Psy do adopcji

6562. KOREK szuka domu!
Korek to ok 7letni psiak z Bukowna. Nikt się po niego nie zgłosił, więc szukamy mu nowego domu. Korek bardzo lubi spacery, stosunek do innych psów ma umiarkowany, natomiast koty goni :)
6720. DELICJA szuka domu!
Witajcie! Jestem Delicja, przyjechałam z gminy Proszowice, zostałam znaleziona w krzakach :( Na plecach miałam okropnego hotspota, bardzo źle się czułam, byłam wychudzona. Nikt mnie nie szukał, a jakby ktoś szukał to by się musiał mocno tłumaczyć, dlaczego mnie tak zaniedbał :( W schronisku odzyskuję siły, jestem radosna, kocham ludzi! Bardzo bardzo bardzo bym chciała mieć swój domek, ciepły kącik i pełną michę! Jestem niezwykle proludzka :) Psyt.. jak będziecie wiedzieć o fajnej chałupie - dajcie znać! Koniecznie!
6744. ARGO szuka domu!
Szukamy doświadczonego w prowadzeniu owczarków domu dla naszego Argo!
To piękny i postawny owczarek, ok. 6-letni. Jest przygotowany do adopcji - ma komplet szczepień oraz został wykastrowany. Preferowany dom bez dzieci.
6766. BUENO szuka domu!
Cudowny większy psiak poszukuje swojego nowego domu! Pięknie chodzi na smyczy, jest delikatny w obyciu a za smaczki zrobi wszystko :)
6823. CUKIEREK szuka domu!
Cukierek jest cudowny, piękny i niezwykle utalentowany :) Otwiera kojec i przechadza się po kolegach po schroniskowej alejce :) Jak już wszystkich poodwiedza - wraca do siebie :) Szukamy dla niego fajnego domku!
6853. BASTUŚ szuka domu!
To imię przyniosło szczęście już kilku psom, więc może i do niego szczęście się uśmiechnie... Bastuś to lękowy psiak, którego dobija schroniskowa rzeczywistość :/ Pilnie potrzebujemy dla niego kąta w czyimś domu i serduszku! Bastuś jest mixem boksera, a jak wiadomo to piękne i mądre psiaki. Jedyne co mu potrzeba to odrobinę cierpliwości i czasu!
6872. SKROBEK szuka domu!
Skrobek to ok. 7 letni, mniejszy psiak (12 kg) z Jordanowa. Przyjechał wraz z rodzinką odebrany interwencyjnie od fatalnego właściciela, który ich zaniedbał okropnie. Psy były głodzone, bez opieki weterynarza, bez socjalizacji i wychowania.
Szukamy dla nich lepszego życia!
7028. ATENA szuka domu!
Niezwykłej urody Atena szuka swojego domu. Wiemy, że nie będzie łatwo, ale wierzyć warto. Atena jest w typie Pointera, ma ok 3 lat i jest psem wymagającym. Szukamy kogoś odpowiedzialnego, kto dobrze zna rasę.
7107. BANDI szuka domu!
Bandi to mały staruszek z gminy Liszki, znaleziony w miejscowości Rączna. Nie wiadomo dlaczego został zgłoszony do schroniska, czy się zgubił, czy ktoś się go pozbył.. Bandi ma dobre relacje z innymi psiakami. Szukamy dla niego domu na spokojną starość.
7196. EDEK szuka domu!
Edek to fajny średniej wielkości pies. Razem z kolegą owczarkiem przyjechali do nas z gminy Szadek. Nie wiadomo dlaczego razem podróżowali, czy ktoś się ich pozbył razem? W każdym razie obaj szukają domów. Edek ma ok 4 lat, waży 15 kg i już całkowicie został przygotowany do adopcji. Brak mu tylko chałupy.
5897. WALDI jest przepięknym, masywnym psem jednak jego siwy pyszczek sprawia, że każdy widzi tylko jego wiek i kwituje "za stary".
Waldek został oceniony na ok. 10 lat, ale chęci do życia i siły ma więcej niż niejeden młodszy pies.
Jest typem przytulanki i da zrobić ze sobą wszystko. Uwielbia spacery, jak i leżenie na kolanach. W przyszłym domu powinien być jedynakiem, choć przy uległym drugim psie nie jest wykluczone wspólne życie.
6753. ELIŚ szuka domu!
Eliś to owczarek, który od szczeniaka był przywiązany łańcuchem do budy. Tak przebiedował 8 lat. Do nas trafił po śmierci właściciela. Nie trudno się domyślić, że socjalizacji zero :( On był zaprogramowany, żeby pilnować dobytku... Mieliśmy trochę kłopotu z nim, bo Eliś myślał, że jak ktoś do niego podchodzi to zawsze ze złymi zamiarami :( Biedny :( teraz jednak zorientował się, że smycz jest fajna, spacery fajne, bieganie luzem po wybiegu fajne :) Cieszy się każdym dniem i każdego dnia coraz bardziej staje się prawdziwym owczarkiem - mądrym, odważnym i zrównoważonym. Szukamy dla niego domu, w którym nie będzie tylko alarmem.
6833. MIŁKA szuka domu!
Miłka to mała 7-kilogramowa suńka z gminy Proszowice. Ma ok. 2 lat i dość długo się błąkała po wsi. Przeganiana z miejsca na miejsce przestała ufać ludziom. Musiała być złapana na klatkę łapkę, bo inaczej nie dało rady. W schronisku została przygotowana do adopcji, ale ze znalezieniem dla niej domu może być lekki kłopot... Mała nie jest typem tulisia, który na kolanach właściciela będzie spędzał czas. Kto podejmie wyzwanie?
6855. KHAKI szuka domu!
Khaki to 4-letni psiak, średniej wielkości (waży 17 kg). Przyjechał do schroniska mocno przestraszony, nie chciał wychodzić z budy :( Teraz, jak mieszka z kolegami to się mu polepszyło, jest szczekliwy, bawi się z psami. Do człowieka jeszcze ma dystans, ale szczęśliwie jest przekupny i ładnie reaguje na smaczki :)
6873. JONATAN szuka domu!
Jonatan to chłopak w wieku ok 6 lat, który wraz z rodzeństwem został odebrany od fatalnego właściciela. Cała czwórka szuka domu! Jonatan jest średniej wielkości - waży 11 kg, został przygotowany do adopcji i jedyne czego mu teraz brakuje to stały dom.
7020. RAUL szuka domu!
Raul to niskopodłogowiec na krótkich, krzywych nóżkach. Posiada umiejętność poruszania się do tyłu :) Przyjechał do nas z gminy Proszowice, został oceniony na ok 7 lat, waży 12 kg. Raul uczy się nawiązywać interakcje z ludźmi - jeszcze nie ufa za bardzo, ale stara się jak umie. Z pieskami nie ma kłopotu. Przyjechał do nas razem z koleżanką, którą lubi i fajnie się razem dogadują. Domek poszukiwany!
7032. NELA szuka domu!
Nela to dojrzała, ale nieco strachliwa sunia. Jest średniej wielkości, została przygotowana do adopcji i czeka na nowy dom. Nela dobrze dogaduje się z psim kolegą. Stosunek do kotów nie został jeszcze sprawdzony. Szukamy dla niej spokojnego domu.
7144. CZIPS szuka domu!
Czipsik to super pies! Jest większy (25 kg) i starszy :( (+8 lat). Czipsik uwielbia ludzi, rozdaje całusy i lubi jak się nim ktoś zajmuje :) Dobrze radzi sobie na smyczy, jest kontaktowy :) Zapraszamy do schroniska na zapoznanie z tym kawalerem :)
7363. DAVIS szuka domu!
Davis to uroczy mix owczarka, który szuka swojej chałupy! Ma ok 4 lat, został przygotowany do adopcji i może ruszać w drogę po nowe życie :) Davis jest bardzo fajnym psiakiem, super reaguje na smaczki i jest zorientowany na człowieka. Kto pokocha? Kto da dom?
5934. FIFI szuka domu!
Fifi to łagodny oraz przyjazny psiak. Nie wykazuje agresji. Mocno stresuje go dotyk – wykazuje dużą wrażliwość.
Jest ciekawy świata i szybko się uczy.
Stosunek do psów: Cieszy się ze spacerów, na które wychodzi wraz z kolegą z sąsiedniego boksu – Bezikiem. Jest nim zachwycony i chce się bawić. Na razie ma tylko jednego przyjaciela, jednak będziemy poszerzali krąg jego znajomych.
Jest zestresowany pobytem w schronisku.
Dzięki pomocnikowi (psiak z kojca obok) zaczyna powoli nawiązywać kontakt. Wcześniej leżał zwinięty w kulkę w budzie, z której nie wychodził, ponieważ tak bardzo paraliżowała go obecność człowieka.
6656. BAMBOSZEK szuka domu!
Szukamy świadomego domu dla Bamboszka! Ten chłopaczek jest kolejnym terierkowatym psiakiem w naszym schronisku. W boksie skacze, obszczekuje swoich sąsiadów. Na spacerze czuje się bardzo niepewnie. Smycz mu się źle kojarzy :( Pracujemy nad nim, aby samoocena wzrosła i żeby Bamboszek poczuł się swobodnie, ale to pewnie zajmie chwilę czasu.
6762. SKOCZEK szuka domu!
Przefajny chłopaczek szuka domu w bloku, bo potrafi pokonać każdą przeszkodę! Żadne ogrodzenie nie jest w stanie go powstrzymać :) Relacje z innymi psiakami ma poprawne, co do kotów - nie sprawdzony. Ludzi lubi bardzo, ładnie zachowuje się na smyczy :)
6809. KRYSPINEK szuka domu!
100% słodkości bez domu, bez rodziny! Jak to możliwe??? Mały psiaczek, w wieku ok 5 lat. Jest bardzo grzeczny, niekłopotliwy, cichy, no ideał po prostu!
6870. OREGON szuka domu!
Oregon to psiak, którego wraz z rodzeństwem przejęliśmy od fatalnego właściciela. Nie zajmował się nimi w ogóle. Psy były niedożywione i bez socjalizacji. Teraz cała czwórka czeka na nowe domy. Oregon to chłopak w wieku ok. 6 lat. Jest średniej wielkości pieskiem - waży 13 kg. Szuka domku takiego już na zawsze.
6892. MISIEK szuka domu!
Misiek to sympatyczny grubasek, który jest na etapie zmiany miejsca zamieszkania :) Tymczasowo zahaczył się u nas, ale wiecie jak jest - co dom to dom :)
7023. MUNA szuka domu!
Piękna dziewczynka w typie JRT szuka swojej chałupy na zawsze! Mała ma ok 3 lat, waży niecałe 10 kg i jest cuuuudna! Ma bardzo dobre relacje z innymi pieskami, więc może zamieszkać w domu jako kolejny psiak. Kto pokocha??
7110. AMIGO szuka domu!
Amigo to większy chłopak przerażony rzeczywistością. Schroniskowy boks mu nie ułatwia socjalizacji i szukamy dla niego jakiejś spokojnej chałupy, w której pod odpowiednią opieką dojdzie do siebie. Amigo jest młodziutki, ma niecałe 2 lata i nie wiadomo co go spotkało, ale na pewno nic dobrego. Kto bidusiowi da szansę?
7209. KAPRYS szuka domu!
Kaprys jest bardzo ładnym psiakeim, jednak wymagającym. Fajnie reaguje na smaczki, więc będą jeszcze z niego ludzie :) Kaprys ma ok 3 lat i waży 23 kg, więc do najmniejszych nie należy. Szukamy domu!
7364. CZESIO szuka domu!
Nieśmiały Czesio wypatruje swojego domku.. Czesio ma ok 6 lat i waży 15 kg. Relacje z pieskami ma poprawne, więc może zamieszkać w domu jako kolejny zwierz. Co do kotów to jeszcze nie wiemy jak się zachowuje w ich towarzystwie. Czesio jest przygotowany do adopcji, tylko chałupy brakuje...
6734. KUBUŚ szuka domu!
Cudny, nieduży chłopaczek szuka swojego domku! Relacje z innymi pieskami Kubuś ma poprawne :) Lubi swojego kolegę z boksu :) Kubuś jest wykastrowany i ma komplet szczepień. Potrzeba teraz tylko domku!
6820. BERNARD szuka domu!
Jestem duży Bernard, pysiolek mam uśmiechnięty, mogę pobiegać po wybiegu z innymi psami, ale wolę mieszkać sam. Jak przychodzą mnie karmić to pcham się do wyjścia i uciekam, a oni mnie gonią :) Fajna zabawa :)
Proszę dzwonić w mojej sprawie pod nr tel 32/3072360 :)
6846. GAGATEK szuka domu!
Gagatek jest cudnym psiakiem, porzucony na jednej posesji bez opieki. Znalazł schronienie w stodole i czekał na cud. Teraz mieszka u nas, jest zaopiekowany i już nasza w tym głowa, żeby znaleźć mu fają rodzinkę.
6871. ALABAMA szuka domu!
Alabama to średniej wielkości sunia, która wraz z rodzeństwem trafiła do nas odebrana od fatalnego właściciela. Szukamy zarówno dla niej, jak i dla reszty rodzinki spokojnych domów, w których będą zaopiekowane.
7009. WREDOTKA szuka domu!
Ciekawe czy uda jej się znaleźć dom, bo Wredotka to specyficzna sunia... Jest młoda, mała i ma piękne rude futerko, ale jej charakter jest czarny jak dziewiąty krąg piekła Alighieriego... haha :D Wredotka przywieziona została z ul. Żuradzkiej w Olkuszu i nikt się do niej nie przyznaje.. W każdym razie Mała jest przygotowana do adopcji i czekamy z utęsknieniem na osoby chętne dać jej nowy dom
7125. KOCYK szuka domu!
Kocyk pilnie potrzebuje domu! Pobyt w schronisku mu wybitnie nie służy. Jest bardzo przestraszony całym otoczeniem. Kocyk to chłopak w wieku ok 3 lat, waży 15 kg, przyjechał z gminy Żarnowiec. Boi się biduś nawet pstrykania aparatu :( nie wykazuje agresji z lęku, ale nie chce też nawiązywać kontaktu z ludźmi. Dom pilnie potrzebny, bo tylko tam odzyska spokój!
7236. ANGEL szuka domu!
Duże, fajne, kochane i szorstkie! To cały Angel :) Chłopak przyjechał z gminy Skała, gdzie koczował w lesie ok miesiąca... Nie mogliśmy go w żaden sposób zlokalizować, przemieszczał się cały czas, o klatce łapce mogliśmy zapomnieć, bo nawet na nią nie spojrzał. Tak się bawił z nami w kotka i myszkę, aż do czasu kiedy chyba stwierdził, że dość tego. Udało się go schwytać i zabezpieczyć. Myśleliśmy, że to będzie dzikusek, a Angel okazał się przefajnym, kontaktowym psiurkiem, który uwielbia głaskanki i szczekaniem się domaga więcej! :D Angel ma 5 lat, 27 kg i ogromne serduszko, które pomieści całą nową rodzinę! Teraz trzeba mu tylko znaleźć tą rodzinę!
7385. MAJOR szuka domu!
Przeprzeprzecudny psiak z Żarnowca, w wieku ok 6 lat, 40 kg wagi. Major zachowuje się i robi miny jak szczeniak :) Cały czas chce być z człowiekiem, płacze jak zostaje sam :( Bardzo proludzki piesio. Szukamy mu fajnego domu!
7347. OGONEK szuka domu!
Ogonek przyjechał do nas z gminy Sitkówka-Nowiny, ma ok 12 lat, waży 18 kg i jest niewidomy. Czy taki psiak ma szansę na dom? Ogonek czeka cierpliwie na nową rodzinę.