Psy do adopcji

 
4343. DIEGO to 1-roczny chłopak w typie owczarka belgijskiego. Diego jest ruchliwy, mądry, charakterny i wymaga odpowiedniego prowadzenia. Szukamy mu domu, który zna się na rasie i zaspokoi wszystkie jego potrzeby.
3777. ZOLI to ok. 6-letni psiak z Psar. Właściciel umarł, a razem z nim nadzieja...:( Zoli trafił do schroniska :( Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy mu się uda?
3704. DERUŚ to średniej wielkości młodziutki psiaczek z Poręby. Jest przesympatyczny :) Lubi się z innymi czworonogami, umie chodzić na smyczy. Szukamy dla Derusia fajnego domu, z rodziną, z dziećmi. Na pewno wtedy będzie szczęśliwy!
4317. MAZOREK to ok 5-letni chłopak z Wielkiej Wsi. Jest bardzo spokojnym psiorkiem i bardzo smutnym :( Szukamy dla niego pilnie domku!
3600. RAGNAR to piękny 2,5-roczny pies. Ma silny charakter. Jest czujny, szczekliwy i niepokorny. Nie jest psem dla każdego. Szukamy dla niego mega odpowiedzialnego opiekuna. Szukamy domu bez innych zwierząt i bez małych dzieci.
2804. ŁAJKA to 1,5-roczna sunia z Gołczy. Łajka na spacerze zachowuje się dobrze, lubi głaskanie, lubi obecność człowieka. Z psami się dogaduje. Boi się głośnych dźwięków. Kto pokocha tą przepiękną wilczkę?
4346. DUSIA to ok 5-letnia sunia ze Strumienia. Jest już przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Sunia jest spokojna i stonowana. Szukamy jej fajnej rodzinki.
3893. DROPEK to starszy pies średniej wielkości. Jest spokojny, stonowany - idealny towarzysz do wspólnych spacerów. Jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Może mieszać wszędzie - koleguje się ze wszystkimi stworzeniami :) Najwspanialszy domku! Czekamy!

3849. RAMISIA to 3-letnia sunia z Olkusza. Nikt się nie zgłosił po bidulkę i szukamy jej nowego domu. Ramisia jest wspaniała, nieduża (waży 8 kg), przygotowana do adopcji. Wytęskniony domku, gdzie jesteś?

3383. FANTA to 1,5-roczna sunia z Jerzmanowic. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Fanta do ludzi jest fantastyczna :) z psami układa się różnie. Nie każdego polubi. Pięknie spaceruje na smyczy i lubi głaskanki. Kto podaruje jej dom?

4009. BŁAŻEJ to roczny mini labrador z Olkusza :)Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Psiak jest troszkę nieśmiały do ludzi, za to w kontaktach z psami - bardzo pozytywny :) Pomóż mu znaleźć dom!

3953. MAYA to ok. 2-letnia sunia z Rogowa. Jest w typie jamnika, waży 8 kg. Maya jest bardzo smutna, tęskni za utraconym domem i bardzo by chciała być kochana. Źle znosi pobyt w schronisku i dlatego pilnie szukamy dla niej rodziny!

3880. CZARUŚ to starszy malutki piesek Alwerni. Jest kompaktowym psiakiem i zmieści się w każdym serduszku, które ją pokocha :) Pilnie szukamy dla niego domu, bo Czaruś źle znosi pobyt w schronisku :( Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego Rodzinki!

2004. RUDY to dziadek z Poręby. Ma ok. 9 lat, jest małym kanapowym pieskiem. Do schroniska trafił w złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. To było chyba jego wybawienie, bo Rudy odżył, przytył i stał się radosnym psiakiem uwielbiającym spacery :) Szukamy kogoś kto zapewni mu spokój na jesień życia.

3139. ŻUCZEK to 1,5-roczny chłopak z Wolbromia. Jest naszą przekochaną paróweczką :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Żuczek koleguje się z innymi psiakami może zamieszkać jako kolejny zwierz :)

3090. BAJER to mały piesek o wspaniałym charakterze. Szukamy dla niego cudownej rodziny! Bajer koleguje się z innymi zwierzakami i może w nowym domu zamieszkać jako kolejny zwierz :) Kto pokocha tą wiewiórczą mordkę?

2668. KUBUŚ to 6-letni owczarkowaty chłopak ze Szczekocin. Jest na prawdę duży - waży ok. 45 kg. Jest ogromnym miśkiem do przytulania :) Uwielbia głaskanki i obecność człowieka. To bardzo towarzyski i grzeczny psiur. Cały czas się uśmiecha i cierpliwie czeka choć na chwilkę uwagi. Nowy opiekun będzie wielkim szczęściarzem :D

3068. SZARY to 5-letni chłopak o cudownym charakterze. Ma w sobie coś z charta, bo przypomina go troszkę wyglądem, a zachowaniem to już w 100 % :) Szukamy dla Szarego fajnego domku na stałe.

3764. BIANKA to 1,5 roczna mniejsza sunia z Woźnik. Los jej nie oszczędzał i pewnie spotkała w swoim życiu złych ludzi, bo na widok ręki ucieka w najciemniejszy kąt boksu :( Na CITO szukamy cichego i spokojnego domu dla niej. Może zamieszkać ze zrównoważonym radosnym psem, który będzie pomagał jej wydostać się z traumy.

2554. JOY to starszy zagubiony psiak. Jest wyjątkowo nieśmiały, wszystko go stresuje: spacery, głaskanie, w ogóle obecność człowieka. Z psami dogaduje się dobrze, ustępuje miejsca, jest cichutki, stara się nie rzucać w oczy. Szukamy domu z innym zwierzakiem, może starszego opiekuna, żeby Joy znalazł spokojny kąt.

3142. CHRUPEK to fajny średniej wielkości psiak w typie teriera. Przyjechał do nas z Imielna i niestety nikt go nie szuka :( Długi czas był bezdomny, a teraz u nas znalazł schronienie. Chrupek lubi dzieci i chciałby mieć swoją rodzinę!

3425. KROPEK - To 1,5 roczny piesek o mega pozytywnym usposobieniu!! I znów..pojawia się ten sam kłopot czyli jak opisać to co w swoim psim serduszku posiada ten kochany zwierzak??:) Jest jednak pewna sentencja która towarzyszy mi wiele lat ...sentencja która w najlepszy sposób ukaże jak wyjątkowy jest nasz mały " Kropkowaty" podopieczny...

1254. AMOR to 2-latek z Olkusza. Jest bardzo fajnym psiaczkiem, który ładnie dogaduje się z innymi czworonogami. Przygotowany do adopcji szuka nowego domu. Lubi biegać i być drapanym po pupci. Kto chce fajnego chłopaka?

1996. WAWRI to roczny chłopak z Ogrodzieńca. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Wawri jest średniej wielkości psiakiem, bardzo radosnym. Lubi się również z innymi czworonogami. Komu brązowe cudo?

3049. TIMOR to 3-letni chłopak, troszkę w typie beagle. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Timor jest grzeczny i spokojny, dogaduje się z innymi psiakami i może zamieszkać jako kolejny zwierz w domu.

2437. TYMON to mały psiorek z Olkusza. Ma ok. 4 lat i waży 9 kg. Jest kompaktowym fajnym chłopakiem, który lubi towarzystwo. Szuka swojego człowieka, z którym będzie chodził na długie spacery :)

 
4332. AMALA to 2-letnia sunia z Olkusza. Początkowo nieśmiała w kontaktach, ale po chwili się otwiera. Szlifujemy naukę chodzenia na smyczy i postępy są już widoczne :) Szukamy fajnego domku!
4005. RACUCH to 1,5-roczny, średniej wielkości psiak z gminy Sitkówka-Nowiny. Przygotowany do adopcji czeka w schronisku na nowy dom. Racuch jest zaczepny i raczej powinien być jedynakiem w domu. Prezentuje się pięknie, na smyczy zachowuje się poprawnie. Domku gdzie jesteś?
3202. NORA to 1,5-roczna sunia z Klucz. Jest kontaktowa, uwielbia ludzi, cały czas mogłaby być głaskana :) Mieszka w boksie z dwoma kolegami, a bardzo by chciała mieszkać w swoim prywatnym domku! :)
4071. YUKI to młodziutki, nieduży psiak z Dąbrowy Zielonej. Jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Yuki jest kontaktowy, wesoły i przyjaźni się z innymi czworonogami. Domku! Gdzie jesteś?
2923. BONA to ok. 6-letnia sunia z Charsznicy. Jest niewielkiego wzrostu, została przygotowana do adopcji i szuka domu. Dom powinien być spokojny, bo Bona jest spokojna :) Bez problemu może zamieszkać z kolejnym psiakiem. Bona nie za bardzo umie chodzić na smyczy, ale to jest do wypracowania :)
3801. WROTKA to 2,5-roczna sunia, niewielka, troszkę wycofana. Nie jest wylewna w okazywaniu uczuć :) Z innymi psiakami się dogaduje dobrze i szukamy dla niej domu z drugim zwierzakiem. Obecność czworonoga pomaga jej przełamać się w stosunku do człowieka.
4026. UNA to przepiękna labradorka z Olkusza. Sunia wspaniale dogaduje się z innymi psiakami i może w nowym domu zamieszkać jako kolejny zwierzak :)
4049. ONYX to ok. 6-letni mix owczarka z Limanowej. Jest bardzo grzecznym, dostojnym psem, lubiącym towarzystwo. Onyx trafił do nas po wypadku - musiał przejść operację lewej powieki :(Teraz po urazie nie ma już nawet śladu, a Onyx pomimo złych doświadczeń nie stracił zaufania do ludzi. Szukamy dobrej duszyczki, która się nim zaopiekuje!

4033. CZAREK to fajny 1,5 - roczny chłopak z Olkusza. Dotychczasowy właściciel się nie zgłosił po zgubę, więc Czarek został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. To niezwykle kontaktowy psiaczek, który pragnie miłości!

4148. HIRO to ok. 7-letni duży kudełek z Zielonek. Waży ponad 30 kg. Szukamy dla niego nowego domu. Hiro jest kontaktowy, lubi ludzi, lubi przytulanki i bardzo potrzebuje swojej rodziny!

3082. BONO to wspaniały 6-latek. Bonuś dogaduje się z innymi psiakami, pięknie chodzi na smyczy i uwielbia ludzi! Pies - Marzenie :) Pokochaj go!

3835. LUXI to przepiękna Amstaffica z Miechowa. Jest młodziutka, ma ok. 1 roku. Luxi to pies dla aktywnych i takiego też jej szukamy domu. Uwielbia się przytulać i zwracać na siebie uwagę :)Pokochaj ją!

3890. HEKTOR to ok. 6 letni chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Hektor jest szczekliwy i nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć. Szukamy dla niego odpowiedniego domu.

3783. LILU to nasza kochana wilczka :) Sunia ma ok. 1 roku i waży 10 kg. Jest średniej wielkości pieskiem. Ładnie chodzi na smyczy, jest kontaktowa i szuka fajnego domu! 

3914. BĄBELEK to ok. 5-letni chłopak z Olkusza. Jest w pełni przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Bąbelek jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, jest zorientowany na człowieka i lubi się tulić :)

3279. NEPAL to kontaktowy nieduży piesek z Olkusza. Ma 2,5 roku i szuka domu. Nepal lubi ruch, szybko biega i cieszą go zabawy z innymi pieskami. Szukamy dla niego domu z dziećmi. 

1797. LAWENDA to przepiękna, średniej wielkości suczka. Ma wspaniały charakter, jest bezkonfliktowa i uwielbia towarzystwo. Szukamy dla niej najfajniejszego domku!

3067. REDA to duża dziewczyna, aktywna, szczekliwa i przekochana :) Domaga się uwagi człowieka, koleguje się z innymi psami i w nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz 

3863. BANZI to ok. 3-letni terierkowaty chłopak z Klucz. Trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym, wydobrzał, został przygotowany do adopcji i szuka teraz nowego domu. Banzi jest niedużym psiaczkiem - waży 8 kg, umie spacerować na smyczy i koleguje się z innymi czworonogami. Komu?

3749. FOXY to 1,5-roczna sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Potrzebujemy domu spokojnego, cichego i cierpliwego, który pokaże jej co to zaufanie.

3837. MARLON to duży dorosły psiur w typie Owczarka Niemieckiego. Jeszcze go stresuje obecność człowieka, jest dość nieśmiały, ale pracujemy nad jego nastawieniem. Szukamy dla niego spokojnego domu.

3077. POTER to super psiak o wspaniałym charakterze. Jest ogromny, lubi się przytulać i wciąż myśli, że jest szczeniakiem :) Poter jest mieszanką Malamuta z Owczarkiem Niemieckim, ma dużo energii i potrzebuje swojego człowieka.

3775. TUTUŚ to mały chłopak z Olkusza. Ma ok. 3 lat, jest sympatyczny i grzeczny. Koleguje się z innymi pieskami i może w nowym domu zamieszkać jako drugi zwierz :)

3074. BATIK to przesympatyczny Owczarek Niemiecki. Jest dorosły - ma 8 lat, ale zachowanie nadal szczeniaka :D Bawi się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy i domaga się przytulanek. Czy ma być skazany na schroniskowy kojec do końca swoich dni? Może jest gdzieś człowiek, który szuka właśnie jego...

3138. BUBU to malutki chłopak z Wolbromia. Waży 11 kg, jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bubu jest kontaktowy, lubi towarzystwo innych piesków i jest bezproblemowy. Kto go przygarnie?

2531. DŻEKI to ok 2-letni większy chłopak. Został już przygotowany do adopcji i szuka domu. Na smyczy chodzi jeszcze jak osiołek, ale robi duże postępy. Jest czujny i szczekliwy. Jak znajdzie swój dom z dużym ogrodem to będzie przeszczęśliwy :)

2538. PCHEŁKA to bardzo delikatna sunia ze Skały. Ma ok 2,5 roku i waży prawie 15 kg. Sunia jest nieśmiała, peszy ją nawet obiektyw aparatu... Do ludzi jest fantastyczna :) Lubi być głaskana i przytulana. Koleguje się również z innymi psiakami, bo to dodaje jej odwagi. Na smyczy chodzi jak osiołek, ale to jest do wypracowania ;) Kto jej da dom?

2455. BARY to 3-letni chłopak ze Słomnik. Jest przekochany! Najchętniej cały czas by się tulił i głaskał :) Bary jest średniej wielkości psiakiem, ładnie chodzi na smyczy, jest mało-szczekliwy i cudowny! Na pewno skradnie serce niejednej osobie!

 
3885. JERRY to 1,5-roczny chłopak z Liszek. Wygląd beaglowaty i charakterek beaglowaty :)Jerry jest czujny i szczekliwy. Powinien w domu mieszkać sam, bo średnio lubi towarzystwo. Potrzebujemy domu cierpliwego i konsekwentnego.
2956. TYCJAN to piękny, średniej wielkości chłopak. Jego jedyną wadą jest to, że jest czarny... :( Nikt nie chce czarnego psa :( Kto mu da domek? Siedzi bidulek i czeka...
3786. FIZIA to ok 3-letnia bardzo energiczna dama. Ma swój charakterek :) Jest przygotowana do adopcji, dogaduje się z innymi czworonogami i szukamy dla niej fajnego domku!
3274. ARIA to ok. 4 - letnia sunia z Żarnowca. Przygotowana do adopcji czeka na wspaniały dom. Aria jest mniejszym pieskiem, bardzo towarzyskim - lubi zarówno ludzi jak i zwierzęta. Jest cichutka, prawie nie szczeka i niezwykle grzeczna. Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku, gdzie na pewno nie będzie uciążliwa dla sąsiadów.
3804. CZIKA to ok 4-letnia nieduża sunia z Alwerni. Miała bardzo złą przeszłość, była przeganiana z miejsca na miejsce, obrzucana czym się da i niechciana nigdzie! :( Czika musi zaufać człowiekowi na nowo. Odpowiedzialnemu i cierpliwemu człowiekowi. Schroniskowe warunki nie sprzyjają socjalizacji, dlatego pilnie szukamy domu stałego!
3884. ZIÓŁKO to ok. 2-letni psiak z Zielonek. Jest średniej wielkości chłopakiem, dość charakternym. Jasno komunikuje co mu się podoba, a co nie. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna. Dom może być z innymi psami, ale raczej bez dzieci.
4352. CHICO to ok. 3-letni chłopak z Sitkówki-Nowiny. Jest niedużym terierkowatym psiakiem, który szuka nowego domu. Nikt się po zgubę nie zgłosił, więc my szukamy mu rodziny. Chico jest czujny, szczekliwy i fajniutki :)
2287. RUDZIK to chłopak z Wielkiej Wsi. Psiak jest nieduży i przesympatyczny! Bardzo fajnie dogaduje się z innymi zwierzętami i uwielbia ludzi! Polecany dla osoby starszej jako towarzysz do spacerowania, głaskania i kochania!

4053. BENITA to piękna rudziutka sunia z Olkusza. Nikt się po nią nie zgłosił, więc została przygotowana do adopcji i szukamy dla niej nowego domu. Benita jest bardzo sympatyczną i kontaktową sunią. Pokochaj ją!

3030. EKLER to 4-letni średniej wielkości psiak. Już długo szuka swojego domu. Czemu go nikt nie chce? Jest zbyt zwyczajny? Nie wiadomo... Elkerek ma cudowny charakter i bardzo chciałby być kochany!

4070. HIDAN to dorosły duży chłopak z Górna. Jest bardzo spokojnym fajnym psiurkiem. Dlaczego się zgubił? Czy może ktoś go zgubił specjalnie... W schronisku został przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Czy ktoś go pokocha?

3499. AZA to przeurocza sunia z Wolbromia. Ma ok 5 lat, jest spokojna, cicha i bardzo grzeczna. Aza została już przygotowana do adopcji i szuka domu. Może mieszkać z innymi psami, bo lubi ich towarzystwo.

2301. EGON to starszy psiak z gminy Skała. Czy do niego się uśmiechnie szczęście? Egon jest bezkonfliktowy, przegrzeczny i jest żywym sreberkiem! Czy trafił do schroniska dlatego jest już starszy? Pokochaj go! On zasługuje na najwspanialszy dom na świecie!

3872. DUNAJ to dorosły pies z Bolesławia. Jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów. Na smyczy zachowuje się wzorowo, w kojcu szczeka, jest czujny i pilnuje. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy czyjeś serduszko go pokocha?

2830. FLOKI to 2-letni chłopak z Przegini. Jest fajnym większym psiakiem w typie owczarka. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Jest czujny i szczekliwy, zawsze daje znać kiedy pojawia się ktoś nowy na horyzoncie :)

3341. TAROT to piękny średniej wielkości psiak. Wygląda jak miniatura Hovawarta :) Tarotek jest młodziutki, przyjazny i koleżeński :) Przygotowany do aodpcji szuka swojego domu.

3865. NIKUŚ to młodziutki chłopak z Gdowa. Ma ok. 1 roku, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nikuś jest koleżeński i kontaktowy. Gdyby umiał to stanął by na uszach, żeby zwrócić na siebie uwagę człowieka. Kto przygarnie to serduszko?

3839. TORIK to 6-letni mniejszy pies z Alwerni. Jest fantastycznym, grzecznym psiorkiem. Szukamy dla niego fajnego domu, w którym będzie kochany ponad życie! :)

3046. KABANOSEK to 6-letni niski, ale pulchny chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Kabanosek ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi psami, jest cichy, spokojny i bezproblemowy. No pies marzenie :)
Komu okrąglaczka?

2606. DŻEKI to mega spokojny pies, średniej wielkości. Koleguje się z innymi psiakami, może w domu być kolejnym towarzyszem. Dżeki ma małe szanse na adopcje, bo i wiek nie ten i wygląd pospolity. Czy spędzi resztę życia w kojcu? Polecamy go osobom starszym, spokojnym, które potrzebują towarzysza na powolne spacerki i długie godziny przytulania

3076. PORTOS to duży chłopak. Jest bardzo ruchliwy i wszędzie go pełno. Lubi spacery, lubi ludzi. Szukamy dla niego domu, w którym będzie jedynakiem, bo nie najlepiej znosi towarzystwo innych zwierząt. 

3619. FUNIA to najsłodsza babinka w całym schronisku! Przyjechała do nas z Poczesnej. Niestety nikt jej nie szukał :( Nie było o nią nawet jednego telefonu, a przecież jest taka poczciwa! Sunia łasi się jak kot, najchętniej czas spędzała by na rękach opiekuna. Bardzo pilnie szukamy dla niej domu! Nawet tymczasowego!

3086. BORUSEK to fajny 4-letni psiak, wielkością sięgający poniżej kolana. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i jest przesympatyczny :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3066. TRUFELEK to 6 letnie złotko :) Wspaniały pies o zaczepialskim spojrzeniu. Trufelek ma 6 lat i wciąż czeka na wymarzony dom. Kto go pokocha?

3061. BULI to nasz schroniskowy grubasek :) Ma 4 lata i jest kochany! Lubi inne psy, może zamieszkać w domu jako kolejny zwierzak. Buli jest przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Umie chodzić na smyczy i pierwszy pcha się na spacer :) Komu okrąglaczka?

3058. BURZA to fajna sunia o pięknym pręgowanym umaszczeniu. Burza jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i szuka domu. Pomimo bullowatej krwi nie potrzebuje za dużo ruchu. Nie jest kłopotliwa, umiarkowanie szczeka - no pies marzenie :D 

2821. DEJZI to 7-letnia sunia z Wolbromia, odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Jest średniej wielkości sunią, bardzo grzeczną i spokojną. Umie chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi zwierzętami i szuka swojego domu, który będzie najlepszym domem i już na stałe.

 
3613. BORYS to młodziutki terierkowaty chłopak z Niegowej. Uwielbia gonitwy, zabawy piłką i spacery. Do człowieka jest przyklejony jak rzep :) Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz, bo zaskarbi sobie przyjaźń chyba każdego stworzenia   :)
2656. YAGO to 4-letni mały chłopak z Książa Wielkiego. Spacerowicz pierwsza klasa :) Jest fantastyczny! Może mieszkać jako kolejny psiaczek w nowym domu! Kto go pozna - od razu się zakocha!
4214. TYSIA to malutka, 7-kilogramowa sunia ze Skały. Jest radosną, energiczną dziewczynką. Szukamy dla niej kochającego domu, najlepiej z dziećmi :)
4054. TUTI to ok. 3 letni sympatyczny chłopak z Szadka. Przyjechał w bardzo złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. Przewrotnie w schronisku odzyskał równowagę, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.
4231. FIGA to przesympatyczna sunia z Chybia. Ma ok. 4 lat, jest przygotowana do adopcji i szuka fajnego domu. Figa jest malutka - waży 7 kg i na pewno skradnie niejedno serce :)
3359. FRYTKA to urocza 2,5-letnia sunia ze Słomnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka swojego domu. Frytkę ktoś musiał bardzo skrzywdzić, bo początkowo panikowała na widok człowieka, a teraz jest inaczej - jest spokojna, cicha, zrównoważona. Pies marzenie! Szukamy dla niej rodzinki na stałe!
4030. LOREK to ok. 3-letni psiak ze Słaboszowa. Lorek jest przygotowany do adopcji. Jest wspaniałym mniejszym psiaczkiem, który bardzo dobrze się dogaduje z innymi czworonogami. W nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierzak. Bardzo nie chce wracać do boksu :(Pilnie szukamy mu nowego domu!
4153. FUSIEK to niespełna roczny chłopak z Imielna. Przyjechał do nas w kiepskim stanie, miał chore oczy, był wychudzony i panicznie bał się ludzi - próbował nawet atakować ze strachu! Teraz Fusiek został wyleczony, nabrał ciałka i co najważniejsze - zaufał! :) Szukamy dla niego fajnego domku i rodziny, która już nigdy go nie zawiedzie.

4132. HAKIM to piękny 3-letni chłopak z Wolbromia. Hakim jest typowym przedstawicielem swojej rasy - Łajki Zachodniosyberyjskiej - cwaniaczek jakich mało :) Szukamy dla niego domu konsekwentnego, odpowiedzialnego i znającego się na rasie.

3083. EMIREK to 13-letni bokser. 13 lat to bardzo dużo jak na psa, a już szczególnie na boksera... Czy zdąży pomieszkać w swoim domu? Prosimy! Udostępnij Emirka! Emir nie chce jesieni życia spędzić w schronisku :(

3926. DROPEK to starszy piesek z Miechowa. Jego znakiem rozpoznawczym są krzywe nóżki. Czy to przekreśla jego szansę na adopcję? Dropek jest grzeczny, cichy i kochany. Szukamy najwspanialszego domku na świecie!

1671. GAPEK to 3-latek z Olkusza. Jest średnim psiakiem, waży 15 kg. Gapek szuka fajnego domu, jest średnio-szczekliwy, lubi inne psiaki, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest za bardzo ruchliwy, nie będzie sprawiał kłopotu nawet osobie starszej. Może zamieszkać w domu jako drugi zwierz :)

3927. BASCO to piękny owczarek ze Słomnik. Nie zgłosił sie po niego dotychczasowy właściciel, więc Basco został przygotowany do adopcji i szuka nowego opiekuna. Jest cudownym zrównoważonym psem, który pragnie być kochany. Czy mu się uda? Czekamy...

2978. MIŚKA to przedelikatna sunia, młodziutka i kochana! Szukamy dla niej domu u kobiety, bo panicznie boi się mężczyzn. Miśka jest przygotowana do adopcji i czeka na swój dom w schronisku.

3585. LARA to 9-miesięczna sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Lara szuka osoby odpowiedzialnej, zorientowanej na pracę z psem, ponieważ jest bardzo strachliwa. 

3728. HAJDA to ok. 4-letnia sunia z Wolbromia. Jest średniej wielkości psiorkiem, bardzo szczekliwym i czujnym. Hajda koleguje się z innymi zwierzakami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny psiak.

3848. DINO to ok. 6-letni psiak średniej wielkości. Jest sympatyczny, towarzyski i kochany. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego fajnego domku :)

3774. NIGOR to większy psiak z Olkusza. Jest dostojnym chłopakiem, umie spacerować na smyczy, jest cichy, opanowany i bardzo potrzebuje swojego człowieka. Kto mu da dom?

3784. GRUSIA to młodziutka, roczna sunia. Jest średniej wielkości pieskiem, bardzo zaczepialskim, szczekliwym i kochanym! :D Szukamy dla niej super domku, najchętniej z dzieciakami, żeby mogła z kimś poszaleć 

3090. BAJER to sympatyczny 6-latek średniej wielkości. Bardzo chciałby zamieszkać w swoim domu, takim na zawsze. Bajer jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów i nowej rodzinie da wiele miłości i ciepła. Szukamy dla niego dobrego domu!

3072. TOTO jest megafajnym dużym psiakiem. Zachowanie pokazuje szczenięcą naturę, pomimo tego, iż jest już dorosły. Swoim radosnym usposobieniem zaraża wszystkich dwunogów i czworonogów :D Toto to czyste srebro w czarnym futerku! Szuka swojego domu, najlepiej z dziećmi.

3091. DASTER to ogromny terierowaty psiur. Jest radosny, przytulaśny i zrównoważony. Waży 43 kg i jest dużym miśkiem. Umie spacerować na smyczy, lubi inne zwierzęta i może mieć w domu towarzystwo.

2724. LARRY to 4 letni chłopak z Olkusza. Uwielbia ludzi, spacery i głaskanki. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Larry jest średniej wielkości psiakiem - waży 15 kg. Może mieszkać jako drugi zwierz w domu pod warunkiem, że nikt nie będzie jadł z jego prywatnej miski :)

2261. BRUNO to fajny 1,5 roczny chłopak, średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bruno jest fantastycznym psiakiem, umie chodzić na smyczy i koleguje się z innymi zwierzakami. Kto się nim zaopiekuje?

2650. HYZIO to 4-letni fajny psiak z Trzebini. Jest mniejszym psiorkiem - wazy niecałe 12 kg. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz. Uwielbia przytulanki i skupia na sobie uwagę opiekuna.

2379. PUNIO to ok 3-letni mały psiak z Limanowej. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku :( Jest cichy, spokojny, bezkonfliktowy. Ciągle wypatruje swojego domu! Kto go przygarnie, bo Punio potrzebuje domu jak nikt inny!