Psy do adopcji

 

1671. GAPEK to 3-latek z Olkusza. Jest średnim psiakiem, waży 15 kg. Gapek szuka fajnego domu, jest średnio-szczekliwy, lubi inne psiaki, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest za bardzo ruchliwy, nie będzie sprawiał kłopotu nawet osobie starszej. Może zamieszkać w domu jako drugi zwierz :)

1127. MARS to ok.5-letni większy psiak z Wolbromia. Jest bardzo ruchliwy, bardzo uczuciowy i w ogóle fantastyczny. Szukamy dla niego domu!

2538. PCHEŁKA to bardzo delikatna sunia ze Skały. Ma ok 2,5 roku i waży prawie 15 kg. Sunia jest nieśmiała, peszy ją nawet obiektyw aparatu... Do ludzi jest fantastyczna :) Lubi być głaskana i przytulana. Koleguje się również z innymi psiakami, bo to dodaje jej odwagi. Na smyczy chodzi jak osiołek, ale to jest do wypracowania ;) Kto jej da dom?

4565. LILA to ok 5-letnia sunia z Imielna. Jest mieszanką owczarka, jest kochana, spokojna i łagodna. Szukamy dla niej cudownego domu.

3777. ZOLI to ok. 6-letni psiak z Psar. Właściciel umarł, a razem z nim nadzieja...:( Zoli trafił do schroniska :( Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy mu się uda?
4317. MAZOREK to ok 5-letni chłopak z Wielkiej Wsi. Jest bardzo spokojnym psiorkiem i bardzo smutnym :( Szukamy dla niego pilnie domku!
3600. RAGNAR to piękny 2,5-roczny pies. Ma silny charakter. Jest czujny, szczekliwy i niepokorny. Nie jest psem dla każdego. Szukamy dla niego mega odpowiedzialnego opiekuna. Szukamy domu bez innych zwierząt i bez małych dzieci.
2804. ŁAJKA to 1,5-roczna sunia z Gołczy. Łajka na spacerze zachowuje się dobrze, lubi głaskanie, lubi obecność człowieka. Z psami się dogaduje. Boi się głośnych dźwięków. Kto pokocha tą przepiękną wilczkę?
4346. DUSIA to ok 5-letnia sunia ze Strumienia. Jest już przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Sunia jest spokojna i stonowana. Szukamy jej fajnej rodzinki.
3893. DROPEK to starszy pies średniej wielkości. Jest spokojny, stonowany - idealny towarzysz do wspólnych spacerów. Jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Może mieszać wszędzie - koleguje się ze wszystkimi stworzeniami :) Najwspanialszy domku! Czekamy!

3849. RAMISIA to 3-letnia sunia z Olkusza. Nikt się nie zgłosił po bidulkę i szukamy jej nowego domu. Ramisia jest wspaniała, nieduża (waży 8 kg), przygotowana do adopcji. Wytęskniony domku, gdzie jesteś?

3383. FANTA to 1,5-roczna sunia z Jerzmanowic. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Fanta do ludzi jest fantastyczna :) z psami układa się różnie. Nie każdego polubi. Pięknie spaceruje na smyczy i lubi głaskanki. Kto podaruje jej dom?

4009. BŁAŻEJ to roczny mini labrador z Olkusza :)Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Psiak jest troszkę nieśmiały do ludzi, za to w kontaktach z psami - bardzo pozytywny :) Pomóż mu znaleźć dom!

3953. MAYA to ok. 2-letnia sunia z Rogowa. Jest w typie jamnika, waży 8 kg. Maya jest bardzo smutna, tęskni za utraconym domem i bardzo by chciała być kochana. Źle znosi pobyt w schronisku i dlatego pilnie szukamy dla niej rodziny!

3880. CZARUŚ to starszy malutki piesek Alwerni. Jest kompaktowym psiakiem i zmieści się w każdym serduszku, które ją pokocha :) Pilnie szukamy dla niego domu, bo Czaruś źle znosi pobyt w schronisku :( Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego Rodzinki!

3139. ŻUCZEK to 1,5-roczny chłopak z Wolbromia. Jest naszą przekochaną paróweczką :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Żuczek koleguje się z innymi psiakami może zamieszkać jako kolejny zwierz :)

3090. BAJER to mały piesek o wspaniałym charakterze. Szukamy dla niego cudownej rodziny! Bajer koleguje się z innymi zwierzakami i może w nowym domu zamieszkać jako kolejny zwierz :) Kto pokocha tą wiewiórczą mordkę?

3068. SZARY to 5-letni chłopak o cudownym charakterze. Ma w sobie coś z charta, bo przypomina go troszkę wyglądem, a zachowaniem to już w 100 % :) Szukamy dla Szarego fajnego domku na stałe.

3764. BIANKA to 1,5 roczna mniejsza sunia z Woźnik. Los jej nie oszczędzał i pewnie spotkała w swoim życiu złych ludzi, bo na widok ręki ucieka w najciemniejszy kąt boksu :( Na CITO szukamy cichego i spokojnego domu dla niej. Może zamieszkać ze zrównoważonym radosnym psem, który będzie pomagał jej wydostać się z traumy.

2554. JOY to starszy zagubiony psiak. Jest wyjątkowo nieśmiały, wszystko go stresuje: spacery, głaskanie, w ogóle obecność człowieka. Z psami dogaduje się dobrze, ustępuje miejsca, jest cichutki, stara się nie rzucać w oczy. Szukamy domu z innym zwierzakiem, może starszego opiekuna, żeby Joy znalazł spokojny kąt.

3142. CHRUPEK to fajny średniej wielkości psiak w typie teriera. Przyjechał do nas z Imielna i niestety nikt go nie szuka :( Długi czas był bezdomny, a teraz u nas znalazł schronienie. Chrupek lubi dzieci i chciałby mieć swoją rodzinę!

3425. KROPEK - To 1,5 roczny piesek o mega pozytywnym usposobieniu!! I znów..pojawia się ten sam kłopot czyli jak opisać to co w swoim psim serduszku posiada ten kochany zwierzak??:) Jest jednak pewna sentencja która towarzyszy mi wiele lat ...sentencja która w najlepszy sposób ukaże jak wyjątkowy jest nasz mały " Kropkowaty" podopieczny...

3049. TIMOR to 3-letni chłopak, troszkę w typie beagle. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Timor jest grzeczny i spokojny, dogaduje się z innymi psiakami i może zamieszkać jako kolejny zwierz w domu.

3077. POTER to super psiak o wspaniałym charakterze. Jest ogromny, lubi się przytulać i wciąż myśli, że jest szczeniakiem :) Poter jest mieszanką Malamuta z Owczarkiem Niemieckim, ma dużo energii i potrzebuje swojego człowieka.

3074. BATIK to przesympatyczny Owczarek Niemiecki. Jest dorosły - ma 8 lat, ale zachowanie nadal szczeniaka :D Bawi się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy i domaga się przytulanek. Czy ma być skazany na schroniskowy kojec do końca swoich dni? Może jest gdzieś człowiek, który szuka właśnie jego...

2261. BRUNO to fajny 1,5 roczny chłopak, średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bruno jest fantastycznym psiakiem, umie chodzić na smyczy i koleguje się z innymi zwierzakami. Kto się nim zaopiekuje?

 

2379. PUNIO to mały psiak z Limanowej. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku :( Jest cichy, spokojny, bezkonfliktowy. Ciągle wypatruje swojego domu! Kto go przygarnie, bo Punio potrzebuje domu jak nikt inny!

1996. WAWRI to 2-letni chłopak z Ogrodzieńca. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Wawri jest średniej wielkości psiakiem, bardzo radosnym. Lubi się również z innymi czworonogami. Komu brązowe cudo?

2437. TYMON to mały psiorek z Olkusza. Ma ok. 4 lat i waży 9 kg. Jest kompaktowym fajnym chłopakiem, który lubi towarzystwo. Szuka swojego człowieka, z którym będzie chodził na długie spacery :)

4457. KACPEREK to nasza starowinka. Ma ok. 10 lat i jest niewidomy. Przyjechał do nas z gminy Szadek. Kacperek jest bardzo fajnym kontaktowym psiakiem. Koniecznie potrzebuje domu!

4568. MANU to przewspaniały mix owczarka. Przyjechał z Sitkówki-Nowiny, został przygotowany do adopcji i szuka domu. Dom musi być wyjątkowy, bo i sam Manu jest wyjątkowy :)

4332. AMALA to 2-letnia sunia z Olkusza. Początkowo nieśmiała w kontaktach, ale po chwili się otwiera. Szlifujemy naukę chodzenia na smyczy i postępy są już widoczne :) Szukamy fajnego domku!
4005. RACUCH to 1,5-roczny, średniej wielkości psiak z gminy Sitkówka-Nowiny. Przygotowany do adopcji czeka w schronisku na nowy dom. Racuch jest zaczepny i raczej powinien być jedynakiem w domu. Prezentuje się pięknie, na smyczy zachowuje się poprawnie. Domku gdzie jesteś?
3202. NORA to 1,5-roczna sunia z Klucz. Jest kontaktowa, uwielbia ludzi, cały czas mogłaby być głaskana :) Mieszka w boksie z dwoma kolegami, a bardzo by chciała mieszkać w swoim prywatnym domku! :)
4071. YUKI to młodziutki, nieduży psiak z Dąbrowy Zielonej. Jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Yuki jest kontaktowy, wesoły i przyjaźni się z innymi czworonogami. Domku! Gdzie jesteś?
2923. BONA to ok. 6-letnia sunia z Charsznicy. Jest niewielkiego wzrostu, została przygotowana do adopcji i szuka domu. Dom powinien być spokojny, bo Bona jest spokojna :) Bez problemu może zamieszkać z kolejnym psiakiem. Bona nie za bardzo umie chodzić na smyczy, ale to jest do wypracowania :)
3801. WROTKA to 2,5-roczna sunia, niewielka, troszkę wycofana. Nie jest wylewna w okazywaniu uczuć :) Z innymi psiakami się dogaduje dobrze i szukamy dla niej domu z drugim zwierzakiem. Obecność czworonoga pomaga jej przełamać się w stosunku do człowieka.
4049. ONYX to ok. 6-letni mix owczarka z Limanowej. Jest bardzo grzecznym, dostojnym psem, lubiącym towarzystwo. Onyx trafił do nas po wypadku - musiał przejść operację lewej powieki :(Teraz po urazie nie ma już nawet śladu, a Onyx pomimo złych doświadczeń nie stracił zaufania do ludzi. Szukamy dobrej duszyczki, która się nim zaopiekuje!

4148. HIRO to ok. 7-letni duży kudełek z Zielonek. Waży ponad 30 kg. Szukamy dla niego nowego domu. Hiro jest kontaktowy, lubi ludzi, lubi przytulanki i bardzo potrzebuje swojej rodziny!

3835. LUXI to przepiękna Amstaffica z Miechowa. Jest młodziutka, ma ok. 1 roku. Luxi to pies dla aktywnych i takiego też jej szukamy domu. Uwielbia się przytulać i zwracać na siebie uwagę :)Pokochaj ją!

3890. HEKTOR to ok. 6 letni chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Hektor jest szczekliwy i nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć. Szukamy dla niego odpowiedniego domu.

3783. LILU to nasza kochana wilczka :) Sunia ma ok. 1 roku i waży 10 kg. Jest średniej wielkości pieskiem. Ładnie chodzi na smyczy, jest kontaktowa i szuka fajnego domu! 

3914. BĄBELEK to ok. 5-letni chłopak z Olkusza. Jest w pełni przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Bąbelek jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, jest zorientowany na człowieka i lubi się tulić :)

3279. NEPAL to kontaktowy nieduży piesek z Olkusza. Ma 2,5 roku i szuka domu. Nepal lubi ruch, szybko biega i cieszą go zabawy z innymi pieskami. Szukamy dla niego domu z dziećmi. 

1797. LAWENDA to przepiękna, średniej wielkości suczka. Ma wspaniały charakter, jest bezkonfliktowa i uwielbia towarzystwo. Szukamy dla niej najfajniejszego domku!

3067. REDA to duża dziewczyna, aktywna, szczekliwa i przekochana :) Domaga się uwagi człowieka, koleguje się z innymi psami i w nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz 

3863. BANZI to ok. 3-letni terierkowaty chłopak z Klucz. Trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym, wydobrzał, został przygotowany do adopcji i szuka teraz nowego domu. Banzi jest niedużym psiaczkiem - waży 8 kg, umie spacerować na smyczy i koleguje się z innymi czworonogami. Komu?

3749. FOXY to 1,5-roczna sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Potrzebujemy domu spokojnego, cichego i cierpliwego, który pokaże jej co to zaufanie.

3837. MARLON to duży dorosły psiur w typie Owczarka Niemieckiego. Jeszcze go stresuje obecność człowieka, jest dość nieśmiały, ale pracujemy nad jego nastawieniem. Szukamy dla niego spokojnego domu.

3775. TUTUŚ to mały chłopak z Olkusza. Ma ok. 3 lat, jest sympatyczny i grzeczny. Koleguje się z innymi pieskami i może w nowym domu zamieszkać jako drugi zwierz :)

3091. DASTER to ogromny terierowaty psiur. Jest radosny, przytulaśny i zrównoważony. Waży 43 kg i jest dużym miśkiem. Umie spacerować na smyczy, lubi inne zwierzęta i może mieć w domu towarzystwo.

 
2531. DŻEKI to ok 2-letni większy chłopak. Został już przygotowany do adopcji i szuka domu. Na smyczy chodzi jeszcze jak osiołek, ale robi duże postępy. Jest czujny i szczekliwy. Jak znajdzie swój dom z dużym ogrodem to będzie przeszczęśliwy :)

4559. KASPER to piękny mix owczarka z Wolbromia. Ma ok. 5 lat, jest szczekliwy i przygotowany do adopcji. Szuka swojego domu na stałe.

4571. PINU to nieduży 3-letni psiak z Wolbromia. Jest pieronkiem  szczekliwym i czujnym. Ma wybredny charakterek. Szukamy dla niego odpowiedniego domu.

2956. TYCJAN to piękny, średniej wielkości chłopak. Jego jedyną wadą jest to, że jest czarny... :( Nikt nie chce czarnego psa :( Kto mu da domek? Siedzi bidulek i czeka...
3274. ARIA to ok. 4 - letnia sunia z Żarnowca. Przygotowana do adopcji czeka na wspaniały dom. Aria jest mniejszym pieskiem, bardzo towarzyskim - lubi zarówno ludzi jak i zwierzęta. Jest cichutka, prawie nie szczeka i niezwykle grzeczna. Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku, gdzie na pewno nie będzie uciążliwa dla sąsiadów.
3804. CZIKA to ok 4-letnia nieduża sunia z Alwerni. Miała bardzo złą przeszłość, była przeganiana z miejsca na miejsce, obrzucana czym się da i niechciana nigdzie! :( Czika musi zaufać człowiekowi na nowo. Odpowiedzialnemu i cierpliwemu człowiekowi. Schroniskowe warunki nie sprzyjają socjalizacji, dlatego pilnie szukamy domu stałego!
3884. ZIÓŁKO to ok. 2-letni psiak z Zielonek. Jest średniej wielkości chłopakiem, dość charakternym. Jasno komunikuje co mu się podoba, a co nie. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna. Dom może być z innymi psami, ale raczej bez dzieci.
2287. RUDZIK to chłopak z Wielkiej Wsi. Psiak jest nieduży i przesympatyczny! Bardzo fajnie dogaduje się z innymi zwierzętami i uwielbia ludzi! Polecany dla osoby starszej jako towarzysz do spacerowania, głaskania i kochania!

4053. BENITA to piękna rudziutka sunia z Olkusza. Nikt się po nią nie zgłosił, więc została przygotowana do adopcji i szukamy dla niej nowego domu. Benita jest bardzo sympatyczną i kontaktową sunią. Pokochaj ją!

3030. EKLER to 4-letni średniej wielkości psiak. Już długo szuka swojego domu. Czemu go nikt nie chce? Jest zbyt zwyczajny? Nie wiadomo... Elkerek ma cudowny charakter i bardzo chciałby być kochany!

4070. HIDAN to dorosły duży chłopak z Górna. Jest bardzo spokojnym fajnym psiurkiem. Dlaczego się zgubił? Czy może ktoś go zgubił specjalnie... W schronisku został przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Czy ktoś go pokocha?

3499. AZA to przeurocza sunia z Wolbromia. Ma ok 5 lat, jest spokojna, cicha i bardzo grzeczna. Aza została już przygotowana do adopcji i szuka domu. Może mieszkać z innymi psami, bo lubi ich towarzystwo.

3872. DUNAJ to dorosły pies z Bolesławia. Jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów. Na smyczy zachowuje się wzorowo, w kojcu szczeka, jest czujny i pilnuje. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy czyjeś serduszko go pokocha?

2830. FLOKI to 2-letni chłopak z Przegini. Jest fajnym większym psiakiem w typie owczarka. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Jest czujny i szczekliwy, zawsze daje znać kiedy pojawia się ktoś nowy na horyzoncie :)

3341. TAROT to piękny średniej wielkości psiak. Wygląda jak miniatura Hovawarta :) Tarotek jest młodziutki, przyjazny i koleżeński :) Przygotowany do aodpcji szuka swojego domu.

3865. NIKUŚ to młodziutki chłopak z Gdowa. Ma ok. 1 roku, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nikuś jest koleżeński i kontaktowy. Gdyby umiał to stanął by na uszach, żeby zwrócić na siebie uwagę człowieka. Kto przygarnie to serduszko?

3839. TORIK to 6-letni mniejszy pies z Alwerni. Jest fantastycznym, grzecznym psiorkiem. Szukamy dla niego fajnego domu, w którym będzie kochany ponad życie! :)

3046. KABANOSEK to 6-letni niski, ale pulchny chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Kabanosek ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi psami, jest cichy, spokojny i bezproblemowy. No pies marzenie :)
Komu okrąglaczka?

2606. DŻEKI to mega spokojny pies, średniej wielkości. Koleguje się z innymi psiakami, może w domu być kolejnym towarzyszem. Dżeki ma małe szanse na adopcje, bo i wiek nie ten i wygląd pospolity. Czy spędzi resztę życia w kojcu? Polecamy go osobom starszym, spokojnym, które potrzebują towarzysza na powolne spacerki i długie godziny przytulania

3076. PORTOS to duży chłopak. Jest bardzo ruchliwy i wszędzie go pełno. Lubi spacery, lubi ludzi. Szukamy dla niego domu, w którym będzie jedynakiem, bo nie najlepiej znosi towarzystwo innych zwierząt. 

3086. BORUSEK to fajny 4-letni psiak, wielkością sięgający poniżej kolana. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i jest przesympatyczny :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3066. TRUFELEK to 6 letnie złotko :) Wspaniały pies o zaczepialskim spojrzeniu. Trufelek ma 6 lat i wciąż czeka na wymarzony dom. Kto go pokocha?

3061. BULI to nasz schroniskowy grubasek :) Ma 4 lata i jest kochany! Lubi inne psy, może zamieszkać w domu jako kolejny zwierzak. Buli jest przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Umie chodzić na smyczy i pierwszy pcha się na spacer :) Komu okrąglaczka?

3058. BURZA to fajna sunia o pięknym pręgowanym umaszczeniu. Burza jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i szuka domu. Pomimo bullowatej krwi nie potrzebuje za dużo ruchu. Nie jest kłopotliwa, umiarkowanie szczeka - no pies marzenie :D 

2821. DEJZI to 7-letnia sunia z Wolbromia, odebrana interwencyjnie ze złych warunków. Jest średniej wielkości sunią, bardzo grzeczną i spokojną. Umie chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi zwierzętami i szuka swojego domu, który będzie najlepszym domem i już na stałe.

2724. LARRY to 4 letni chłopak z Olkusza. Uwielbia ludzi, spacery i głaskanki. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Larry jest średniej wielkości psiakiem - waży 15 kg. Może mieszkać jako drugi zwierz w domu pod warunkiem, że nikt nie będzie jadł z jego prywatnej miski :)

 
2036. STRASZEK to 2-3 letni chłopak z Książa Wielkiego. Czeka na dom już 2 rok :( Straszek jest nieśmiały i potrzebuje cierpliwego opiekuna. Może w domu zamieszkać jako kolejny zwierzak, bo fajnie się dogaduje z psimi kolegami. Domku gdzie jesteś?

2004. RUDY to dziadek z Poręby. Ma ok. 9 lat, jest małym kanapowym pieskiem. Do schroniska trafił w złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. To było chyba jego wybawienie, bo Rudy odżył, przytył i stał się radosnym psiakiem uwielbiającym spacery :) Szukamy kogoś kto zapewni mu spokój na jesień życia.

1797. LAWENDA to przepiękna, średniej wielkości suczka. Ma wspaniały charakter, jest bezkonfliktowa i uwielbia towarzystwo. Szukamy dla niej najfajniejszego domku!

1254. AMOR to 3-latek z Olkusza. Jest bardzo fajnym psiaczkiem, który ładnie dogaduje się z innymi czworonogami. Przygotowany do adopcji szuka nowego domu. Lubi biegać i być drapanym po pupci. Kto chce fajnego chłopaka?

3138. BUBU to malutki chłopak z Wolbromia. Waży 11 kg, jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bubu jest kontaktowy, lubi towarzystwo innych piesków i jest bezproblemowy. Kto go przygarnie?

2455. BARY to 4-letni chłopak ze Słomnik. Jest przekochany! Najchętniej cały czas by się tulił i głaskał :) Bary jest średniej wielkości psiakiem, ładnie chodzi na smyczy, jest mało-szczekliwy i cudowny! Na pewno skradnie serce niejednej osobie!

4548. GUSTAW to przeuroczy chłopak z Chybia. Ma ok. 6 lat, jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Gustaw jest sympatyczny, średnioszczekliwy i bardzo kochany! Potrzebuje domu!

4542. FRYDERYK to ok 2-3 letni nieduży chłopak z Gorenic w gminie Olkusz. Fryderyk jest nieśmiały i delikatny. Szukamy spokojnego domu dla niego.

3613. BORYS to młodziutki terierkowaty chłopak z Niegowej. Uwielbia gonitwy, zabawy piłką i spacery. Do człowieka jest przyklejony jak rzep :) Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz, bo zaskarbi sobie przyjaźń chyba każdego stworzenia   :)
2656. YAGO to 4-letni mały chłopak z Książa Wielkiego. Spacerowicz pierwsza klasa :) Jest fantastyczny! Może mieszkać jako kolejny psiaczek w nowym domu! Kto go pozna - od razu się zakocha!
4054. TUTI to ok. 3 letni sympatyczny chłopak z Szadka. Przyjechał w bardzo złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. Przewrotnie w schronisku odzyskał równowagę, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.
3359. FRYTKA to urocza 2,5-letnia sunia ze Słomnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka swojego domu. Frytkę ktoś musiał bardzo skrzywdzić, bo początkowo panikowała na widok człowieka, a teraz jest inaczej - jest spokojna, cicha, zrównoważona. Pies marzenie! Szukamy dla niej rodzinki na stałe!
4030. LOREK to ok. 3-letni psiak ze Słaboszowa. Lorek jest przygotowany do adopcji. Jest wspaniałym mniejszym psiaczkiem, który bardzo dobrze się dogaduje z innymi czworonogami. W nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierzak. Bardzo nie chce wracać do boksu :(Pilnie szukamy mu nowego domu!

4132. HAKIM to piękny 3-letni chłopak z Wolbromia. Hakim jest typowym przedstawicielem swojej rasy - Łajki Zachodniosyberyjskiej - cwaniaczek jakich mało :) Szukamy dla niego domu konsekwentnego, odpowiedzialnego i znającego się na rasie.

3083. EMIREK to 13-letni bokser. 13 lat to bardzo dużo jak na psa, a już szczególnie na boksera... Czy zdąży pomieszkać w swoim domu? Prosimy! Udostępnij Emirka! Emir nie chce jesieni życia spędzić w schronisku :(

3927. BASCO to piękny owczarek ze Słomnik. Nie zgłosił sie po niego dotychczasowy właściciel, więc Basco został przygotowany do adopcji i szuka nowego opiekuna. Jest cudownym zrównoważonym psem, który pragnie być kochany. Czy mu się uda? Czekamy...

2978. MIŚKA to przedelikatna sunia, młodziutka i kochana! Szukamy dla niej domu u kobiety, bo panicznie boi się mężczyzn. Miśka jest przygotowana do adopcji i czeka na swój dom w schronisku.

3585. LARA to 9-miesięczna sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Lara szuka osoby odpowiedzialnej, zorientowanej na pracę z psem, ponieważ jest bardzo strachliwa. 

3728. HAJDA to ok. 4-letnia sunia z Wolbromia. Jest średniej wielkości psiorkiem, bardzo szczekliwym i czujnym. Hajda koleguje się z innymi zwierzakami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny psiak.

3848. DINO to ok. 6-letni psiak średniej wielkości. Jest sympatyczny, towarzyski i kochany. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego fajnego domku :)

3774. NIGOR to większy psiak z Olkusza. Jest dostojnym chłopakiem, umie spacerować na smyczy, jest cichy, opanowany i bardzo potrzebuje swojego człowieka. Kto mu da dom?

3784. GRUSIA to młodziutka, roczna sunia. Jest średniej wielkości pieskiem, bardzo zaczepialskim, szczekliwym i kochanym! :D Szukamy dla niej super domku, najchętniej z dzieciakami, żeby mogła z kimś poszaleć 

3090. BAJER to sympatyczny 6-latek średniej wielkości. Bardzo chciałby zamieszkać w swoim domu, takim na zawsze. Bajer jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów i nowej rodzinie da wiele miłości i ciepła. Szukamy dla niego dobrego domu!

3072. TOTO jest megafajnym dużym psiakiem. Zachowanie pokazuje szczenięcą naturę, pomimo tego, iż jest już dorosły. Swoim radosnym usposobieniem zaraża wszystkich dwunogów i czworonogów :D Toto to czyste srebro w czarnym futerku! Szuka swojego domu, najlepiej z dziećmi.

2650. HYZIO to 4-letni fajny psiak z Trzebini. Jest mniejszym psiorkiem - wazy niecałe 12 kg. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz. Uwielbia przytulanki i skupia na sobie uwagę opiekuna.