Psy do adopcji

3090. BAJER to sympatyczny 6-latek średniej wielkości. Bardzo chciałby zamieszkać w swoim domu, takim na zawsze. Bajer jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów i nowej rodzinie da wiele miłości i ciepła. Szukamy dla niego dobrego domu!

3784. GRUSIA to młodziutka, roczna sunia. Jest średniej wielkości pieskiem, bardzo zaczepialskim, szczekliwym i kochanym! :D Szukamy dla niej super domku, najchętniej z dzieciakami, żeby mogła z kimś poszaleć 

3724. ZUZIA to 11-letnia Owczarka z Trzyciąża. Musiała na stare lata trafić do schroniska, bo zmarł jej opiekun :( Sunia jest biedna, zagubiona i jak nikt potrzebuje nowego domu! 

2780. GĄSKA to młodziutka roczna sunia średniej wielkości. Najprawdopodobniej została skrzywdzona przez mężczyznę, bo się ich boi. Do kobiet nastawiona jest pozytywnie. Domaga się uwagi i głaskanek. Bardzo potrzebuje odpowiedzialnego domu.

3086. BORUSEK to mały 4-letni chłopak, posturą przypominający jamniczka. Jest sympatyczny, grzeczny, ładnie chodzi na smyczy. Dogaduje się z psimi kolegami i może w nowym domu zamieszkać jako kolejny zwierz :)

3715. GAPI to ok. 4-miesięczna dziewczyna z Trzyciąża. Będzie dużym psem, bo już wazy 9 kg. Jest puchatą przytulanką, niezwykle kontaktową. Lubi towarzystwo innych psów i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz

3279. NEPAL to kontaktowy nieduży piesek z Olkusza. Ma 2,5 roku i szuka domu. Nepal lubi ruch, szybko biega i cieszą go zabawy z innymi pieskami. Szukamy dla niego domu z dziećmi. 

3157. FAFIK to malutki chłopak w typie Szpica. Waży prawie 6 kg ;-) Dogaduje się z innymi zwierzakami, ma w kojcu koleżanki. Jest czujny i szczekliwy. Szukamy dla niego nowego domu!

1636. NELKA to 2-letnia malutka sunia z Wielkiej Wsi. Jest kompaktowym pieskiem - waży niecałe 6 kg. Sunia została skrzywdzona przez człowieka i ma problem z zaufaniem. Uspokaja się dopiero trzymana na rękach. Potrzebuje spokojnego domu, pełnego cierpliwości i miłości. 

3590. YOKO to roczna dziewczynka z Dąbrowy Zielonej. Jest średniej wielkości sunią, w pełni przygotowaną do adopcji. Yoko może mieszkać w domu jako kolejny zwierzak, bo lubi czworonożne towarzystwo :) Jest radosna i średnioszczekliwa. Uwielbia przytulanki :) Kto jej da dom?

3704. DERUŚ to średniej wielkości młodziutki psiaczek z Poręby. Jest przesympatyczny :) Lubi się z innymi czworonogami, umie chodzić na smyczy. Szukamy dla Derusia fajnego domu, z rodziną, z dziećmi. Na pewno wtedy będzie szczęśliwy!

3775. TUTUŚ to mały chłopak z Olkusza. Ma ok. 3 lat, jest sympatyczny i grzeczny. Koleguje się z innymi pieskami i może w nowym domu zamieszkać jako drugi zwierz :)

3783. LILU to nasza kochana wilczka :) Sunia ma ok. 1 roku i waży 10 kg. Jest średniej wielkości pieskiem. Ładnie chodzi na smyczy, jest kontaktowa i szuka fajnego domu! 

3535. JELLY to przesympatyczny psiak z Gołczy. Jest młodziutki - ma ok. 1 roku. Pomimo nieciekawych przeżyć (ktoś przeciął mu skórę na plecach i prawie zagłodził) Jelly jest radosny, ufa człowiekowi. Zna komendy i jest karny. Kto mógł skrzywdzić takie cudo... Szukamy dla niego domu.

3281. NEGRA to długonoga piękność z Klucz. Ma ok. 1,5 roku i jest cudowna! Negra lubi psie towarzystwo, zaczepia do zabawy, dzieli się zabawkami. Ludzi uwielbia! Chodzi za człowiekiem jak cień i ciężko uwierzyć, że zgubiła się sama... Szukamy dla niej fajnego domu.

3664. ZOREK to rude szaleństwo na czterech nogach :) Przyjechał do nas z Wadowic, ma ok. 2 lat i zaawansowane ADHD :D Zorek jest już po kastracji i z kompletem szczepień. Szuka aktywnej rodziny!

3619. FUNIA to najsłodsza babinka w całym schronisku! Przyjechała do nas z Poczesnej. Niestety nikt jej nie szukał :( Nie było o nią nawet jednego telefonu, a przecież jest taka poczciwa! Sunia łasi się jak kot, najchętniej czas spędzała by na rękach opiekuna. Bardzo pilnie szukamy dla niej domu! Nawet tymczasowego!

3148. ORSON to 1,5-roczny chłopak ze Skały. Jest mały, ma krótki ogonek. Lubi spacerować, jest czujny i szczekliwy. Szukamy mu fajnego domku.

3410. ALBERTO to młodziutki roczny chłopak z Gołczy. Jest średniej wielkości terierkiem. Charakter ma fantastyczny! Bardzo proludzki, lubi inne psy i grzecznie spaceruje na smyczy. Bardzo potrzebuje swojego człowieka, bo w kojcu słychać tylko płacz :(

2049. KATO to 5-letni fajny psiak z Trzyciąża. Kato koleguje się z innymi psiakami, ładnie chodzi na smyczy i jest miłym większym chłopakiem. Szuka domu na stałe.

3612. GOJA to 1,5 roczna sunia z Niegowej. Jest malutka - waży niecałe 7 kg. Bardzo potrzebuje swojego człowieka. Najchętniej cały czas spędziła by tulona w ramionach. Na smyczy chodzi niechętnie, ale przywołana biegnie do opiekuna najszybciej jak umie :D Goja jest przekochana i szukamy dla niej najcudowniejszego domku!

3073. SABA to fajna dorosła dziewuszka. Widać po niej, że co najmniej kilka razy rodziła :( Życie jej nie rozpieszczało, a na dodatek musiała trafić do schroniska :( Pomimo tych doświadczeń Saba jest radosna i nadal ufa człowiekowi. Gdzie jest jej domek, taki na stałe?

3539. PSOTKA to 5-miesięczna dziewczynka z Łaz. Jest mała - waży nieco ponad 6 kg. Jest radosna i kontaktowa. Szukamy dla niej dobrego domu.

3530. AYLA to piękna dziewczyna ze Strumienia. Ma ok. 6 lat, jest grzeczna, nie szczeka, koleguje się z innymi zwierzakami. Jest mniejszą labradorką. Szukamy dla niej fajnego domu.

3061. BULI to nasz schroniskowy grubasek :) Ma 4 lata i jest kochany! Lubi inne psy, może zamieszkać w domu jako kolejny zwierzak. Buli jest przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Umie chodzić na smyczy i pierwszy pcha się na spacer :) Komu okrąglaczka?

3072. TOTO jest megafajnym dużym psiakiem. Zachowanie pokazuje szczenięcą naturę, pomimo tego, iż jest już dorosły. Swoim radosnym usposobieniem zaraża wszystkich dwunogów i czworonogów :D Toto to czyste srebro w czarnym futerku! Szuka swojego domu, najlepiej z dziećmi.

3138. BUBU to malutki chłopak z Wolbromia. Waży 11 kg, jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bubu jest kontaktowy, lubi towarzystwo innych piesków i jest bezproblemowy. Kto go przygarnie?

3142. CHRUPEK to fajny średniej wielkości psiak w typie teriera. Przyjechał do nas z Imielna i niestety nikt go nie szuka :( Długi czas był bezdomny, a teraz u nas znalazł schronienie. Chrupek lubi dzieci i chciałby mieć swoją rodzinę!

3376. HAPSIU to 3 letni mały chłopak z Trzebini. Bardzo mu źle w kojcu, cały czas jest smutny :( Szukamy dla niego jak najszybciej dobrego domu, bo w schronisku sobie bidula nie radzi :(

3141. FIDO to ok. 4-letni psiorek z Imielna. Jest przesympatyczny, uczuciowy i grzeczny. Po długiej bezdomności znalazł kąt w schronisku, ale to rozwiązanie nadaje się tylko tymczasowo. Szuka kochającego domu, najlepiej z dziećmi.

3059. KASPAR to 7-letni owczarek niemiecki. Jest pięknym postawnym chłopakiem, ładnie się prezentuje, jest czujny. W nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz - w schroniskowym kojcu ma kolegów, towarzystwo mu nie przeszkadza. Czy znajdzie swój kąt?

3074. BATIK to przesympatyczny Owczarek Niemiecki. Jest dorosły - ma 8 lat, ale zachowanie nadal szczeniaka :D Bawi się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy i domaga się przytulanek. Czy ma być skazany na schroniskowy kojec do końca swoich dni? Może jest gdzieś człowiek, który szuka właśnie jego...

3418. BELLY to fajna 5-letnia sunia. Przyjechała z Dąbrowy Zielonej i szuka domu. Dziewczyna jest przygotowana do adopcji. Umie chodzić na smyczy i uwielbia drapanki po brzuchu :)

3056. IWO to starszy owczarek niemiecki. Jest spokojny, ułożony i grzeczny. Będzie mu ciężko znaleźć nowy dom, bo ma swoje lata. Nadzieja go jednak nie opuszcza. Cały czas czeka w schronisku na swojego człowieka...

3092. CARLOS to większy starszy psiak. Waży 35 kg, ma dużo futerka i koleguje się z każdym dwunogiem i czworonogiem. Carlos jest dżentelmenem w każdym calu i przyszły opiekun będzie miał super towarzysza.

2910. PATI to młodziutka 9-miesięczna sunia z Bolesławia. Dziewczyna jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Pati jest kontaktowa, radosna i ładnie spaceruje na smyczy. Polecana do domu z dziećmi.

3058. BURZA to fajna sunia o pięknym pręgowanym umaszczeniu. Burza jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i szuka domu. Pomimo bullowatej krwi nie potrzebuje za dużo ruchu. Nie jest kłopotliwa, umiarkowanie szczeka - no pies marzenie :D 

2413. NUGAT to 3-letni kawaler z Poczesnej. Jest średniej wielkości pieskiem o fajnym pręgowanym umaszczeniu. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nugat jest nieśmiały, ale kiedy ma kolegę koło siebie staje się czujny i szczekliwy :)

3050. MIGUEL to 7-letni średniej wielkości chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Miguel jest towarzyski i grzeczny, ładnie chodzi na smyczy i lubi towarzystwo innych psów. W nowym domu może zamieszkać jako drugi zwierz.

3091. DASTER to ogromny terierowaty psiur. Jest radosny, przytulaśny i zrównoważony. Waży 43 kg i jest dużym miśkiem. Umie spacerować na smyczy, lubi inne zwierzęta i może mieć w domu towarzystwo.

3049. TIMOR to 3-letni chłopak, troszkę w typie beagle. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Timor jest grzeczny i spokojny, dogaduje się z innymi psiakami i może zamieszkać jako kolejny zwierz w domu.

2531. DŻEKI to ok 2-letni większy chłopak. Został już przygotowany do adopcji i szuka domu. Na smyczy chodzi jeszcze jak osiołek, ale robi duże postępy. Jest czujny i szczekliwy. Jak znajdzie swój dom z dużym ogrodem to będzie przeszczęśliwy :)

2724. LARRY to 4 letni chłopak z Olkusza. Uwielbia ludzi, spacery i głaskanki. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Larry jest średniej wielkości psiakiem - waży 15 kg. Może mieszkać jako drugi zwierz w domu pod warunkiem, że nikt nie będzie jadł z jego prywatnej miski :)

2480. KLEMI to malutki chłopak z Michałowa. Ma ok. 3 lata, jest przygotowany do adopcji i szuka spokojnego domu. Klemi utyka na tyle nóżki - najprawdopodobniej w przeszłości został potrącony przez samochód :( Nie przeszkadza mu to jednak w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Jest radosny i szczekliwy. Domaga się uwagi człowieka :)

2821. DEJZI to 7-letnia sunia z Wolbromia, odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Jest średniej wielkości sunią, bardzo grzeczną i spokojną. Umie chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi zwierzętami i szuka swojego domu, który będzie najlepszym domem i już na stałe.

2886. RICA to fajna 2-letnia dziewucha. Zawsze zadowolona, całuśna i radosna. Jest przygotowana do adopcji i szuka domu. Chcemy dla niej fajnej rodziny najchętniej z dziećmi :) Kto ją przygarnie?

2437. TYMON to mały psiorek z Olkusza. Ma ok. 4 lat i waży 9 kg. Jest kompaktowym fajnym chłopakiem, który lubi towarzystwo. Szuka swojego człowieka, z którym będzie chodził na długie spacery :)

2592. VEGA to 5-letnia sunia z Poręby. Została przygotowana do adopcji i szukamy dla niej domu. Sunia jest spokojna, u weterynarza wszystkie zabiegi znosi bardzo cierpliwie, na smyczy ładnie chodzi. Na inne zwierzęta poluje, więc powinna mieszkać jako jedynaczka. Kto jej pomoże?

2529. ALBERT to bardzo spokojny starszy psiak z Olkusza. Jest średniej wielkości i waży 13 kg. Bezkonfliktowy, bezproblemowy, lubi się z innymi zwierzakami, ładnie chodzi na smyczy. Albert szuka opiekuna na jesień życia. Kto go przygarnie?

2668. KUBUŚ to 6-letni owczarkowaty chłopak ze Szczekocin. Jest na prawdę duży - waży ok. 45 kg. Jest ogromnym miśkiem do przytulania :) Uwielbia głaskanki i obecność człowieka. To bardzo towarzyski i grzeczny psiur. Cały czas się uśmiecha i cierpliwie czeka choć na chwilkę uwagi. Nowy opiekun będzie wielkim szczęściarzem :D

2004. RUDY to dziadek z Poręby. Ma ok. 9 lat, jest małym kanapowym pieskiem. Do schroniska trafił w złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. To było chyba jego wybawienie, bo Rudy odżył, przytył i stał się radosnym psiakiem uwielbiającym spacery :) Szukamy kogoś kto zapewni mu spokój na jesień życia.

2538. PCHEŁKA to bardzo delikatna sunia ze Skały. Ma ok 2,5 roku i waży prawie 15 kg. Sunia jest nieśmiała, peszy ją nawet obiektyw aparatu... Do ludzi jest fantastyczna :) Lubi być głaskana i przytulana. Koleguje się również z innymi psiakami, bo to dodaje jej odwagi. Na smyczy chodzi jak osiołek, ale to jest do wypracowania ;) Kto jej da dom?

2650. HYZIO to 4-letni fajny psiak z Trzebini. Jest mniejszym psiorkiem - wazy niecałe 12 kg. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz. Uwielbia przytulanki i skupia na sobie uwagę opiekuna.

1307. MAZIA to roczna, długonoga piękność z Sąspowa w gminie Jerzmanowice-Przeginia. Sunia waży 10 kg, ale jest dość smukła i wysoka. To bardzo radosny psiak, mieszka w kojcu z kolegą, którego ciągle zaczepia. Mazia jest umiarkowanie szczekliwa i nie sprawia kłopotu. Komu? Komu?

2353. MONSUN to 2-latek z Limanowej. Jest dużym chłopakiem, bardzo grzecznym. Uwielbia biegać i rozdawać całusy :) Dogaduje się z innymi psami, więc może zamieszkać w nowym domu jako drugi zwierzak. Monsun jest spokojny, mało szczeka i ma duże serduszko! Kto chce fajnego chłopaka?

2455. BARY to 3-letni chłopak ze Słomnik. Jest przekochany! Najchętniej cały czas by się tulił i głaskał :) Bary jest średniej wielkości psiakiem, ładnie chodzi na smyczy, jest mało-szczekliwy i cudowny! Na pewno skradnie serce niejednej osobie!

2352. BELLA to 5-letnia sunia z Limanowej. Jest większą dziewczyną o długich nogach. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i jest cudowna! Została przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Bella jest czujna i szczekliwa i chciałaby mieć duży ogród do biegania. Kto ją chce?

1254. AMOR to 2-latek z Olkusza. Jest bardzo fajnym psiaczkiem, który ładnie dogaduje się z innymi czworonogami. Przygotowany do adopcji szuka nowego domu. Lubi biegać i być drapanym po pupci. Kto chce fajnego chłopaka?

2069. RAFUŚ to 3-letni średniej wielkości psiak. Rafuś jest w typie teriera wyglądem oraz charakterem :) Jest szczekliwy, żywiołowy i radosny. Chłopak powinien być jedynakiem w domu, bo nie za bardzo koleguje się z innymi psiakami. Dla opiekuna jest cudowny i kochany! :)

2176. ZAIR to 5-letni duży psiur z Woźnik. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Zair jest cudowny! Ładnie spaceruje na smyczy, lubi biegać. Raczej powinien mieszkać jako jedynak w domu, bo nie za bardzo koleguje się z innymi psiakami. Zair jest grzeczny, średnio-szczekliwy i zorientowany na człowieka. Kto by chciał mieć wspaniałego psa?

1671. GAPEK to 2-latek z Olkusza. Jest średnim psiakiem, waży 15 kg. Gapek szuka fajnego domu, jest średnio-szczekliwy, lubi inne psiaki, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest za bardzo ruchliwy, nie będzie sprawiał kłopotu nawet osobie starszej. Może zamieszkać w domu jako drugi zwierz :)

2379. PUNIO to ok 3-letni mały psiak z Limanowej. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku :( Jest cichy, spokojny, bezkonfliktowy. Ciągle wypatruje swojego domu! Kto go przygarnie, bo Punio potrzebuje domu jak nikt inny!

726. KAMYK to 4 letni większy psiak z Limanowej. Uwielbia biegać! Ładnie chodzi na smyczy, dogaduje się z innymi czworonogami, jest grzeczny. Idealnie nadawałby się do zawodów dogtrekkingowych. Szukamy mu aktywnej rodziny lub domu z ogrodem :)

1260. AKUS to fajny 2-latek ze Szczekocin. Przygotowany do adopcji szuka nowego domu. Akus jest spokojny, mało szczeka i boi się gwałtownych ruchów. To taki miziak, który potrzebuje stonowanego człowieka. Może mieszkać jako drugi psiak, bo z innymi się koleguje :)

2350. LEGA to mała suczka z Wadowic. Ma ok. 6 lat i jest już przygotowana do adopcji. Sunia jest nieufna do ludzi i potrzebuje doświadczonego opiekuna. Czy znajdzie się ktoś taki, kto poświęci jej czas, cierpliwość i miłość?

2261. BRUNO to fajny 1,5 roczny chłopak, średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bruno jest fantastycznym psiakiem, umie chodzić na smyczy i koleguje się z innymi zwierzakami. Kto się nim zaopiekuje?

2287. RUDZIK to 6-latek z Wielkiej Wsi. Psiak jest nieduży i przesympatyczny! Bardzo fajnie dogaduje się z innymi zwierzętami i uwielbia ludzi! Polecany dla osoby starszej jako towarzysz do spacerowania, głaskania i kochania!

1996. WAWRI to roczny chłopak z Ogrodzieńca. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Wawri jest średniej wielkości psiakiem, bardzo radosnym. Lubi się również z innymi czworonogami. Komu brązowe cudo?