Psy do adopcji

4221. WHISKY to chłopak z Proszowic. Jest średniej wielkości psem o puszystym futerku :) Miły i przyjazny dla innych zwierzaków, ładnie chodzi na smyczy :) Szukamy dla niego domku!
3896. WALDUŚ to najbardziej sympatyczny psiak w schronisku. Przyjechał z Wolbromia, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Walduś jest średniej wielkości psem, lubi się z kolegami, a najbardziej lubi przytulanki od człowieka :) Domku gdzie jesteś?
4174. IWI to przepiękna sunia z Zielonek. Iwi jest młodziutka - ma ok. 1 roku, jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Trwa nauka chodzenia na smyczy ;) ale idzie nam coraz lepiej :D
4556. ESKA to nieduża sunia z Limanowej. Ma ok. 2 lat i jest dość nieśmiała. Została przygotowana do adopcji i szuka nowego domku!
4423. TOLUŚ przyjechał do nas razem z Bolusiem z Miechowa. Ma nieco ponad rok, jest przygotowany do adopcji i szuka swojego kąta. Ma szansę na domek?
4699. MOZART - dostojne imię dla dostojnego psa.
Mozart przyjechał z gminy Charsznica. Jest starszym kawalerem, przygotowanym do adopcji. Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny pies.

1671. GAPEK to chłopak z Olkusza. Jest średnim psiakiem, waży 15 kg. Gapek szuka fajnego domu, jest średnio-szczekliwy, lubi inne psiaki, ładnie chodzi na smyczy. Nie jest za bardzo ruchliwy, nie będzie sprawiał kłopotu nawet osobie starszej. Może zamieszkać w domu jako drugi zwierz :)

1127. MARS to dziadulek z Wolbromia. Pyszczek posiwiał, błysk w oku zmętniał..
A o Marsiulka nikt nie zapyta :( I siedzi bieda i czeka. Tylko czy się doczeka? Szukamy dla niego domu!
2538. PCHEŁKA to bardzo delikatna sunia ze Skały. Sunia jest nieśmiała, peszy ją nawet obiektyw aparatu... Do ludzi jest fantastyczna :) Lubi być głaskana i przytulana. Koleguje się również z innymi psiakami, bo to dodaje jej odwagi. Na smyczy chodzi jak osiołek, ale to jest do wypracowania ;) Kto jej da dom?
4565. LILA to owczarkowata sunia z Imielna. W jej oczach widać wszystko, wszystkie uczucia: smutek, zrezygnowanie i brak wiary w lepsze jutro... Szukamy dla niej cudownego domu, bo Lila jest spokojna, łagodna i kochana! Należy jej się to!
3777. ZOLI to ok. 6-letni psiak z Psar. Właściciel umarł, a razem z nim nadzieja...:( Zoli trafił do schroniska :( Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy mu się uda?
3600. RAGNAR to piękny pies. Ma silny charakter. Jest czujny, szczekliwy i niepokorny. Nie jest psem dla każdego. Szukamy dla niego mega odpowiedzialnego opiekuna. Szukamy domu bez innych zwierząt i bez małych dzieci.
2804. ŁAJKA to młodziutka sunia z Gołczy. Łajka na spacerze zachowuje się dobrze, lubi głaskanie, lubi obecność człowieka. Z psami się dogaduje. Boi się głośnych dźwięków. Kto pokocha tą przepiękną wilczkę?
4346. DUSIA to ok 5-letnia sunia ze Strumienia. Jest już przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Sunia jest spokojna i stonowana. Szukamy jej fajnej rodzinki.
3893. DROPEK to starszy pies średniej wielkości. Jest spokojny, stonowany - idealny towarzysz do wspólnych spacerów. Jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Może mieszać wszędzie - koleguje się ze wszystkimi stworzeniami :) Najwspanialszy domku! Czekamy!

3849. RAMISIA to sunia z Olkusza. Nikt się nie zgłosił po bidulkę i szukamy jej nowego domu. Ramisia jest wspaniała, nieduża (waży 8 kg), przygotowana do adopcji. Wytęskniony domku, gdzie jesteś?

3383. FANTA to młoda sunia z Jerzmanowic. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Fanta do ludzi jest fantastyczna :) z psami układa się różnie. Nie każdego polubi. Pięknie spaceruje na smyczy i lubi głaskanki. Kto podaruje jej dom?

4009. BŁAŻEJ to roczny mini labrador z Olkusza :)Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Psiak jest troszkę nieśmiały do ludzi, za to w kontaktach z psami - bardzo pozytywny :) Pomóż mu znaleźć dom!

3953. MAYA to ok. 2-letnia sunia z Rogowa. Jest w typie jamnika, waży 8 kg. Maya jest bardzo smutna, tęskni za utraconym domem i bardzo by chciała być kochana. Źle znosi pobyt w schronisku i dlatego pilnie szukamy dla niej rodziny!

3880. CZARUŚ to starszy malutki piesek Alwerni. Jest kompaktowym psiakiem i zmieści się w każdym serduszku, które ją pokocha :) Pilnie szukamy dla niego domu, bo Czaruś źle znosi pobyt w schronisku :( Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego Rodzinki!

3068. SZARY to 5-letni chłopak o cudownym charakterze. Ma w sobie coś z charta, bo przypomina go troszkę wyglądem, a zachowaniem to już w 100 % :) Szukamy dla Szarego fajnego domku na stałe.

2554. JOY to starszy zagubiony psiak. Jest wyjątkowo nieśmiały, wszystko go stresuje: spacery, głaskanie, w ogóle obecność człowieka. Z psami dogaduje się dobrze, ustępuje miejsca, jest cichutki, stara się nie rzucać w oczy. Szukamy domu z innym zwierzakiem, może starszego opiekuna, żeby Joy znalazł spokojny kąt.

3142. CHRUPEK to fajny średniej wielkości psiak w typie teriera. Przyjechał do nas z Imielna i niestety nikt go nie szuka :( Długi czas był bezdomny, a teraz u nas znalazł schronienie. Chrupek lubi dzieci i chciałby mieć swoją rodzinę!

3425. KROPEK - To młody piesek o mega pozytywnym usposobieniu!! I znów..pojawia się ten sam kłopot czyli jak opisać to co w swoim psim serduszku posiada ten kochany zwierzak??:) Jest jednak pewna sentencja która towarzyszy mi wiele lat ...sentencja która w najlepszy sposób ukaże jak wyjątkowy jest nasz mały "Kropkowaty" podopieczny...

3049. TIMOR to chłopak, troszkę w typie beagle. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Timor jest grzeczny i spokojny, dogaduje się z innymi psiakami i może zamieszkać jako kolejny zwierz w domu.

4274. MALINKA to mała sunia z Olkusza. Jest na prawdę drobna - waży 6 kg. Dla Malinki szukamy domu spokojnego, stonowanego i odpowiedzialnego. Przeżyła wiele złego. Teraz wychodzi na prostą, ale schronisko to nie jest dobre miejsce dla tak delikatnego pieska :( 
4195. MYSZKA to sunia z Bochni. Na pewno była czyimś psem, bo przyjechała do nas już wysterylizowana. Niestety nikt jej nie odebrał :( Myszka czeka na nowy dom w schronisku.
4424. BOLUŚ to chłopak z Miechowa. Nikt się po biedulinka nie zgłosił :(, przygotowaliśmy go do adopcji i teraz szuka domu. Boluś nie jest dużym pieskiem i na pewno zmieści się w dobrym serduszku :)
4816. PUSZEK to 8-letni większy psiak. Tułał się po schroniskach, został zaadoptowany, mieszkał sobie bezpieczny w domu. Spotkała go następna tragedia - zmarł właściciel :( Puszek znów trafił do schroniska... Szukamy mu pilnie domku! Udostępniajcie!
4672. BUZZ to duży psiur z gminy Klucze. Przyjechał z Kwaśniowa Dolnego. Buzz jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Powinien być jedynakiem, bo jest zazdrosny o inne czworonogi.

2379. PUNIO to mały psiak z Limanowej. Zupełnie nie odnajduje się w schronisku :( Jest cichy, spokojny, bezkonfliktowy. Ciągle wypatruje swojego domu! Kto go przygarnie, bo Punio potrzebuje domu jak nikt inny!

1996. WAWRI to chłopak z Ogrodzieńca. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Wawri jest średniej wielkości psiakiem, bardzo radosnym. Lubi się również z innymi czworonogami. Komu brązowe cudo?

2437. TYMON to mały psiorek z Olkusza. Jest kompaktowym fajnym chłopakiem, który lubi towarzystwo. Szuka swojego człowieka, z którym będzie chodził na długie spacery :)

4457. KACPEREK to nasza starowinka. Ma ok. 10 lat i jest niewidomy. Przyjechał do nas z gminy Szadek. Kacperek jest bardzo fajnym kontaktowym psiakiem. Koniecznie potrzebuje domu!

4332. AMALA to 2-letnia sunia z Olkusza. Początkowo nieśmiała w kontaktach, ale po chwili się otwiera. Szlifujemy naukę chodzenia na smyczy i postępy są już widoczne :) Szukamy fajnego domku!
4005. RACUCH to średniej wielkości psiak z gminy Sitkówka-Nowiny. Przygotowany do adopcji czeka w schronisku na nowy dom. Racuch jest zaczepny i raczej powinien być jedynakiem w domu. Prezentuje się pięknie, na smyczy zachowuje się poprawnie. Domku gdzie jesteś?
3202. NORA to młoda sunia z Klucz. Jest kontaktowa, uwielbia ludzi, cały czas mogłaby być głaskana :) Mieszka w boksie z dwoma kolegami, a bardzo by chciała mieszkać w swoim prywatnym domku! :)
4071. YUKI to młodziutki, nieduży psiak z Dąbrowy Zielonej. Jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Yuki jest kontaktowy, wesoły i przyjaźni się z innymi czworonogami. Domku! Gdzie jesteś?
2923. BONA to ok. 6-letnia sunia z Charsznicy. Jest niewielkiego wzrostu, została przygotowana do adopcji i szuka domu. Dom powinien być spokojny, bo Bona jest spokojna :) Bez problemu może zamieszkać z kolejnym psiakiem. Bona nie za bardzo umie chodzić na smyczy, ale to jest do wypracowania :)
3801. WROTKA to sunia, niewielka, troszkę wycofana. Nie jest wylewna w okazywaniu uczuć :) Z innymi psiakami się dogaduje dobrze i szukamy dla niej domu z drugim zwierzakiem. Obecność czworonoga pomaga jej przełamać się w stosunku do człowieka.
4049. ONYX to mix owczarka z Limanowej. Jest bardzo grzecznym, dostojnym psem, lubiącym towarzystwo. Onyx trafił do nas po wypadku - musiał przejść operację lewej powieki :(Teraz po urazie nie ma już nawet śladu, a Onyx pomimo złych doświadczeń nie stracił zaufania do ludzi. Szukamy dobrej duszyczki, która się nim zaopiekuje!

4148. HIRO to ok. 7-letni duży kudełek z Zielonek. Waży ponad 30 kg. Szukamy dla niego nowego domu. Hiro jest kontaktowy, lubi ludzi, lubi przytulanki i bardzo potrzebuje swojej rodziny!

3835. LUXI to przepiękna Amstaffica z Miechowa. Jest młodziutka. Luxi to pies dla aktywnych i takiego też jej szukamy domu. Uwielbia się przytulać i zwracać na siebie uwagę :)Pokochaj ją!

3890. HEKTOR to chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowej rodziny. Hektor jest szczekliwy i nie jest zbyt wylewny w okazywaniu uczuć. Szukamy dla niego odpowiedniego domu.

3914. BĄBELEK to ok. 5-letni chłopak z Olkusza. Jest w pełni przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Bąbelek jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, jest zorientowany na człowieka i lubi się tulić :)

3279. NEPAL to kontaktowy nieduży piesek z Olkusza. Ma 2,5 roku i szuka domu. Nepal lubi ruch, szybko biega i cieszą go zabawy z innymi pieskami. Szukamy dla niego domu z dziećmi. 

3067. REDA to duża dziewczyna, aktywna, szczekliwa i przekochana :) Domaga się uwagi człowieka, koleguje się z innymi psami i w nowym domu może zamieszkać jako kolejny zwierz 

3863. BANZI to terierkowaty chłopak z Klucz. Trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym, wydobrzał, został przygotowany do adopcji i szuka teraz nowego domu. Banzi jest niedużym psiaczkiem - waży 8 kg, umie spacerować na smyczy i koleguje się z innymi czworonogami. Komu?

3749. FOXY to młoda sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Potrzebujemy domu spokojnego, cichego i cierpliwego, który pokaże jej co to zaufanie.
4184. LERKA to ok 6 letnia sunia z Łososiny Dolnej. Wygląda jak mniejszy wilczek :) Lerka jest zrównoważona, koleguje się z innymi zwierzakami i ładnie spaceruje na smyczy. Szukamy dla niej fajnego domku.
4144. ORINEK to chłopak z Imielna. Jest większym pieskiem, a charakter ma złożony: z jednej strony szczekliwy i czujny, a z drugiej nieśmiały :) Jest fantastyczny :) Szukamy dla niego domu.
3868. EDZIO to uroczy starszy bidulek. Szukamy dla niego domku najwspanialszego na świecie. Edzio może zamieszkać z psim kolegą, bo dogaduje się z każdym :) Nasze kudłate serduszko :)
4800. HABI to chłopak z Gołczy. Nikt się po niego nie zgłosił, więc szykujemy go do adopcji i szukamy nowego domu. Habi to aktywny fajny psiorek. Udostępniajcie!
2531. DŻEKI to większy chłopak. Został już przygotowany do adopcji i szuka domu. Na smyczy chodzi jeszcze jak osiołek, ale robi duże postępy. Jest czujny i szczekliwy. Jak znajdzie swój dom z dużym ogrodem to będzie przeszczęśliwy :)

4559. KASPER to piękny mix owczarka z Wolbromia. Ma ok. 5 lat, jest szczekliwy i przygotowany do adopcji. Szuka swojego domu na stałe.

2956. TYCJAN to piękny, średniej wielkości chłopak. Jego jedyną wadą jest to, że jest czarny... :( Nikt nie chce czarnego psa :( Kto mu da domek? Siedzi bidulek i czeka...
3274. ARIA to sunia z Żarnowca. Przygotowana do adopcji czeka na wspaniały dom. Aria jest mniejszym pieskiem, bardzo towarzyskim - lubi zarówno ludzi jak i zwierzęta. Jest cichutka, prawie nie szczeka i niezwykle grzeczna. Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku, gdzie na pewno nie będzie uciążliwa dla sąsiadów.
3804. CZIKA to ok 4-letnia nieduża sunia z Alwerni. Miała bardzo złą przeszłość, była przeganiana z miejsca na miejsce, obrzucana czym się da i niechciana nigdzie! :( Czika musi zaufać człowiekowi na nowo. Odpowiedzialnemu i cierpliwemu człowiekowi. Schroniskowe warunki nie sprzyjają socjalizacji, dlatego pilnie szukamy domu stałego!
3884. ZIÓŁKO to ok. 2-letni psiak z Zielonek. Jest średniej wielkości chłopakiem, dość charakternym. Jasno komunikuje co mu się podoba, a co nie. Szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna. Dom może być z innymi psami, ale raczej bez dzieci.
2287. RUDZIK to chłopak z Wielkiej Wsi. Psiak jest nieduży i przesympatyczny! Bardzo fajnie dogaduje się z innymi zwierzętami i uwielbia ludzi! Polecany dla osoby starszej jako towarzysz do spacerowania, głaskania i kochania!

4053. BENITA to piękna rudziutka sunia z Olkusza. Nikt się po nią nie zgłosił, więc została przygotowana do adopcji i szukamy dla niej nowego domu. Benita jest bardzo sympatyczną i kontaktową sunią. Pokochaj ją!

3499. AZA to przeurocza sunia z Wolbromia. Aza została już przygotowana do adopcji i szuka domu. Może mieszkać z innymi psami, bo lubi ich towarzystwo.

3872. DUNAJ to dorosły pies z Bolesławia. Jest idealnym towarzyszem wspólnych spacerów. Na smyczy zachowuje się wzorowo, w kojcu szczeka, jest czujny i pilnuje. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Czy czyjeś serduszko go pokocha?

2830. FLOKI to chłopak z Przegini. Jest fajnym większym psiakiem w typie owczarka. Został przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Jest czujny i szczekliwy, zawsze daje znać kiedy pojawia się ktoś nowy na horyzoncie :)

3865. NIKUŚ to młodziutki chłopak z Gdowa. Ma ok. 1 roku, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Nikuś jest koleżeński i kontaktowy. Gdyby umiał to stanął by na uszach, żeby zwrócić na siebie uwagę człowieka. Kto przygarnie to serduszko?

3839. TORIK to 6-letni mniejszy pies z Alwerni. Jest fantastycznym, grzecznym psiorkiem. Szukamy dla niego fajnego domu, w którym będzie kochany ponad życie! :)

3046. KABANOSEK to niski, ale pulchny chłopak. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego nowego domu. Kabanosek ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi psami, jest cichy, spokojny i bezproblemowy. No pies marzenie :)
Komu okrąglaczka?

2606. DŻEKI to mega spokojny pies, średniej wielkości. Koleguje się z innymi psiakami, może w domu być kolejnym towarzyszem. Dżeki ma małe szanse na adopcje, bo i wiek nie ten i wygląd pospolity. Czy spędzi resztę życia w kojcu? Polecamy go osobom starszym, spokojnym, które potrzebują towarzysza na powolne spacerki i długie godziny przytulania

3086. BORUSEK to fajny kilkuletni psiak, wielkością sięgający poniżej kolana. Ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i jest przesympatyczny :) Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3066. TRUFELEK to złotko :) Wspaniały pies o zaczepialskim spojrzeniu. Trufelek ma 6 lat i wciąż czeka na wymarzony dom. Kto go pokocha?

3061. BULI to nasz schroniskowy grubasek :) Jest kochany! Lubi inne psy, może zamieszkać w domu jako kolejny zwierzak. Buli jest przygotowany do adopcji i szuka swojego domu. Umie chodzić na smyczy i pierwszy pcha się na spacer :) Komu okrąglaczka?

3058. BURZA to fajna sunia o pięknym pręgowanym umaszczeniu. Burza jest spokojna, ładnie chodzi na smyczy, koleguje się z innymi psiakami i szuka domu. Pomimo bullowatej krwi nie potrzebuje za dużo ruchu. Nie jest kłopotliwa, umiarkowanie szczeka - no pies marzenie :D 

2724. LARRY to chłopak z Olkusza. Uwielbia ludzi, spacery i głaskanki. Został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Larry jest średniej wielkości psiakiem - waży 15 kg. Może mieszkać jako drugi zwierz w domu pod warunkiem, że nikt nie będzie jadł z jego prywatnej miski :)

3775. TUTUŚ to mały chłopak z Olkusza. Jest sympatyczny i grzeczny. Koleguje się z innymi pieskami i może w nowym domu zamieszkać jako drugi zwierz :)

4238. WILLY to nieduży psiaczek z Alwerni. Ma ok 5-6 lat, jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Z Willym był problem, ponieważ był przerażony. Bał się wszystkiego :( ale ciężka praca się opłaciła, Willy chodzi na smyczy z podniesionym ogonkiem :) Komu?
4487. FRODO to niskopodłogowiec z Olkusza. Jest słodziutki jak ciasteczko z kremem karmelkowym :) Przygotowany do adopcji czeka w schronisku na domek :)
4010. RINGO to przeuroczy 4-latek z Charsznicy. Szukam dla niego domu z dzieciakami, bo uwielbia biegać i się bawić. Może zamieszkać z psim kolegą :)
4698. ANTEK to młodziutki psiak z Wolbromia. Wraz z psim kolegą został wyrzucony z samochodu. Na drodze przeżył tylko on.. Przygotowaliśmy go do adopcji i szukamy nowego odpowiedzialnego domu.
2036. STRASZEK to chłopak z Książa Wielkiego. Czeka na dom już 2 rok :( Straszek jest nieśmiały i potrzebuje cierpliwego opiekuna. Może w domu zamieszkać jako kolejny zwierzak, bo fajnie się dogaduje z psimi kolegami. Domku gdzie jesteś?

2004. RUDY to dziadek z Poręby. Ma ok. 9 lat, jest małym kanapowym pieskiem. Do schroniska trafił w złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. To było chyba jego wybawienie, bo Rudy odżył, przytył i stał się radosnym psiakiem uwielbiającym spacery :) Szukamy kogoś kto zapewni mu spokój na jesień życia.

3138. BUBU to malutki chłopak z Wolbromia. Waży 11 kg, jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bubu jest kontaktowy, lubi towarzystwo innych piesków i jest bezproblemowy. Kto go przygarnie?

2455. BARY to chłopak ze Słomnik. Jest przekochany! Najchętniej cały czas by się tulił i głaskał :) Bary jest średniej wielkości psiakiem, ładnie chodzi na smyczy, jest mało-szczekliwy i cudowny! Na pewno skradnie serce niejednej osobie!

4548. GUSTAW to przeuroczy chłopak z Chybia. Ma ok. 6 lat, jest przygotowany do adopcji i szuka domu. Gustaw jest sympatyczny, średnioszczekliwy i bardzo kochany! Potrzebuje domu!

4542. FRYDERYK to ok 2-3 letni nieduży chłopak z Gorenic w gminie Olkusz. Fryderyk jest nieśmiały i delikatny. Szukamy spokojnego domu dla niego.

3613. BORYS to młodziutki terierkowaty chłopak z Niegowej. Uwielbia gonitwy, zabawy piłką i spacery. Do człowieka jest przyklejony jak rzep :) Może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz, bo zaskarbi sobie przyjaźń chyba każdego stworzenia   :)
2656. YAGO to mały chłopak z Książa Wielkiego. Spacerowicz pierwsza klasa :) Jest fantastyczny! Może mieszkać jako kolejny psiaczek w nowym domu! Kto go pozna - od razu się zakocha!
4054. TUTI to sympatyczny chłopak z Szadka. Przyjechał w bardzo złym stanie zarówno fizycznym jak i psychicznym. Przewrotnie w schronisku odzyskał równowagę, został przygotowany do adopcji i szuka nowego domu.

3083. EMIREK to 13-letni bokser. 13 lat to bardzo dużo jak na psa, a już szczególnie na boksera... Czy zdąży pomieszkać w swoim domu? Prosimy! Udostępnij Emirka! Emir nie chce jesieni życia spędzić w schronisku :(

3927. BASCO to piękny owczarek ze Słomnik. Nie zgłosił sie po niego dotychczasowy właściciel, więc Basco został przygotowany do adopcji i szuka nowego opiekuna. Jest cudownym zrównoważonym psem, który pragnie być kochany. Czy mu się uda? Czekamy...

2978. MIŚKA to przedelikatna sunia, młodziutka i kochana! Szukamy dla niej domu u kobiety, bo panicznie boi się mężczyzn. Miśka jest przygotowana do adopcji i czeka na swój dom w schronisku.

3585. LARA to sunia z Woźnik. Jest przygotowana do adopcji i szuka nowego domu. Lara szuka osoby odpowiedzialnej, zorientowanej na pracę z psem, ponieważ jest bardzo strachliwa. 

3728. HAJDA to sunia z Wolbromia. Jest średniej wielkości psiorkiem, bardzo szczekliwym i czujnym. Hajda koleguje się z innymi zwierzakami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny psiak.

3848. DINO to ok. 6-letni psiak średniej wielkości. Jest sympatyczny, towarzyski i kochany. Jest przygotowany do adopcji i szukamy dla niego fajnego domku :)

3774. NIGOR to większy psiak z Olkusza. Jest dostojnym chłopakiem, umie spacerować na smyczy, jest cichy, opanowany i bardzo potrzebuje swojego człowieka. Kto mu da dom?

3072. TOTO jest megafajnym dużym psiakiem. Zachowanie pokazuje szczenięcą naturę, pomimo tego, iż jest już dorosły. Swoim radosnym usposobieniem zaraża wszystkich dwunogów i czworonogów :D Toto to czyste srebro w czarnym futerku! Szuka swojego domu, najlepiej z dziećmi.

2650. HYZIO to fajny psiak z Trzebini. Jest mniejszym psiorkiem - wazy niecałe 12 kg. Bardzo ładnie spaceruje na smyczy, koleguje się z innymi czworonogami i może zamieszkać w nowym domu jako kolejny zwierz. Uwielbia przytulanki i skupia na sobie uwagę opiekuna.

3091. DASTER to ogromny terierowaty psiur. Jest radosny, przytulaśny i zrównoważony. Waży 43 kg i jest dużym miśkiem. Umie spacerować na smyczy, lubi inne zwierzęta i może mieć w domu towarzystwo.

3837. MARLON to duży dorosły psiur w typie Owczarka Niemieckiego. Jeszcze go stresuje obecność człowieka, jest dość nieśmiały, ale pracujemy nad jego nastawieniem. Szukamy dla niego spokojnego domu.

2261. BRUNO to fajny chłopak, średniej wielkości. Jest przygotowany do adopcji i szuka nowego domu. Bruno jest fantastycznym psiakiem, umie chodzić na smyczy i koleguje się z innymi zwierzakami. Kto się nim zaopiekuje?