Ma ok. 3 lat. W schronisku ma się bardzo średnio: boi się hałasu, szczekania innych psów i nadmiernego ruchu :( Szukamy dla niego jak najszybciej spokojnego domu, w którym będzie mógł się zrelaksować.

3486. SZOREK to 3,5-miesięczny chłopiec z Alwerni. Chyba nikt nie gubi szczeniaków, więc szukamy mu nowego domu. Szorek to fajny terierkowaty psiak :)

3073. SABA to fajna dorosła dziewuszka. Widać po niej, że co najmniej kilka razy rodziła :( Życie jej nie rozpieszczało, a na dodatek musiała trafić do schroniska :( Pomimo tych doświadczeń Saba jest radosna i nadal ufa człowiekowi. Gdzie jest jej domek, taki na stałe?

2854. RUDI to dziadek, ale sympatyczny dziadek. Do szczęścia potrzebuje niewiele: ciepłego kąta, pełnej miski i krótkiego spaceru dla rozprostowania kości. Nie jest kłopotliwy, a mimo to ktoś się go pozbył na stare lata. Dlaczego? Może dlatego że już nie daje rady pilnować domu, nie jest tak żwawy jak kiedyś, a może znów pojawiła się "alergia" na psią sierść... W każdym razie - Rudi szuka domu na stałe.

3142. CHRUPEK to fajny średniej wielkości psiak w typie teriera. Przyjechał do nas z Imielna i niestety nikt go nie szuka :( Długi czas był bezdomny, a teraz u nas znalazł schronienie. Chrupek lubi dzieci i chciałby mieć swoją rodzinę!

3058. BURZA to fajna sunia o pięknym pręgowanym umaszczeniu. Burza jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i szuka domu. Pomimo bullowatej krwi nie potrzebuje za dużo ruchu. Nie jest kłopotliwa, umiarkowanie szczeka - no pies marzenie :D 

3072. TOTO jest megafajnym dużym psiakiem. Zachowanie pokazuje szczenięcą naturę, pomimo tego, iż jest już dorosły. Swoim radosnym usposobieniem zaraża wszystkich dwunogów i czworonogów :D Toto to czyste srebro w czarnym futerku! Szuka swojego domu, najlepiej z dziećmi.

3138. BUBU to malutki chłopak z Wolbromia. Waży 11 kg, jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bubu jest kontaktowy, lubi towarzystwo innych piesków i jest bezproblemowy. Kto go przygarnie?

3074. BATIK to przesympatyczny Owczarek Niemiecki. Jest dorosły - ma 8 lat, ale zachowanie nadal szczeniaka :D Bawi się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy i domaga się przytulanek. Czy ma być skazany na schroniskowy kojec do końca swoich dni? Może jest gdzieś człowiek, który szuka właśnie jego...

1804. JOHNY to 4 letni Eurodog z Borzęcina. Wrócił z adopcji, bo jest za grzeczny! :( Najpierw porzucony na żwirowisku, potem trafił do schroniska, a teraz powtórka z rozrywki i znów musi świat zza krat oglądać... Johny jest duży, ale nie zjada wrogów, a szczekaniem prosi tylko o spacer! Kto chce psa-nie-mordercę?

3141. FIDO to ok. 4-letni psiorek z Imielna. Jest przesympatyczny, uczuciowy i grzeczny. Po długiej bezdomności znalazł kąt w schronisku, ale to rozwiązanie nadaje się tylko tymczasowo. Szuka kochającego domu, najlepiej z dziećmi.

3059. KASPAR to 7-letni owczarek niemiecki. Jest pięknym postawnym chłopakiem, ładnie się prezentuje, jest czujny. W nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz - w schroniskowym kojcu ma kolegów, towarzystwo mu nie przeszkadza. Czy znajdzie swój kąt?

2910. PATI to młodziutka 9-miesięczna sunia z Bolesławia. Dziewczyna jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Pati jest kontaktowa, radosna i ładnie spaceruje na smyczy. Polecana do domu z dziećmi.

2764. RODRIGES to roczny chłopak z Limanowej. Przygotowany do adopcji wraz z rodzeństwem szuka domu. Rodriges został zabrany z fatalnych warunków i uczy się ufać człowiekowi. Przed nim dużo pracy. Kto mu pomoże?

3056. IWO to starszy owczarek niemiecki. Jest spokojny, ułożony i grzeczny. Będzie mu ciężko znaleźć nowy dom, bo ma swoje lata. Nadzieja go jednak nie opuszcza. Cały czas czeka w schronisku na swojego człowieka...

3092. CARLOS to większy starszy psiak. Waży 35 kg, ma dużo futerka i koleguje się z każdym dwunogiem i czworonogiem. Carlos jest dżentelmenem w każdym calu i przyszły opiekun będzie miał super towarzysza.

2739. ORANGO to roczny chłopak z Limanowej. Przygotowany do adopcji czeka na nowy dom. Zabrany z fatalnych warunków, powolutku uczy się ufać człowiekowi.

3050. MIGUEL to 7-letni średniej wielkości chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Miguel jest towarzyski i grzeczny, ładnie chodzi na smyczy i lubi towarzystwo innych psów. W nowym domu może zamieszkać jako drugi zwierz.

3091. DASTER to ogromny terierowaty psiur. Jest radosny, przytulaśny i zrównoważony. Waży 43 kg i jest dużym miśkiem. Umie spacerować na smyczy, lubi inne zwierzęta i może mieć w domu towarzystwo.

2772. NORA to 2-letnia dziewczynka z Limanowej. Wraz z rodzeństwem szuka nowego domu. Nora jest delikatna i nieśmiała, szuka opiekuna spokojnego i cierpliwego.

968. TEREK zwany RUDYM to 5-letni duży psiur, uwielbiający spacery. Terek kocha ludzi, lubi głaskanki i przytulanki. W nowym domu musi być jedynakiem, bo niestety czworonożnego towarzystwa nie toleruje. Przygotowany do adopcji szuka domu.

2975. BINGO to 2-letni chłopak z gminy Kocmyrzów-Luborzyca. Jest mieszanką beagla, waży nieco ponad 20 kg. Szukamy dla niego fajnego domu, który da mu miłość i opiekę.

2741. FIDŻI to malutki 6-miesięczny piesek z Limanowej. Wraz z rodzeństwem czeka na nowy dom w naszym schronisku. Fidżi jest kompaktowym psiaczkiem - waży 5,5 kg, został przygotowany do adopcji i szuka odpowiedzialnych opiekunów.

2974. PUNA to mała 1,5-roczna sunia z Charsznicy. Wygląda jak mały wilczek :) Puna waży 7 kg i jest kompaktowym psiorkiem w sam raz do domu :) Jest koleżeńska i może zamieszkać jako drugi zwierz.

2413. NUGAT to 3-letni kawaler z Poczesnej. Jest średniej wielkości pieskiem o fajnym pręgowanym umaszczeniu. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nugat jest nieśmiały, ale kiedy ma kolegę koło siebie staje się czujny i szczekliwy :)

3049. TIMOR to 3-letni chłopak, troszkę w typie beagle. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Timor jest grzeczny i spokojny, dogaduje się z innymi psiakami i może zamieszkać jako kolejny zwierz w domu.

2597. FLORKA to roczna sunia z Dąbrowy Zielonej. To jest największy wiercik w schronisku i zrobienie jej zdjęć graniczyło z cudem :) Ale udało się :) Szukamy dla niej domu, może mieszkać z innym psiakiem, bo jest koleżeńska. Sunia jest nieduża i lubi się przytulać.

2821. DEJZI to 7-letnia sunia z Wolbromia, odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Jest średniej wielkości sunią, bardzo grzeczną i spokojną. Umie chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi zwierzętami i szuka swojego domu, który będzie najlepszym domem i już na stałe.

2615. MUNA to 1,5 roczna sunia Seppala. Przyjechała z gminy Trzyciąż, została przygotowana do adopcji i szuka domu. Muna jest nieśmiała i potrzebuje chwili dla człowieka. Schronisko nie jest dobrym miejscem dla takiego psiorka. Znajdźmy jej dom!

3069. ORZECH to fajny sznaucerowaty 4-latek. Jest dużym psiakiem, który lubi się miziać i rozdawać buziaki :) Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego fajnego domu. Orzech koleguje się z innymi psami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz.

2531. DŻEKI to ok 2-letni większy chłopak. Został już przygotowany do adopcji i szuka domu. Na smyczy chodzi jeszcze jak osiołek, ale robi duże postępy. Jest czujny i szczekliwy. Jak znajdzie swój dom z dużym ogrodem to będzie przeszczęśliwy :)

2724. LARRY to 4 letni chłopak z Olkusza. Uwielbia ludzi, spacery i głaskanki. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Larry jest średniej wielkości psiakiem - waży 15 kg. Może mieszkać jako drugi zwierz w domu pod warunkiem, że nikt nie będzie jadł z jego prywatnej miski :)

3070. SZAWA to przespokojna mała 5-latka. Jest bardzo zorientowana na człowieka, nie odstępuje go na krok. Jest grzeczna, ładnie chodzi na smyczy i jest idealnym psem do towarzystwa :) Ta niekłopotliwa dziewczynka została przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Komu to serduszko?

2529. ALBERT to bardzo spokojny starszy psiak z Olkusza. Jest średniej wielkości i waży 13 kg. Bezkonfliktowy, bezproblemowy, lubi się z innymi zwierzakami, ładnie chodzi na smyczy. Albert szuka opiekuna na jesień życia. Kto go przygarnie?

2886. RICA to fajna 2-letnia dziewucha. Zawsze zadowolona, całuśna i radosna. Jest przygotowana do adopcji i szuka domu. Chcemy dla niej fajnej rodziny najchętniej z dziećmi :) Kto ją przygarnie?

2437. TYMON to mały psiorek z Olkusza. Ma ok. 4 lat i waży 9 kg. Jest kompaktowym fajnym chłopakiem, który lubi towarzystwo. Szuka swojego człowieka, z którym będzie chodził na długie spacery :)

2592. VEGA to 5-letnia sunia z Poręby. Została przygotowana do adopcji i szukamy dla niej domu. Sunia jest spokojna, u weterynarza wszystkie zabiegi znosi bardzo cierpliwie, na smyczy ładnie chodzi. Na inne zwierzęta poluje, więc powinna mieszkać jako jedynaczka. Kto jej pomoże?

2494. CZARNY to nasz smok :) Przyjechał z gminy Poczesna, ma ok 3 lat i waży 20 kg. Czarny jest większym psiakiem, mieszanką owczarka z siberianem husky. Jest grzeczny, karny, ładnie chodzi na smyczy, reaguje na komendy. Średnio koleguje się z innymi psami, więc szukamy domu, w którym będzie jedynakiem :)

2480. KLEMI to malutki chłopak z Michałowa. Ma ok. 3 lata, jest przygotowany do adopcji i szuka spokojnego domu. Klemi utyka na tyle nóżki - najprawdopodobniej w przeszłości został potrącony przez samochód :( Nie przeszkadza mu to jednak w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Jest radosny i szczekliwy. Domaga się uwagi człowieka :)

2650. HYZIO to 4-letni fajny psiak z Trzebini. Jest mniejszym psiorkiem - wazy niecałe 12 kg. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz. Uwielbia przytulanki i skupia na sobie uwagę opiekuna.

2586. SILKA to ok 7 letnia labradorka z Proszowic. Dziewczyna jest fajna, grzeczna, na smyczy trochę ciągnie, ale cały czas jest uśmiechnięta. Koleguje się z innymi psami i może zamieszkać jako drugi zwierz w domu.

2144. RUDY to fajny 4-latek. Jest średniej wielkości pieskie, bardzo sympatycznym. Uwielbia inne psiaki, z kolegą z kojca też się świetnie dogaduje i ładnie chodzi na smyczy. Rudy został przygotowany do adopcji i szukamy dla niego fajnego domku :) Kto chce mieć super-psa? :D

2668. KUBUŚ to 6-letni owczarkowaty chłopak ze Szczekocin. Jest na prawdę duży - waży ok. 45 kg. Jest ogromnym miśkiem do przytulania :) Uwielbia głaskanki i obecność człowieka. To bardzo towarzyski i grzeczny psiur. Cały czas się uśmiecha i cierpliwie czeka choć na chwilkę uwagi. Nowy opiekun będzie wielkim szczęściarzem :D

2384. ŻWIREK to duży psiur z Trzyciąża. Ma ok. 3 lat i waży 25 kg. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Żwirek jest zorientowany na człowieka, ładnie chodzi na smyczy i jest grzeczny. Kto podaruje mu jego własny kąt?

2516. RUBI to ok 7 letni super-pies ze Słaboszowa. Jest szczekliwy, fajny i towarzyski. Będzie cudownym kompanem wspólnych spacerów. Nie pogardziłby ogrodem do biegania :) Rubi domaga się uwagi opiekuna i ma cały czas uśmiechniętą mordkę. Komu?

1975. ANDREA to 1,5 roczna dziewczynka z gminy Łazy. Ta modelka jest już przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Andrea jest bardzo fajną, kontaktową sunią, która koleguje się chyba z każdym. Kto ją pokocha i da jej nowy dom?

2327. KANIS to 1,5 roczny psiak z Psar. To duży chłopak, bardzo silny i bardzo skoczny. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego aktywnego domu. Kanis potrzebuje dużo ruchu i zabawy. Kto zajmie się młodym energicznym psiakiem?

2004. RUDY to dziadek z Poręby. Ma ok. 9 lat, jest małym kanapowym pieskiem. Do schroniska trafił w złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. To było chyba jego wybawienie, bo Rudy odżył, przytył i stał się radosnym psiakiem uwielbiającym spacery :) Szukamy kogoś kto zapewni mu spokój na jesień życia.

2538. PCHEŁKA to bardzo delikatna sunia ze Skały. Ma ok 2,5 roku i waży prawie 15 kg. Sunia jest nieśmiała, peszy ją nawet obiektyw aparatu... Do ludzi jest fantastyczna :) Lubi być głaskana i przytulana. Koleguje się również z innymi psiakami, bo to dodaje jej odwagi. Na smyczy chodzi jak osiołek, ale to jest do wypracowania ;) Kto jej da dom?

2352. BELLA to 5-letnia sunia z Limanowej. Jest większą dziewczyną o długich nogach. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i jest cudowna! Została przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Bella jest czujna i szczekliwa i chciałaby mieć duży ogród do biegania. Kto ją chce?

2434. CWANIAK to młodziutki roczny piesek z Bolesławia. Jest średniej wielkości, ale to nie przeszkadza mu pokonywać nawet największych przeszkód. Dla Cwaniaka szukamy domu bardzo aktywnego. Ten pies jest w ciągłym ruchu, potrafi wysoko skakać i jest żywiołowy. Wyglądem kundelek, a serduszkiem chart i terier w jednym! :D Kto sprosta jego wymaganiom?

2455. BARY to 3-letni chłopak ze Słomnik. Jest przekochany! Najchętniej cały czas by się tulił i głaskał :) Bary jest średniej wielkości psiakiem, ładnie chodzi na smyczy, jest mało-szczekliwy i cudowny! Na pewno skradnie serce niejednej osobie!

2238. KAGAR to 3-letni pies w typie boksera z Żarek. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. To wymagający pies dla aktywnych opiekunów. Kagar potrafi wysoko skakać i trzeba spożytkować jego energię. Bardzo ładnie reaguje na smaczki i fajnie się będzie z nim pracowało :) Kto go ogarnie? :)

2022. MARVIN to duży wyżłowaty psiur z Zawiercia. Ma ok 2 lat. Jest ciekawski - dziób włoży wszędzie, żeby tylko wszystko wiedzieć co się gdzie dzieje. Na smyczy jeszcze spaceruje jak osiołek, ale robi postępy :) Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

2027. MALIK ma nieco ponad rok, jest średniej wielkości psiakiem i przyjechał z Bolesławia. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Koleguje się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy i uwielbia ludzi. Kto go przygarnie?

2353. MONSUN to 2-latek z Limanowej. Jest dużym chłopakiem, bardzo grzecznym. Uwielbia biegać i rozdawać całusy :) Dogaduje się z innymi psami, więc może zamieszkać w nowym domu jako drugi zwierzak. Monsun jest spokojny, mało szczeka i ma duże serduszko! Kto chce fajnego chłopaka?

2176. ZAIR to 5-letni duży psiur z Woźnik. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Zair jest cudowny! Ładnie spaceruje na smyczy, lubi biegać. Raczej powinien mieszkać jako jedynak w domu, bo nie za bardzo koleguje się z innymi psiakami. Zair jest grzeczny, średnio-szczekliwy i zorientowany na człowieka. Kto by chciał mieć wspaniałego psa?

1671. GAPEK to 2-latek z Olkusza. Jest średnim psiakiem, waży 15 kg. Gapek szuka fajnego domu, jest średnio-szczekliwy, lubi inne psiaki, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest za bardzo ruchliwy, nie będzie sprawiał kłopotu nawet osobie starszej. Może zamieszkać w domu jako drugi zwierz :)

1307. MAZIA to roczna, długonoga piękność z Sąspowa w gminie Jerzmanowice-Przeginia. Sunia waży 10 kg, ale jest dość smukła i wysoka. To bardzo radosny psiak, mieszka w kojcu z kolegą, którego ciągle zaczepia. Mazia jest umiarkowanie szczekliwa i nie sprawia kłopotu. Komu? Komu?

2069. RAFUŚ to 3-letni średniej wielkości psiak. Rafuś jest w typie teriera wyglądem oraz charakterem :) Jest szczekliwy, żywiołowy i radosny. Chłopak powinien być jedynakiem w domu, bo nie za bardzo koleguje się z innymi psiakami. Dla opiekuna jest cudowny i kochany! :)

1260. AKUS to fajny 2-latek ze Szczekocin. Przygotowany do adopcji szuka nowego domu. Akus jest spokojny, mało szczeka i boi się gwałtownych ruchów. To taki miziak, który potrzebuje stonowanego człowieka. Może mieszkać jako drugi psiak, bo z innymi się koleguje :)

1947. KUBEK to 2-letni duży psiur z Olkusza. Nie miał łatwo w życiu - został znaleziony w środku lasu, a pomimo to ufa ludziom. Na smyczy trochę ciągnie, bardzo lubi biegać. Byłby szczęśliwy w domu z dużym ogrodem. Jest przygotowany do adopcji i szuka fajnej rodziny. Kto się nim zaopiekuje?

1254. AMOR to 2-latek z Olkusza. Jest bardzo fajnym psiaczkiem, który ładnie dogaduje się z innymi czworonogami. Przygotowany do adopcji szuka nowego domu. Lubi biegać i być drapanym po pupci. Kto chce fajnego chłopaka?

1630. MIFA to 1,5 roczna dziewczyna z Niegowej. Jest średnia, waży 13 kg. Mifa to latawiec, biega jak błyskawica, zaczepia, szczeka i mega radosna! Przygotowana do adopcji czeka na wspaniałą rodzinę.

1996. WAWRI to roczny chłopak z Ogrodzieńca. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Wawri jest średniej wielkości psiakiem, bardzo radosnym. Lubi się również z innymi czworonogami. Komu brązowe cudo?

2154. KUMIKO to 3-letni chłopak ze Strumienia. Przyjechał do nas w złym stanie - był chudy, wygłodzony, zastraszony. Nie chciał spacerów, nie chciał wychodzić z budy. Teraz stał się wspaniałym psiakiem, który lubi ludzi. Mieszka w kojcu z kolegą, bardzo się zaprzyjaźnili i razem spacerują z wolontariuszami. Kumiko ma coś w sobie z jamnika i beagle. Kto mu zapewni swój kąt?

2379. PUNIO to ok 3-letni mały psiak z Limanowej. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku :( Jest cichy, spokojny, bezkonfliktowy. Ciągle wypatruje swojego domu! Kto go przygarnie, bo Punio potrzebuje domu jak nikt inny!

726. KAMYK to 4 letni większy psiak z Limanowej. Uwielbia biegać! Ładnie chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi czworonogami, jest grzeczny. Idealnie nadawałby się do zawodów dogtrekkingowych. Szukamy mu aktywnej rodziny lub domu z ogrodem :)

2287. RUDZIK to 6-latek z Wielkiej Wsi. Psiak jest nieduży i przesympatyczny! Bardzo fajnie dogaduje się z innymi zwierzętami i uwielbia ludzi! Polecany dla osoby starszej jako towarzysz do spacerowania, głaskania i kochania!

2350. LEGA to mała suczka z Wadowic. Ma ok. 6 lat i jest już przygotowana do adopcji. Sunia jest nieufna do ludzi i potrzebuje doświadczonego opiekuna. Czy znajdzie się ktoś taki, kto poświęci jej czas, cierpliwość i miłość?

2900. PRESTO to młodziutki 10-miesięczny chłopak z Dąbrowy Zielonej. Został przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Presto miał chyba ciężko w życiu, bo jest lękliwy :( Przy człowieku się jednak uspokaja i wycisza. Najchętniej spędzałby czas na kolanach opiekuna, gdzie jest bezpieczny :)

2261. BRUNO to fajny 1,5 roczny chłopak, średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bruno jest fantastycznym psiakiem, umie chodzić na smyczy i koleguje się z innymi zwierzakami. Kto się nim zaopiekuje?